Entelektüel gelişimiMistisizm

Ne kadar şanslı ve şanslı olmak için? iyi şans için Arsalar

Neden bazı insanlar sürekli başkalarının ne kesintiye ederken onlar, istediklerini elde edersiniz? ince bir şey, ama hayatımda çok önemli yoktur. Ona Kelime - "iyi şanslar." Gerçekten, birçok olamaz ne olduğunu açıklamak, ama sezgisel olarak ne hakkında olduğunu anlıyoruz. Eğer şanslı ve talihli nasıl biliyorsanız, şunları yapabilirsiniz hediye alın. Sihirli sorunu kökünden çözmek için inanılmaz bir araç sağlar. Ancak, onunla doğmadınız beri, gelmedi elinde kendisini "mutluluk kuş" çalışmak zorunda kalacaklar uyarmalıdır. Eğer varsa olmayı acaba şanslı ve şanslı adam bize detaylı olarak anlayalım.

Ne hale çeken?

Biz hala okulda sorun açıktır yalnızca bu sorunu çözmek için öğretilir edilmektedir. Magee öğretmenler ve öğrenciler daha kötü. İstenilen ile tanımlanacak şanslı ve talihli nasıl gidileceğini için, bu amaçtır. Bu soru oldukça zordur. tanım belli değil için değil. kitapları açıp yazıldıkları. Ama sihirli yazarın iradesiyle olmaz, onlardan yapan kişinin içindedir. Bu nedenle, kişi talip etmek, anlamalısınız. Kendi düşüncelerine şekillenme - Birçok insan o şans düşünüyorum. Yani verilen ödülün kafasına istedim ve oldu edilir. Bu brüt hatadır. Ve kişi şanslı, şanslı, şanslı olmak nasıl anlamıyor bu konu çok derin. size zevk yanıtlamaya çalışın? kafa veya ek fon almasını ödülü: Yukarıdaki örnekte? Aslında, bu aynı şey değil. İlk durumda, ancak ikinci, eğlenmek istiyorum, evreni komuta - yüksek güçler adama mutluluk getirmeye nasıl karar verirler. Yani, şans ve iyi şans iyi - mutlu olmak iç niyeti somut halidir. Yine, değil fikirlerin uygulanması ve bunların uygulanmasına yolunda bir etkisinin olmaması neşeli duyguları alırlar.

Ne kadar şanslı ve şanslı olmak için?

Fortune o insanların arasında olduğu kabul edilir, dengesiz ve kaprisli olduğunu. Bizim tarafa onları çekmek için zordur. Bu bir gece kuş, rasgele düşünceler rüzgar ve sonsuza bırakabilirim. Neden başkalarına bazı aşka kaderi ve kayıtsız? o saldırganlık tahammül etmez Ezoterik iddia negatif insanların şerrinden kurtulur. Belki de öyledir. Ancak, oldukça sık şanslı olanlar sıradan değil, en olumlu kişilik yürüyün. Muhtemelen, onlar isteyen tüm lehine geçici özünü bastırmak için, başarılı ve şanslı olunacağını sırrını söylendi. Merak etmeyin, artık sır biliyorum. şartların başarılı olduklarını, biraz povorozhit, arsa okuyup maskotu yapmak gerekir. Şans - hayattan keyif oluyor. Bu duyumlar, sigara malzeme alanında yer almaktadır. Bunu elde etmek için, arzu oluşturmak ve onları vazgeçmek mümkün gerekmektedir. "Nasıl yani?" - Sen sor. Kim anlayacaktır.

iyi şans Katil

Bir insan kendini inşa hayatının gerçeğine dayanır Ezoterizm. Sert bu ifadeye tartışmaya. Aynı şey okulda, ebeveynler ve öğretmenler anlatılır. Ancak, bunlar aklında başka bir şey var. Ve ezoterik büyücüler geleceğin olaylar bu duygularımızı koyulur iddia ediyorlar. Örnek: Bir kişinin sınav veya test başarısız korkar, bir negatif sonucu elde edilir. Kendisi o yarattı. Çok basitleştirilmiş şeması olduğunu belirtmek gerekir. Ama bize şanslı ve talihli olmayı anlamak için izin verir. O Fortuna kaçınan hatırlamak gereklidir. Bunlar:

  • öfke, kin, haset;
  • şüphe ve belirsizlik;
  • Kendi kendine aşık olmaması.

servet çekmek nasıl: İlk adım

Biz büyülü uygulamaya açın. Biz aşamaya sürecini bölün. İlk - negatif tahminlerin reddi. Eğer başarısızlık düşünceleri vazgeçmek durumunda, şans yolunu alacaktır. Ancak bu yeterli değildir. onun zenginleştirilmiş ve yapılan mutlu ama yetenekli bilicilerin kimse rüyalar, Katılıyorum. Buna ek olarak, kötü kimse düşünemiyorum. Kendini istediğini aynısının başkaları, istekli olun. Enerji alanında, biz biriz. Eğer bir komşu ile kızgın iseniz - fakir hor, enerji seviyesi için para vazgeçmek - - Beni oligark kıskanıyorum sıkıntıları istiyorum onun payını götürmek. Kural her alanda çalışır. Şanslı insanlar dedikodu için zaman. Başka insanların sorunlarla tırmanmaz.

