Ev ve AileÇocuklar

Nasıl kızlar ve erkekler için nadir isimler almaya?

Çocuğun biyolojik ailesini çok önce bir isim seçin. isimlerin yüzlerce üzerinde dönerek, onlar seçimde kaybolur. O isme uygun değildir, soyadı ile ünsüz değildir ve bunun olumsuz değere sahip. Her zaman eşsiz ve unrepeatable olduğu için genel olarak, bebeğinizi adı her neyse, yine de olurdu! Ama hayatını mahvetmek veya iddialı ismi ahenksiz vermemek için, onun çocuğunun eleştiri birkaç kurallarını bilmek gerekir. Nadir isimler kız ve erkekler için dikkatle seçilmelidir.

Pravilo№1

adı berrak cinsiyet farkları (Andrienko, kaşıntı, Bourdeau, borular, vb) vermez, özellikle çocuklara kişiliksiz isimleri izin vermeyin. Yabancı kökenli kızlar (ve erkekler) için nadir isimler bir Rus soyadı ile çok ironik sestir. Bu nedenle, oğlunu veya kızını Arnold çağırarak - Jessica, soyadı ile isimleri demeye çalışıyorum. Kesinlikle saçma, komik bile uyumu olsun. adı kısa olduğunda çocuklar için bu tür isimler az ya da çok uygundur.

Pravilo№2

Patronymic - İkinci bileşen yetişkinlikte çocuğun ayrılamaz olacak adıdır. ad ve soyadı kombinasyonu , raspevnosti ahenkli olmalıdır. Unutmayın o katı soyadı (Rodionovich, Glebovich, vs.), adı yumuşak ünsüzler (Leonid, Maxim, vs.) ile seçilmelidir eğer. Tersine, seçenek soyadı (E. Maksimovna, vs.) seçilmesi gerekir firma isimleri - Daria Bogdan vs. Bu tür kombinasyonlar sadece uyum içinde değildir, aynı zamanda sahibinin karakterine üzerinde belirli bir etkisi vardır. ismin Sertlik mektupları karakterinde tokluk, esneklik ve sebat getiriyor. Yumuşak mektuplar - complaisance, hassasiyet ve nezaket. Bir kız için bir isim seçerken bu kurala uymak önemlidir.

Pravilo№3

Kızlar ve erkekler için Nadir isimler suistimal veya saçma ifadelerle uyumlu olmaları için gerekmez. Ve ayrıca, dikkatli, özel çocuğunuzun ismini çağrı kökeni ve anlamı incelemek isterseniz. Örneğin, adı Gertrude olduğunu hoş geliyor ama birçok kaynak Sovyet döneminden kökenli ve "Çalışma Kahramanı" bir değeri vardır. Birkaç almak durumunda kızlar için isim (ve erkekler), herhangi bir şey ahenk için ilişkilendirmek deneyin. Sonuçta, ad, kurtulmak için son derece zor olacağı bir takma sopa.

Pravilo№4

Eğer bakmakta ise alışılmadık isimler çocuk kurallar listelenen karşılamak için, hatta ve güzel, ses çıkaran, şiirsel olmalıdır. O daha ziyade türev altına saklanarak daha gururla giymek zorunda olduğu için, bebeğiniz için bir isim seçimine dikkate alın.

Sizin için bir tür olması ve bahçende aynı adla başka bir çocuk bir araya gelecek merak etmeyin için favori insanlar ve bu yeterli mi - Çocuğunuz unutmayın.

Aurora, Agatha, Agnes, Bozena Beata, Veta, Viloria Vitalina Deborah, Dionysius Jeanne, Ilona, Miroslav, Pelagia, Rufina, Taisiya, Emilia Yanit: kızlar için Güzel nadir isimler.

Alen, Aram Arsenty Borislav, Demidov, Ephraim, Zhdanov, Hilarion, Ismail Kamil, Elmir: erkekler için Olağandışı ve ilginç isimler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.