SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Ev halk ilaçlarında kulak tedavisi nasıl

o bir yaralanma ve hipotermi ve diğerleri ise: nedenleri hasta kulakları çoktur olabilir. Tabii ki, rahatsızlık görünümü hemen bir uzmana danışmalısınız. nedense bu mümkün değilse Ancak, kulak hastalığı bitkisel kökenli yardımıyla tedavi edilebilir deneyin.

inflamasyon belirtileri

Evde kulağını nasıl davranacağını karar vermeden önce, hastalığın belirtilerini ayırt etmek gereklidir. Birincisi, çok lay değil başlatır ve sonra kulakta gürültü yapmak başlar ve onun bankaya uygulanırsa, etkisi yaratır. Ağrı çok daha sonra ortaya çıkabilir. Bu belirtiler inflamasyonu gösterir. Eğer tedavi edilecek zamanında başlamak yoksa, hastalık daha ciddi formu haline gelebilir ve iç kulak, örneğin, hareket ettirin. Ve otitten kurtulmak çok zor olacaktır.

ev halk ilaçlarında kulak tedavisi nasıl

Birinci yöntem, oldukça özgün. Bunu yapmak için, tercihen mavi kalın kağıt, geniş bir levha almak. Onun huni sakla. Sonra kulağına hasta ve bir yanık dar ucuna takmak gerekir. huni neredeyse tamamen yanmış zaman, çekin gerekir. Bu manipülasyon ve işitme ikinci organı yapıyor, biz o acıyı görebilir ve sağırlık kayboldu. Bu yöntem evde kulak nasıl davranacağını ise, daha kolay yollarını kullanabilirsiniz korkunç yapmak. Örneğin, bir parça soğan işitme organında hastayı koymak ve tüm kafa sıcak eşarp sarın.

kimyon tohumu ile Ekmek

varlığı postrelivany, zonklama ağrı, aşağıdaki şekilde kaldırmak için deneyebilirsiniz. Çavdar unu, 25 gram kimyon ve ardıç beş büyük yemek kaşığı almak gerekir. ikinci iki bileşen ince bir toz ön-paund olarak. Sonra su, un ekleyip hamur yapın. Fırında kek bunun dışında, bu kabuk kaldırılır ve alkol ile emprenye edilir. soğuduktan kadar, kulakları obkladyvayut. Kırıntı soğutulur, çıkartılır ve kulak kanalı olan badem yağı batırılmış pamuklu çubuk koydu.

tarifi Vanga

Evde kulağını nasıl davranacağını belirleme, aşağıdaki reçeteye dikkat edebilirsiniz. Bir pamuk alın ve alkollü bir çözüm mumya içinde nemlendirin gerekir. Sonra, yavaşça sıkın ve işitme organı hasta yatıyordu. Çözelti hazırlanması: 3 gram mumie eriyene kadar bekleyin sıcak su az miktarda dökmek gerekir. Daha sonra eşit miktarlarda borik alkol, sülfasetamid, anne (1 çay kaşığı) içinde karıştırın. karışımın küçük bir miktarı, kullanım öncesinde sıcak için. Kulak 24 saatte sekiz damla 4 kez kazıp gereklidir.

yay elde edilecek gelir

kulak iltihabı çıkarıldı ve düzenli bir soğan edilebilir. sadece değil tahrişe neden değil, aynı zamanda yanık ve zaten hasarlı dokuları neden olabilir, çünkü Taze sıkılmış meyve suyu tavsiye edilmez. Ancak bezir yağı ile karıştırılarak suyu, deri üzerinde zararlı etkileri olmadan hastalığı iyileştirebilir. Bu iki bileşen, eşit oranlarda kullanılır. Nasıl bu şekilde evde kulağını tedavisi için? pamuk yün karışımı ıslak tomar olmak ve üç saat boyunca kulağınıza yapıştırmak için: Çok basit.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.