GüzellikSaç

Evde kirpikleri uzatmak için nasıl

Seksi kirpiklerin dalga - ve ayaklarının zaten bütün erkekler. Bu konuda hangi kadın hayal etmiyor? Tabii ki, bize her biri uzun ve kalın kirpikler rüya sahibi olmak. Ama herkes doğanın zenginliğini verilir. Gözleri daha etkileyici hale nedenle, birçok kadın kozmetik çeşitli prosedürlere başvurmak. Bazı kullanmak , takma kirpikler evde kirpiklerini uzatmak için nasıl: Başkaları kabinde bunları artırarak ve bazı şaşırtıcı soru vardır.

Bugün epeyce etkili yöntemler biliyorum kirpiklerini artırmak için nasıl evde. Bunlardan en az birini kullanarak, yalnızca uzun kirpiklerin sahibi olmak değil, aynı zamanda bir görünüm daha etkileyici ve gizemli yapmaz.

№1 yöntemi. Nasıl kirpiklerini uzatmak yağı kullanan evde.

uzatma kirpik tarih yolunda en etkili. kirpik büyümesi hint yağı, dulavratotu, E vitamini ve zeytin yağı gibi, ideal teşvik etmek. Bu yağlar mükemmel özellikleri kirpiklerin büyümesini hızlandırmak değil, aynı zamanda cilt yüzyılın üzerinde yararlı etkileri olduğu için değil sadece var. Sorun sizin karşılaştığı nedenle, nasıl, evde kirpiklerini büyümeye - bu yağların herhangi birinin uygulaması en iyi çözüm olacaktır. Bu yöntem çok basittir yararlanın: Bir pamuk ped almak ve buna yağı birkaç damla uygulamak, ardından göz kapağında diski yerleştirin ve birkaç dakika tutun. Bu işlemden sonra, göz ılık su ile yıkanır. Birkaç hafta sonra ilk sonuçlar zevk mümkün olacak. Kişisel kirpikleri sadece çok daha uzun olmayacak, ama çok parlak olacak.

№2 yöntemi. Nasıl vitaminleri kullanarak, evde kirpiklerini uzatmak için.

Vitaminler - kirpiklerde büyümesi dahil tüm organizmanın geliştirilmesi için gerekli bir unsur. Vücut vitamin eksikliği ise, kirpikler kırılgan ve zayıf hale gelir. Eğer kirpikler uzun ve kalın istiyorsanız, her gün dikkatle onların diyet izlemek ihtiyaç nedeni de budur. doğru beslenme ek olarak en az bir ay süreyle vitamini kompleksi almak iyi olacaktır. Bu kış ve bahar döneminin özellikle doğrudur.

№3 yöntemi. Nasıl vazelin kullanarak, evde kirpiklerini uzatmak için.

Bu vazelin maskara dahil mükemmel bir nemlendirici olduğu bir sır değil. Eğer birkaç hafta içinde kirpiklerde bir fırça vazelin uygularsanız, çok yakında kirpiklerinizi daha uzun olduğunu göreceksiniz.

№4 yöntemi. Nasıl limon kullanarak, evde kirpiklerini uzatmak için.

zeytin yağı ya da hint yağı karışımı kullanılarak, kozmetologlar başvurmadan kirpik uzatmak limon kabuğu. limon kabuğu ezilmiş ve yağa ilave Bu bileşimin hazırlanması için. Bundan sonra, bu karışım karanlık bir yerde bir hafta ısrar etmek gerekli olacaktır. Karışımı aşılayın yağ ile temas besinler limon kabuğu için gereklidir. Daha sonra, bu karışım, bir ay için günlük olarak bir losyon olarak kullanılır.

№5 yöntemi. Nasıl bitkisel kompres kullanarak, evde kirpiklerini uzatmak için.

kirpiklerinizi daha uzun ve daha yoğun yapma, sen adaçayı ve papatya kaynatma kullanabilirsiniz. Böyle beslemeleri kirpikler ampuller ve gereçleri besinler göz kapağı cildi sıkıştırmak. Et suyunu hazırlayın zor değildir. 1, kurutulmuş otlar bir tabakta onlara su ve yerin bir bardak dökün: Bunu yapmak için, bu oran 1 alır. kaynatın ve buhar banyosu üzerinde 15 dakika kaynamaya getirin. Bundan sonra, demlemek ve gerginlik suyu edelim. Bu kompres kirpiklere uzatır, aynı zamanda göz çevresinde kızarıklık rahatlatır ve zor bir gün sonra yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırır sadece.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.