ÇirkinlikTamirat

Fikirler, fotoğraf ve değerlendirme: Duvarlar için dekoratif paneller. duvarlar için dekoratif paneller seçin

duvarları Dekorasyon önemli ön-işlem gerektirir: zımpara ve duvarlar astarlama eski kaplamaların, tesviye, kaldırılmasını. Ancak o zaman duvar kağıdı yapıştırılan veya boyanabilir. Eğer dekoratif duvar panelleri geçerli değilse tamir tesisleri bu pahalı ve zaman alıcı aşaması önlenebilir. Pazarda onlar çok çeşitli vardır ve onlar özelliklerine göre sınıflandırılır.

Nem direnci

Sunta dayanan Konvansiyonel paneli - en kolay ve en ucuz seçenektir. Bunlar kuru odalarda kullanılır. temel olarak su geçirmez panel tahta, lamine edilmiş ya da balmumu veya plastik ile kaplanmıştır. alt-tabaka, birçok ortamda katı ya da plastik, kararlı katkı maddeleri ile bir polimer olabilir.

şekil ve büyüklükte paneller arasındaki fark

Karşılaştığı en sık dar ve uzun panoları şeklinde kullanılır. Aynı zamanda büyük boyutlarda olabilir veya oluşturan karo şeklinde kare, dikdörtgen tabakalar olabilir. türün en büyük çeşitliliği kullanılan malzemelerin mevcut.

odun atığından Malzeme

Katı ahşap paneller en pahalı arasındadır. Bunlar mum veya lake ile kaplanır. Daha ucuz doğal ahşap yüzey kaplama basınç altında alt-tabaka yapıştırılmış laminat kullanımı. Ayrıca lake ve cilalı bir koruyucu tabaka ile kaplıdır. Yaygın ürünler derevoothodah kabul etti.

Sunta düşük mukavemet ve suya dayanıklılığa sahip ancak daha ucuz ve daha kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Sunta pürüzsüz ve düz bir yüzeye sahiptir. malzeme bir lif haline öğütülür. Dıştan, bir sunta gibi görünüyor. duvar panelleri herhangi bir doğal malzemeden taklit ile yapılır. Ön yüzey, bir laminat ya da bir polimerik film ile kaplıdır.

MDF tahta tozu elde edilir. Bağlayıcı, bu çevre dostu malzeme yapar lignin ve parafin kullanılır. ahşap avantajları ile, MDF kullanılır ve fiyat o kadar düşük kendisine kıyasla daha uzun sahiptir. Canfor şirket taş, tuğla, sıva altında bir desenle panelleri üreten ve 430 ruble / m2 maliyeti. malzemenin yoğunluktaki kopyalarından daha yüksektir ve kolayca gerçekleştirilir.

Plastik paneli

Dekoratif duvar plastik paneller , polivinil klorür (PVC) imal edilir. Onların avantajı yüksek nem direnci de geçirgenlik olduğunu. makul fiyatlarla yüksek performans inşaat ve konut ve endüstriyel binaların onarımı için en popüler materyal yaptık. paneller arasında sıkı bir bağlantı neredeyse görünmez eklemler ve duvar tek bir birim gibi arar.

Düşük fiyatı (150-320 ruble / m2) hızla prestijli plastik malzeme listesiyle çekilme, ancak doğru seçim ve kaliteli kaplamasıyla, güzel bir stil kararını bulabilirsiniz. Doğal malzemelerin herhangi taklit oluşturmak için kullanılabilecek olmasına rağmen yerinden imkansızdır. Bu durum, özellikle insanların yatak odasında, örneğin çok fazla zaman harcamak yerlere de geçerlidir. Plastik yaygın yanı ofis ve kamusal alanlarda olduğu gibi, banyo ve mutfaklarda kullanılır. çift camlı pencereler ve duvar yalıtım ile bir arada plastik trim şahniş ve balkon olumlu geribildirim çok. nedeniyle bu daireye ek oda ile donatılabilir. Ayrıca oda ferah ve aydınlık hale sen iç geliştirmek için izin oturma odası ile birleştirilmiştir.

hakkında olumlu yorumlar PVC paneller çok sayıda bulunabilir. Onlar çeşitli iyi mekanik özellikler ve uygun fiyatlarla aralığında bahsediyorlar. Varsa Bu arada, alıcılar da, ürünün eksikliklerine işaret ediyorlar. Örneğin, bazı ürün üzerinde koruyucu bir filmin eksikliği sevmiyorum. Bu gözlem, plastik kolayca mekanik hasar gerçeğine önem taşımaktadır. İthal ürünler, yüksek-kaliteli ambalaj esas olarak temin edilir. Bu nedenle, bir ürünü bilinen firmaları satın almalıdır.

