TeknolojininElektronik

Halojen lambalar 12B için Şema elektronik transformatör. Nasıl elektronik trafo yapar?

cihazları fazların sayısı ve bir aşırı yük göstergesi göre ayrılır 220 V şebeke geriliminden AC dönüştürme için çalışma sroitsya transformatör. Piyasadaki tek fazlı ve iki fazlı türü değiştirilir. Gerekirse Seçenek onların elleriyle elektronik trafo yapabilir, 10 A'ya 3 ila akım aralıkları aşırı. Ancak bu cihazın modeli hakkında bilgi almak için öncelikle önemlidir.

devre modeli

Şema elektronik halojen lambalar için transformatör 12B geçiş röle kullanımını içerir. Doğrudan filtreye uygulanan sargı. Saat devresindeki kondansatörler içerir arttırmak. Bunlar açık veya kapalı mevcuttur. Tek aşamada versiyonları kullanılan doğrultucular vardır. Bu elemanlar, mevcut iletimini artırmak için gereklidir.

Ortalama olarak, modellerin hassasiyeti 10 mV olduğunu. sulandırıcılarının yardımıyla ağdaki tıkanıklığı ile sorunları çözmek. iki fazlı modifikasyonunu düşünün, o zaman tristör kullanır. Söz konusu eleman, genellikle dirençleri tarafından ayarlanır. ortalama kapasitesi 15 pF eşittir. Bu durumda geçerli iletim seviyesi rölenin yük durumuna bağlıdır.

Nasıl kendi yapmak için?

Yap bir elektronik trafo kolayca elleriyle. Bunu yapmak için, bir kablolu anahtarı kullanmak önemlidir. Bunun için Extender darbe türünü seçmek edilmesi uygundur. aygıt parametresi duyarlılığını artırmak için kullanılan kondansatörler vardır. Birçok uzman izolatör ile dirençleri yüklemenizi öneririz.

sorunları güç dalgalanmaları ile lehimlenmiş filtreleri çözmek için. Biz ev yapımı tek fazlı model düşünün, modülatör 20 watt seçmek daha iyidir. transformatör devresinin çıkış empedansı 55 ohm olmalıdır. çıkış pinlerine direk cihazı bağlayın lehimlenir.

kondansatör direnç Aygıtlar

için Şema elektronik transformatör olarak halojen lambalar 12B kablolu röle ile ilgilidir. Bu durumda, dirençler bir kaplamanın arkasında yüklenir. Tipik haliyle, modülatörler açık kullanılır. Ayrıca, halojen lambalar 12B için transformatörün elektronik devre filtreleri eşleştirilir redresörler içerir.

amplifikatörler gerekli anahtarlama ile ilgili sorunları çözmek için. 45 ohm'luk bir ortalama parametre çıkış direnci. Güncel İletkenlik, genellikle 10 mikrondan aşmıyor. biz tek fazlı versiyonlarını düşünüyorsanız, o zaman bir tetikleyici vardır. Bazı uzmanlar tetikleyiciler iletkenliği artırmak için kullanırlar. Ancak, bu durumda büyük ölçüde ısı kayıplarını artırdı.

regülatör ile Transformers

Oldukça kolay Trafo 220-12 regülatör içinde düzenlemek için. Bu durumda röle standart kablolu türü olarak kullanılır. Doğrudan regülatöre modülatörü olarak ayarlayın. ters polarite, bir supap borusu ile ilgili sorunları çözmek. Onunla veya bir bakan olmadan kullanılabilir.

Bu durumda tetik iletkenleri vasıtası ile bağlanır. Bu elemanlar darbe genişleticiler ile çalışır edebiliyoruz. Bu tür ortalama iletkenlik parametresi y transformatörler 12 mikron aşmaz. Negatif direnç bileşeni modülatör duyarlılığına bağlıdır dikkat etmek de önemlidir. Bir kural olarak, 45 ohm aşmıyor.

Tel stabilizatörler kullanılarak

trafo 220-12 kablolu sabitleyici çok nadirdir. cihazın normal çalışması için yüksek kaliteli röleleri olmalıdır. negatif direnç endeksi 50 ohm'luk bir ortalamasıdır. Bu durumda, stabilize edici modülatörü sabitlenir. Bahsedilen eleman esas olarak saat frekansı azaltmak için amaçlanmıştır.

küçük trafosunda dolayısıyla ısı kayıpları. Ancak, tetikte bu kadar baskıyı dikkat etmek önemlidir. mevcut durumda Bazı uzmanlar, kapasitif filtre kullanımını tavsiye ediyoruz. Onlar bir rehber olan veya olmayan satılmaktadır.

