GüzellikCilt bakımı

Kışın yüz cilt bakımı

Yılın soğuk zamanında Birçoğumuz peeling, tahriş ve cilt üzerinde kırmızı lekeler ortaya gibi sorunlarla karşı karşıyayız. Ancak bu durumda benzer olaylar sık sık hava koşullarına değil kışın yanlış cilt bakımı etkilenen belirtmek gerekir.

Buna ek olarak, yaz aylarında kullanılan fonlar, her zaman kışın kadar etkili olamaz. deri için sıcak aylarda, devre bakım "- - nem koruma temizleyici" tarafından yönlendirilmelidir. Ama günlük cilt bakım kışın bir değişiklik "gıda" ile "hidrasyon" gerektirir.

Genel olarak cilt, hem de sağlık üzerinde olumsuz kapalı düşük nem ve açık havada ve etkiler. Ve yaz aylarında olduğunca sık hain karla yansır güneş ışınlarının,.

Kış aylarında değişir unutmayın cilt tipini. Bu, normal bakım anlamına gelir yüz cilt kuru bakımı için dönüştürülür. Kalite Normal cilt yağlı hale gelir ve kuru çok hassas hale gelir. Cilt bakım düzenini değiştirmek gerekmektedir.

Cilt soğuk sezon için tipiktir olumsuz koşullarla başa çıkmak için yapamıyorsa, bazı sorunlar var. Birincisi, en yaygın sorundur dökülme vardır. İkinci olarak, yüz vasküler desen artmıştır.

Genellikle ve görünür rosacea, (değişen şiddette) kuperoz daha başka bir şey değildir. O, bir kural olarak, "çiçek" kış. Bu tür durumlar derhal ilgilenilmesi ve cilt bakımı tüm ilkelerinin bir inceleme gerektirmektedir. Değil gereksiz ve uzmanlara yardımcı olacaktır.

Cilt bakımı için kışın bir kaç köklü kurallara uymalı, tam ve doğru idi. Sonra da deriyle baharı "soluk" değil ve bitkin ve taze ve parlak değildir karşılayabilir.

Bunu yapmak için, çok basit bir kural kullanabilirsiniz - besin ve hafif kremler uygulanmasını takas. Akşam, bir nemlendirici krem uygulayın ve sabah - besleyici. Ayrıca, don içinde cilde hasar riskini önlemek amacıyla, nem içeren tüm kremler ihtiyaç dışarı çıkmadan önce en geç bir saat uygulayın.

Kışın yüz cilt bakımı düzgün temizlik gerektiriyorsa. Bunu yapmak yaz aylarında kullanılan kıyasla daha bağışlayıcı araçları almak için. Yıkama jeli, iki kez bir hafta indirilmelidir. Bir cilt tipi kozmetik süt ve tonik göre tüm diğer günlerde ışık kullanmak daha iyidir seçili.

Buna ek olarak, farklı nemlendirici maske hakkında kış nem çok kaybeder çok gerekli cildi unutmamak tavsiye edilir. Böyle maskeleri herhangi özel bir kozmetik mağazalarında satın alınan veya kendinizi hazırlamak edilebilir. Neyse ki, her kadının yararlanabilir popüler tarifler, çok çeşitli vardır.

Kışın Cilt bakımı da rüzgar ve don cildin korunmasına uygun kremler olmadan tam olamaz. Genellikle yoğun doku ile ayırt edilir ve bunlar lipidlerin ve vitaminler yüksek miktarda içerir. Bu kremler çok iyi ve aktif cildi besler ve içinde koruyucu film bir tür oluşturmak hassas veya kuru ciltler için vasıtasıyla değiştirilebilir rağmen.

Kış aylarında, özellikle cilt nemini, sadece dıştan değil, aynı zamanda içten ihtiyacı olduğunu belirtmek gerekir. Çeşitli sıvıların (su, yeşil çay, meyve kompostosu, meyve suyu) daha içmeli nedeni budur. Sağlıklı görünümünü ve önlemek vitamin (özellikle A ve E), unutmayın erken yaşlanmasına. Birçoğu bulunan un, ezme, süt ürünleri, fındık ve tabii ki, yumurta.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.