SağlıkMüstahzarlar

"Danabol": nasıl alacağınızı, faydaları, kontrendikasyonlar ve yorumlar

Kazanç kas kütlesi bazen çok zor, hatta imkansızdır. Bu gibi durumlarda, steroidler olmadan olacak ve kas kütlesinde artışa katkıda bulunacaktır anabolik etkiye yapmak. Bu alanda en popüler ilaçların biri "Danabol" dir.

"Danabol": İlacın açıklaması

"Danabol" - güçlü bir etkisi anabolitichesky sahip tablet şeklinde ilaç. Onun göbek adı karoserciler arasında daha yaygındır, - "Metan" ( "methandrostenolone" kısaltılmış formu).

İlk görev yanıkların tedavisinde sonra ilaç etkisini sağlamaktı. Ama yakında ilaç yağsız kas kazanıyor için en etkili araçlardan biri olarak vücut geliştiriciler arasında popüler hale gelmiştir.

"Danabol" resmen nedeniyle yan etkileri birçok ülkede yasaklandı.

İlacın etkinliği

Nedeniyle vücutta eylem "Danabol" protein sentezini ve glikogeneliz hızlandırır. Bu sonuç, kilo alma ve güç performansı kümesi olarak, kas liflerinin büyüme hızlanması katkıda bulunur ve.

İlaç iştah büyümesini neden olur ve aynı zamanda önemli ölçüde vücutta yağ miktarını azaltır.

vücutta Hızlandırılmış protein sentezi, kalsiyum ve protein emilimini artırır.

ek olarak , bu, anabolik artırır ve kemik - daha sağlam olur.

Göze etkisi oluşur, sadece ilaç "Danabol" doğru kullanımı durumunda. Nasıl almaya, zarar vermeme, aynı zamanda önemli bir avantaj getirmek için değil sadece? en inceleyelim.

"Danabol" 10: Ne dozlarda ve Kabul Kursu'nda hakkını nasıl yapılır

Hemen tavsiyelerin 21 yaşına ulaşmış erkekler için tasarlanmış olması gerektiğini söyledi. Buna ek olarak, böylece karaciğer, kalp, böbrek, prostat ve şeklinde ilaç kullanımı için bir kontrendikasyon olmalıdır.

anabolik götürmeden önce bir tıbbi muayeneye tabi ve olası kontrendikasyonlar ekarte etmek hekime başvurması gerekir.

Nasıl "Danabol" almak için? En sık sorulan sorulara verilen cevaplar

1. Nasıl "Danabol" acemi çekmek için? Herhangi bir özel kurallar ve uyarılar var mıdır?

Bu ilk vücut steroid "Danabol" yürürlüğe kontrol gerektiğini belirtmekte fayda vardır. Nasıl bunu yapmak için ilacı almaya? Çok basit. İlk alımı sırasında 10 mg anabolik günlük hızını sınırlandırmak ve yakından böylece alerji, ödem şeklinde organizmanın olası bir tepkime izler ve olmalıdır. herhangi bir olumsuz reaksiyonlar meydana olmadıysa, doz kademeli olarak günde 20-30 mg kadar artar.

2. izin verilen maksimum doz "Danabol" nedir? en etkili hale gelmesi ne bir steroid alınır?

günlük önerilen en yüksek doz 30 mg dır. 2-3 saat sonra dağıtmak gerekir. karaciğer üzerindeki toksik etkilerini azaltmaya yedikten sonra daha iyi İlacı aynı zamanda.

3. ilacı, "Danabol" alarak önerilen ders nedir?

ilaç almak nasıl anladı. Bu kabul süresini belirlemek için kalır. ortalama oran 6 haftadır. ilk haftasında, hiçbir ek ilaçlar gerekli değildir. paralel olarak, ikinci haftadan itibaren "Danabol" akışkan kas dokusunda birikimini ve dönüşüm derecesini azaltır aromataz inhibitörlerinin alımı başlatmak arzu edilir.

2-3 gün elbette "Danabol" tamamlanmasından sonra, günde 20 mg bir dozda 2-4 hafta sürecek sahası "Tamoksifen" başlamak gerekir.

4. nasıl sonucu kaydetmek ve tabii tamamlanmasından sonra kütle kaybını en aza indirebilir?

istenen etkiyi elde etmek için değil, aynı zamanda nasıl tutma etkisi hakkında "Danabol" almak için bilmek de önemlidir. Bu nedenle, her durumda "meta" aldıktan sonra spor beslenme, özel bir protein diyeti ve fiziksel aktivite hakkında unutamam.

Ne verimliliğini artırmak için "meta" tekniğini kombine edilebilir

Herhangi eğitmen veya vücut geliştirmeci almaya en iyi nasıl sorusunu sormaya "Eğer Danabol," onlar cevap verecektir: "Tabii, diğer ilaçlar ve steroidler ile kombinasyon halinde." Nedenle, anabolik etkisinin arttırılması için ve yan etkileri en aza indirmek mümkündür.

Bu "testosteron" ile "Danabol", "Sustanon", "Primoblanom", "Sustanom" en başarılı kombinasyonu olacaktır.

anabolik kullanımından yan etkileri

1. Jinekomasti.

Onun görünüşünden kendilerini korumak için, ve aromataz inhibitörü kabul önerilir.

2. ilacın yüksek toksisitesi.

"Danabol" karaciğer üzerindeki olumsuz etkisini azaltmak için yemeklerden sonra alınmalıdır. Buna ek olarak, ilaçların toksik etkileri cholagogue kullanılabilir azaltır.

3. vücutta su toplanması.

Bu steroid en yaygın yan etkisidir. istem l'deki gibi önemli ölçüde daha büyük bir hale getirdi sıvı, kas dokusunda birikir. aşırı su alınması tamamlanması vücuttan atılan ve kilo sonra% 10-50 oranında azaltılır. Bu süreç "kitle geri alma" denir. Eğer yardımı en aza indirmek için aromataz inhibitörleri.

ilacı ve tabii sonra düşüş çekerken 4. cinsel aktivite artışı.

5. Hipertansiyon.

İlacın 6. Akne alım dönemi.

hazırlık Yorumlar

Çoğu durumda, ilaç olumlu eleştiriler kullanımı. Kendiniz için yaşamış olanlar, yüksek verimlilik "Danabol" ve görünür sonuçlar not edin.

dezavantajları arasında: farkedilir geri çekme kütlesi ve tabii tamamlanmasından sonra cinsel aktivite azalmıştır.

Ama böyle sorunlar önlenebilir. Bunu yapmak için, anabolik alarak bir ders hazırlayacak ve gerekli ilave ilaçlar almak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.