İkinci Adım: güven

Fortune başka düşmanı - şüphe yok. Bu olumsuz düşünceler çok fazla çaba alınır. Şans - bir neşe. Ve onun kuşku ve endişeler geçirirler. Bunlar eski botları gibi, atmak, kurtulmak gerekir. Psikologlar affirmations okumak için önerilir. Bu özel bir mesele. kendine güven kazanmak için sırrını MAGES. Bunu yapmak için, birçok komplolar vardır. Eğer düşüncelerini kontrol etme Ancak, - ayin etkinliği zayıflattı. kötü düşünceleri atmak - Eğer başarılı ve şanslı olmak anlamak istiyor musunuz. İyi değil, kendini gerçekleştiren kehanet düşünün. senin melekler kafamda kaos gibi dış koşullara sadece uğraşmak zorunda çünkü. Onları Yazık!

Üçüncü Adım: Aşk

sen iyi kendini değeri verdiği Say? Neden o zaman başarılı ve şanslı, çizim göz haline anlamaya çalışın? Aşk - ne olursa olsun, sakin ve neşeli kalmaya yeteneğidir. Kendine veliler oluşturduk şekilde kabul edersek, o zaman öyle. eleştirilere bir inişi, kırgın, kendinizi ve diğerlerini kınıyoruz - Hiç aşk var. Bu duygu ışık gibi. Şans temelidir. Fortuna dünya çapında ne yazık ki dolaşıp ve insanlar arasında gerçek aşkın kıvılcım arıyor. Ve kalbimde yanan kimin, sonsuza dek sadık. Expel olacak - yere gitmeyeceğim. Şimdi iyi şans üç kuralları bilmek, komplolar ve ritüelleri bahsetmek mümkündür.

Bir mum ile Rite

Hiç merak kişi kutsal ateş düşünün. Onu temizlik, enerji seviyesini yükselterek katkıda bulunur. Yani, biz daha başarılı ve şanslı olmak istiyoruz. ateşe konuşulan Komplolar, en kısa sürede son not uzakta ölürken anında çalışmaya başlar. Bu büyücüler tarafından kullanılan ve tavsiye edilir. Sorun alanına karşılık gelen bir mum seçin. Böyle dağıtım büyülü sorumluluk tavsiyelerde gidin:

  • Yeşil - zenginliğine yoksulluktan;
  • Sarı - rahatsızlıkları;
  • Kırmızı - aşk için;
  • Menekşe - ruhsal büyüme;
  • Kahverengi - kariyer;
  • Mavi - yaratıcılık.

siz karar veya bir çok problemle yapamıyorsanız, o zaman kendinize bir bütün gökkuşağı satın. birkaç mum yakmak için yasak değildir. Veya değişik renkler ile birkaç ritüeller geçirirler.

Komplo şans

Rite, tercihen artan aya gerçekleştirilebilir. Bu dönemde, gezegenin enerji artar ve bütün çocuklarını hayat veren güçler imbues. Bu da daha etkili ve verimli uygulama sihirli kolaylaştırır. Tek başına bırakılmalıdır. aşırı serbest Baş. Bu aptal baş, ihmalkar meslektaşları ve komşuları ve benzeri tüm düşünceler ifade eder. dirseğinizin altında şeytan yetmezliği negatif dikkat etmek zorlayarak iterek düşünün. Rahatça oturun dinlenmek ve çok hoş şeyler düşün. Bir mum yakın. yanı tadını çıkarın! Dikkatle sıcaklığını hissetmek, kıvılcım her iki tarafında elinizin avuç koyun. Bu kelimeleri okuyun: "Benim mum alevi ellerinden. bir at gibi, hayat getirin. Ben kapıları her yerde yolumu ilham şans ortaya çıkarmak! Nehir yangın Nesis ileri, sıramı kaçırmayın. Benim kader Kurşun geride dertlerle uğraşmak. Eğer tam yıl dönerken Amin! "arsa olarak defalarca okunmalı. Zaman izin vermezse, bu üç kez mümkündür. Ancak, tembel olmamak önerilir. kelimeler titreşimler temizlemeden aura, yapılanma ve nüfuz edecektir. mum sönmeden kadar bekleyin. Sadece bu ritüel sonra tamamlanmış kabul edilir.

En önemli şey - sonuç

Eğer varsa zaten şanslı ve şanslı adam olmak nasıl karar verdi - arsa, size göre, mutluluk kapılarını açacağı için - tehlikede! Bazı büyücüler, en önemli sırrı inandığı gibi, Orada daha önemli biri ve. Büyücü beceri sonucu için bekleme olduğunu. Biz bunu yapmak gerekir: bir ayin vardı ve unutulmuş. Şanslı ya olmadıklarını her saniyesinde konsantre gerekli değildir. Bu da enerji maliyetleri ve gereksiz, yıkıcı. Onlar gereksiz çalışmaları ruhun güçlerini dikkatini dağıtmak. Onlara göz takıntısı yok sonuçları, beklemez herkes arzu hızlı vermek. Bu adam - gerçek bir sihirbaz. Onun şans sürekli hizmet sinek kısacık düşünceler üzerine atlamak ve gecikmeksizin hayata geçirecek, uçmaz. Ama söyle bir yol ne olacağını, her saniye bekleme. Şansa inanırsanız tüm kendini kurdu. Şimdi yalnızca pratikte bunu kontrol etmek gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.