Sanat ve EğlenceMüzik

Gleb Stepanov - biyografi ve konser etkinlikleri

klasik müzik adları sadece dar çevrelerde tanınır. Bunun nedeni kamu eylemler çirkin ve yüksek sesle boşanma dikkatini çekmek yok aslında etmektir. Gleb Stepanov Festivalin Kırım kuruluş tarafından meşhur en ünlü viyolonselcilerinden, biridir. Klasik müzik severler yetenekli genç sanatçı olarak tanırım.

biyografi

Leningrad kemancı doğum yeri, sadece 1987 yılında yeniden yapılanma, daha önce. Çocuk bir özel okula gönderdikten - Ebeveynler o müzikle ilgilenmeye başladı çocukluk gelen, çok uzun düşünmek zorunda olmadığını unutmayın. Hep viyolonsel sevdim, ama eğitim Gleb Stepanov ilk iki yıl temel alınan - piyano. oğlan öğretmen ve okul müdürü, o çello kursu nakledildi ikna etmek uzun bir zaman vardı.

Tüm Gleb cesaretini olmasına rağmen, 1995 yılında Irina Bogdanovich sınıfına oldu. Bu çok zorlu bir öğretmendi ve müzisyen sonraki kariyer için güçlü bir başlangıç verdi. öğrendiği sonra Profesör Leo Evgrafova gelen dersleri kolaylıkla geçti. Şimdi müzisyen Konservatuarı profesörü olmaya kendini hazırlanıyor, o Moskova Konservatuarı mezunu okula. Bu onu eserlerinde geliştirmek ve eski sahnenin ustaların ders almak için yardımcı olur.

Havacılık Tutku

onun ikinci hobi ilgili birçok görüşmeler müzisyen görüşmede - o havacılığı seven ve o mutlu hayatında bir sürü nedeniyle uçuş söyledi. O onun ikinci tutku hakkında daha fazla bilgi yardımcı olur havacılık endüstrisinde çalışan birçok kişi ile tanıdık. uçak ve uçan müzisyen Hakkında saatlerce konuşabilirsiniz. Bununla, bu hikayelerin bir sürü içerir.

Festivalin ortaklarından biri havayolu "Alrosa" dir. Gleb Stepanov o genellikle ücretsiz bir araç kaçırmaya yöneten şirketin uçuşlarında olduğunu belirtti. Bir müzisyen çok uçmak zorunda Yani, o farklı uçak modellerinin büyük bir cihazı inceledi. O (ekonomi sınıfında çoğunlukla "Boeing" için) bazı uçuşlarda o çello için ikinci bilet almak olduğunu söylüyor.

nadir enstrüman

Eğer çello üzerinde durmak ise müzisyen en pahalı enstrüman bugün nadir oynuyor ama. İki müzisyen bunu bu aracı olabilir Gleb Stepanov kiralamak kefil oldum. o Devlet Koleksiyonu'ndan kiralamıştı Çello. Kısmen müzisyen yüzünden mezun çalışmaları sağlandı güven, çoğu sanatçı bu şekilde nadir araçlarıdır.

Hleb çello Marco Novello (İtalya) o çalışır durumda onu korumak için çaba ve para koymak için gereklidir çalış Tüm bu 6 yıl. dizeleri Seti on bin ruble ilgili değer. yıllık kiralama çello için o 50 bin ruble ödemek zorundadır. Ancak Gleb Stepanov çok ihtiyaç duyulduğu yerde, ücretsiz konserler vermeye devam ediyor. Kısa bir süre önce, o Donetsk ve Lugansk ziyaret etti ve organizatör ve en büyük festivalin sanat yönetmeni oldu.

Kırım festivali

Bu etkinlik için fikri kendiliğinden geldi. yarımada viyonoselist'i üzerinde performansları sırasında müzik kültürünün seviyesinin çok düşük olduğunu kaydetti. Bu arada, kültürel işçiler çok Kırım müzik festivaline düzenlenecek ister ve hatta onun programını yapmasına yardım ederim. sahnelerin ilk yılında o Bach çağdaş kompozisyonlara, çok farklı müzik geliyordu. Program odasının, senfonik ve enstrümantal eserlerin oluşuyordu.

Buna ek olarak, son yıllarda müzik festivali efsanevi sanatçıların yaratıcı toplantılar ve ana sınıfları içerir. O isteyerek başkentin müzik akademileri dünya aşamasının yıldızlar ve profesör hizmet vermektedir. Ayrıca, ana sınıflar verdi. Tüm konserler bir hayır bazında gerçekleştiği, klasik müzik severler ücretsiz performanslarıyla dinleyebilirsiniz. Tüm masraflar Kültür Bakanlığı sponsorlar ve yerel yetkililerin organizasyon kapsamındadır.

konser aktivitesi

Ünlü çellist Kırım'da sadece konserler verir. Sık sık Rusya'da farklı şehirler ziyaret eder. şimdi olduğu ve Rostropovich Vakfı'ndan burs almaması rağmen çok durumda, o ücretsiz olarak oynuyor. Sık sık sadece enstrümantal konser oynar ve destek düzenleyen varsa büyük sahnede, Hleb çello ve orkestra için eserler gerçekleştirir. Profesörler genellikle ücretsiz konserler ve dersler için Executive eleştirdi, ama yine de değil öğrenilen onun yetenek ile bir müzisyen kazanın.

Kariyerinin ve oldukça şaşırtıcı durumlarda Oldu. Birkaç kez Filarmoni temsilcileri hatta ücretsiz konserler ile, sermayenin ünlülerle kabul etmedi. Örneğin, böyle bir durum o Venezüella ve Güney Kore'den sanatçılarla birlikte uçmak istedi Syktyvkar, meydana geldi. Cumhuriyetçi Filarmoni bir yıl içinde birden fazla keman konçertosunu tutmaz ortaya çıktı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.