Sanat ve EğlenceSanat

Güzel bir gökkuşağı nasıl çizilir

ağır çizin, herkes biliyor. Zaten erken çocuklukta, çizimleri yetenekli çocukların hepsi diğerlerinden çarpıcı farklı olacaktır çünkü çocuk görsel sanatlar için bir tutku olup olmadığı belirlenebilir. Ama bu öğrenme anlamıyla can herkesi çizmek çünkü hemen çizim vazgeçmek ve diğer alanlarda kendini bulmaya gerek anlamına gelmez. Eğer yetenek yoksa Tabii, o zaman ikinci Picasso ya Dali olmayacak, ancak oldukça yüksek alabilirsiniz - doğru başlamak önemlidir. bilmek karmaşık çizimler için yeterli ve ilk değil, örneğin, bir gökkuşağı nasıl çizileceğini.

Gökkuşağı kalemler

herhangi bir sorun olmadan veritabanı ana olabilir içlerinden çünkü, herhangi bir kalem boya öğrenmeye başlamak en iyisidir. Eğer bir gökkuşağı kalem çizmek öğrenmek istiyorlarsa, o zaman bu soru cevabını bulmak çok daha kolay olacaktır. Aslında, her şey çok basittir - Eğer en sıradan gökkuşağı, hiçbir parlama, hiçbir detaylı arka plan çizmek istiyorsanız, o zaman birbirinden az bir mesafede yedi yaylar çizmek yeterlidir ve daha yüksek şekildeki yay, daha öyle olacak. herkese tanıdık gelecektir Önemli bir ayrıntı - bu renk. kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, lacivert ve mor - Eğer gökkuşağını çizdiğinizde, 7 renkli kalem gerekecektir. ilginç şiir ve cümleleri bir dizi gökkuşağı renklerin sırasını hatırlamak için izin vardır. Büyük yedi renkli kemer elde etmek için doğru renklerle önce yay çizdiği kroki için - prosedürü biliyorsun Ve eğer, o zaman küçük kalmış, istediğiniz rengi mevcuttur. Yani bir gökkuşağı nasıl çizileceğini öğrendik.

Gökkuşağı renkleri

Eğer gökkuşağı kalem çizim hakim olması ve bu süreç size herhangi bir sorun vermezse, artık bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Şimdi biraz daha karmaşıktır boya ile bir gökkuşağı, nasıl çizileceğini öğrenmek gerekir. boya fırçası bir iz kontrol edebilmek gerekirken Kalemleri, net bir parçayı saklıdır. İlk olarak, en az bir yay çizmek öğrenmek için denemek; Sen kurşun kalemle çizmek başlatın ve sonra da boya ile boyayabilirsiniz. Zamanla, sen "eli nabete ve kalem skeçler artık ihtiyaç vardır. dikkatli yapmak, sonra gökkuşağı daha bütünsel ve etkin bakacağız, çünkü kendi amaçları için kullanabilir - Ark birbirine gidecek korkmayın. Ve nasıl bir gökkuşağı çizmek fazla soru olmayacaktır.

Biraz midilli

animasyon serisi My Little Pony mevcut popülerlik göz önüne alındığında, çok sayıda çocuk, bir gökkuşağı çizmek öğrenme, bir gökkuşağı midilli çizmek bilmek isteyecektir. Bu başlangıçta Gökkuşağı Dash denilen karikatür, ana karakterlerden biridir. Onun renklerin bir gökkuşağı vardır kuyruğu ve yelesi zamanki midilli farklıdır. Doğal olarak, orada da böyle büyük gözlerin olarak vücudun önemli bir özelliği olduğunu, ancak teknolojinin iyileştirilmesi sürecinde ayarlamak mümkündür. Rainbow Dash çizmek renklerin bir gökkuşağı olmalıdır yelesini ve kuyruğunu, hatırlamak için nasıl soru okuyan ana şey, yani yedi renklere sahip olmaktır. Sonra bir gökkuşağı ve olağan ve popüler çizgi film karakteri çizebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.