bir diyot köprüsü sahip modeller

Bu tip transformatör (12 V) seçici tetik temelinde yapılır. 35 ohm eşit ortalama modellerinde eşik direnç indeksi,. yüklü frekans vericilerini azalan ile sorunu çözmek için. Doğrudan diyot köprü farklı iletkenlik ile birlikte kullanılır. biz tek fazlı sürümlerini ele alırsak, bu durumda dirençler iki plakaları üzerinde seçilir. İletkenlik daha az 8 mikrona kıyasla.

transformatörlerde Tetrode anlamlı röle hassasiyetini artırabilir. yükselteçlerin Değişiklikler çok nadirdir. Transformatör bu tür temel sorun, negatif polarite olup. Sıcaklık röle artış nedeniyle ortaya çıkar. durumu düzeltmek için, pek çok uzman iletkenlerin tetikleyicileri kullanılmasını tavsiye ederiz.

Model Taschibra

halojen lambalar 12B için Şema elektronik transformatör iki tetikleyici elektrot içerir. Modelin röle tel tipi kullanılır. uygulanan genişleticilerin düşük frekans ile ilgili sorunları çözmek. Toplamda, kapasitör üç model vardır. Böylece ağ tıkanıklığı ile ilgili sorunlar nadiren görülür. Ortalama çıkış direnç parametresi 50 ohm tutulur. Uzmanlara göre, trafonun çıkış voltajı 30 watt aşmamalıdır. Ortalama olarak, 5.5 mikron modülatör hassasiyeti. Ancak durumda dikkate genişletici iş yükünü almak önemlidir.

cihaz RET251C

çıkış adaptörü ile yapılan lambalar için bahsedilen elektronik transformatör. Extender, model dipol türü vardır. Toplam cihaz, üç kapasitör yüklü. Direnç negatif polarite ile ilgili sorunları çözmek için kullanılır. modeldeki kapasitörler nadiren aşırı ısınma. Modülatör direnç üzerinden doğrudan bağlıdır. Toplamda iki tiristör modeli monte edilebilir. Her şeyden önce onlar çıkış voltajını ayarlayarak sorumludur. tristörler yayıcı kararlı çalışmasını sağlamak için tasarlanmıştır olarak.

Trafo 03 GET

sözü geçen dizi transformatör (12 V) çok popülerdir. Toplamda, direncin iki model vardır. Onlar modülatör yanında yer almaktadır. Biz performansı hakkında konuşmak, o modifikasyon frekansı 55 Hz olduğuna dikkat etmek önemlidir. çıkış bağlayıcının yoluyla cihazının bağlanması.

genişletici yalıtkan ile eşleştirilir. İki kapasitör kullanılan negatif polarite ile ilgili sorunları çözmek için. Regülatör modifikasyonu kullanıcı çevrimdışı gösterilmiştir. trafo iletim endeksi 4.5 mikrondur. çıkış voltajı 12 V civarındadır

Tertibat ELTR-70

Bahsedilen elektronik transformatör 12B, iki besleme oluğu tristoru içeren. modifikasyonun ayırt edici bir özelliği yüksek saat frekansı olarak kabul edilir. Dolayısıyla, mevcut dönüştürme işlemi dalgalanma olmadan gerçekleştirilir. Extender astar olmadan modelinde kullanılır.

Orada tetik hassasiyetini azaltmak için. O standart seçici türünü ayarlayın. negatif direnç değeri 40 ohm. Tek fazlı modifikasyonu için normal olarak kabul edilir. Cihazların bir çıkış adaptörü yoluyla birleştirilmiş dikkat etmek de önemlidir.

Model ELTR-60

Bu yüksek gerilim transformatörü stabilite ayırır. Bu, tek bir faz cihazlarının modeline karşılık gelir. yüksek iletkenliğe sahip kullanılır Yoğunlaşma. negatif polarite ile ilgili sorunlar genişletici ile elde edilir. Bu modülatör için ayarlanır. şimdiki kontrol Transformatör yoktur. Toplam olarak, model, iki direnç kullandığı. Bunların Kapasitesi 4.5 pF. Eğer uzmanlar inanıyorsanız, elementlerin ısınma çok nadirdir. Rölenin çıkış voltajı 12 V eşittir kesinlikle

transformatörler TRA110

Bu trafolar akış anahtarı ile güçlendirilmiştir. Uzatıcı farklı kapasite bir model olarak kullanılmaktadır. Ortalama olarak, transformatör parçanın çıktı empedansı 40 ohm'dur. İki fazlı model değişiklikler anlamına gelir. Gösterge eşik frekansı o 55 Hz'dir. Bu durumda dipol tipi dirençler kullanılır. Toplamda, kapasitör iki model vardır. Frekans modülatörü cihazının çalışması sırasında çalışır stabilize edilmesi için. Modelin iletkenler yüksek iletkenliğe sahip lehimlenir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.