Sanat ve EğlenceLiteratür

Flibusta: türler kütüphane

Bilindiği gibi, "Flibusta" Rus internette en büyük online kütüphanelerden biridir. Görüş yerli kullanıcı açısından bir diğer makul ilginç gerçek sitesi ülkemizde engellenmiş olmasıdır. Ancak bu, bize böyle türlerin listesi gibi kütüphane, hakkında birkaç ilginç şeyler düşünün engellemez. "Flibusta" okuyucuya neredeyse okumak için tamamen ücretsiz bir fırsat sunmaktadır olursa olsun hiç basılı veya bu gezegende yayınlanan metin.

Kısa tarihi

Tabii ki, Rus okuyucu için önemli bir konudur: "Flibusta", bu arada, yazarlar hiç bu gezegende yazdım hangi hemen hemen her yönünü kapsayan, bir tür, internetin iç segmentinde kapalıdır Neden. Eh, tarihe biraz eski defterleri.

2008 yılında, yurt dışında yaşayan ve adı Stever altında ağda görünen aktif bir internet kullanıcısı, saygıdeğer "librusec" bir klonunu oluşturmak karar verdi. Ancak, yukarıda sözü edilen kaynak sahibine aksine çekirdek bir korsan olmak bizim karakter, büyük oyuncular yayıncılık "Eksmo" gibi yerli edebi yönetim veya "litre" doğru gitmedi. Mahkemeye aşağı ciddi sökme yaşamaya başladı. Sonuç olarak, bu yaz sitesi ülkemizin topraklarında bloke ama kim içerikleriyle bilinmesini isteyen uzman tarayıcılar aracılığıyla ona gelmek zor değildir. Ama bu ayrı bir yazı için bir konudur. Ve yazının konuyla ilgili devam edecektir.

türler listesi

"Flibusta" "İş Books", "Ev ve Aile", "Dram", "Bilim ve eğitim" ve daha niceleri gibi başlıklar şunlardır ana hangi türlerin oldukça iyi optimize edilmiş bir sistem sunmaktadır. Her tür yazının kapsamı sadece sembollerin böyle bir dizi için tasarlanmamıştır çünkü mantıklı değil bir çok alt türler, listesini içerir.

"Din, Maneviyat, maneviyat" ya da "eski" gibi başlıklar şunlardır kütüphane "Flibusta" türler, edebi ve bilimsel malzeme gerçekten saçık miktarda vardır Öyle olsa bile olunuz. Bu nedenle, en azından, freebies böyle bir hazine bilmelidir.

ahlâk

genellikle oldukça kaygan izi internet kullanıcılarının uygulanan etik hakkında konuşun. O okumak çok istekli kitap için kan 200-300 ruble koymak imkanı yoktur sıradan kullanıcıya yardımcı olmak için kendi görünüşte dürüst arzusu ile kemiğe korsanlar yargılamak zordur. Öte yandan, kelime ve cümle içinde harflerin oluşumu üzerinde harcanan neredeyse fiziksel çaba zor kazanılmış, kendi yarattıkları üzerinde kazanmak telif hakkı ve bu alanda çaba yazarların arzulama gibi, hayatın böyle zor bir tarafı yoktur.

Kısacası, biz yine biraz konudan sapmış. Eğer sayfanın sağ tarafında yer alır "Navigasyon" bölümünde uygun sekmesinde tam listesini bulabilirsiniz "Flibusta" türler, edebi kaynakların gerçekten çeşitli alternatifler sunar. Ve bunun için de 600 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıların takdir.

Sonuç

Bu yüzden kütüphaneye "Flibusta" kaçamak bir bakış attı. o kendisi onları aramak Türler Yukarıdaki listeye sınırlı değildir. Burada yazar veya topluluk tavsiye örneğin bir kitap bulabilirsiniz. Ve nihayet. türler edebi kaynaklardan bunlarla sınırlı değildir "Flibusta", gerçek ağır kütüphane olması gerektiğine dair bir fikir verir. Kaynağın popülerlik büyümeye devam çünkü nedenle, korsan tema üzerinde savaş, görünüşe göre, hoşnutsuz sert baskılara rağmen, devam edecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.