Dekoratif paneller 3D

Şu anda, 3D duvarlar için en prezentabl satın alınmış dekoratif paneller. kütle alt tabaka kaplaması kullanıldığında alçı veya MDF olarak. sağlam taban raylarının üzerine monte veya duvara yapıştırılır. Bu özel bir üç boyutlu çizimler veya tasarımlar uygulanmıştır. Daha basit bir çözüm - tuğla, kiremit, çeşitli dokuların taklidi. orjinali ile karşılaştırıldığında, bu tasarım montajı kolaydır çok daha düşük ağırlığa sahiptir ve daha az bakım gerektirir.

Kalite dekoratif desenler MDF üzerine elde edilir. Panel parlaklık ve renk, sıska süet veya deri oluştururken, diğer kimyasal bileşikleri püskürtülür.

Dış tabaka, üç boyutlu tasarımda ahşap kaplama yapılabilir. Çevre paneller, daha sonra, istenen kabartma dökme bir toz haline öğütmek, bambu yapılmıştır. Alçı paneller boyadıktan sonra görünmez hale sıva derz ile üretilmektedir.

Üç boyutlu duvar dekorasyonu iç temeli olabilir. Daha önce bir duvar kaplama tasarım fikirleri için sadece arka plan olarak görev yaptı. Duvar resimlerinde öğleden enerji birikimi (şirket Leto) tarafından aydınlık yaptı. birkaç kat paneller tutturma yöntem bu derin üç boyutlu bir bileşim (şirket Meister) oluşturmak için yapar. Üç boyutlu iç dekorasyon en fiyatlarının Çok çeşitli müşterilere yeteneklerini ve zevkine uygun uygun seçeneği seçmenizi sağlar.

üç boyutlu formlar oluşturma uzayın kullanışlı hacmindeki azalmaya yol açar. Ancak genişliğinde 3-5 cm kapalı bir alanda iletişim ya da aydınlatma barındırabilir. Duvarlar için dekoratif lambriler montajı kolaydır. Diğerleri sadece mandal bunları bağlamak Bazı parçalar, duvarlara bağlıdır. Bu hızlı kurulum ve yapıların kaldırılması için izin verir. Gerekli olmadığında, yüzeylerin hazırlanması. Panel tavan benzer bir şekilde monte edilmiştir. Sadece bunun için bazen vidalarla tabanına ilave tutturma gerektirir.

doğal malzemelerle duvarları için dekoratif paneller

1. Cilt

Bu malzeme nedeniyle eşsiz özellikleri demode gitmez. Deri Döşeme odasında hoş bir aroması olduğunda, sesler boğuk bulunmaktadır. Yumuşak dokunuşlu kaplaması kapalı konfor ve saygınlık yaratan zamanla sadece daha iyi olur. Bu amaçla bu doğru bakımı için gereklidir.

Cilt eşit derecede iyi üzerinde mobilya ve dekoratif duvar panelleri bitirme. Aşağıdaki verilmedi baskılı desen ile karo şeklinde duvar bitirir göstermektedir. Aralarında katta ayrıca bazı kısımlarını ortaya koydu.

2. Bitki Malzemeleri

saman, Seagrass, jüt, bambu, kamış örtülmesini - Japon tarzı iç bitki materyalinin bütün bir sanayi oluşturmak için izin verdi. Onlar iyi duvarlar için dekoratif paneller için uygundur. Doğal malzemelerden fiyat herhangi bir düzeyde alıcıya kabul edilebilir. Nefis yüzey pürüzlülüğü ve bitki liflerinin doğal renk rahat bir çevreyi etnik yumuşatma modern bir iç oluşturun.

okaliptüs Georgia-Pacific ve Eucatex neme dayanıklı elyaf firmalardan üretilen bir suni taş, seramik ve ahşap Import paneli 265 ruble / m2'lik bir maliyeti vardır. Onların ömrü oldukça yüksektir.

3. Metaller

Modern teknoloji demir dışı metallerin bir kabartma yüzeyin bir kaplama oluşturmak için olanak sağlar. Herhangi bazında için şey tamamen metal gibi görünüyor. Kaplamalar 0,5-2 mm de ele ve güvenli. Eski bakır veya bronz altında ince bir doku, doku kurdu yüzeylerde.

4. Ahşap

Ağaçtan duvarlar için dekoratif paneller yaygın rustik tarzda dekorasyon kullanılmaktadır. Duvarlar elle kesilir kabartma ile dekore edilmiştir. ayna gibi aksesuarlar dekorasyon yaparken, dekoratif tablolar değerli ahşaptan yarattı. duvarları Dekorasyon rafine ve kasten kaba ikisi de olabilir. Bu basit kayaların içinde kiraz altında, örneğin pahalı tarafından renklendirilebilir. Temel panel monolitik bir yüzey yanılsama yaratarak, pahalı kaplama kaplama. Onların şirket Chesapeake üreten ve 400-450 ruble / m2 bir fiyata satıyor.

Sonuç

dekoratif yelpazesi oldukça geniş bakacak. ekonomik nedenlerle ve seçilen tarzına uygun olmalıdır duvarlar için uygun dekoratif paneller seçin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.