ÇirkinlikAlet ve ekipmanlar

HANYI panelleri

Hanya'nın harici kaplaması cephe için modern bir malzemedir. Profesyonelce onar> lm> fl insanlar için günümüzde farkl> yap> malzemelerinin büyük bir ürün yelpazesine sahip oldu¤u bir sır değil. Pazarlar için mücadelede, üreticiler daha sofistike olmaya, ürünlerine bir lezzet katmaya veya evrensel hale getirmeye çalışıyor. Herhalde HANYI panellerinin yaratıcıları, aynı faktörlerin rehberliğinde. HANYI cephe panelleri bir tasarım öğesi ve pratik yapı malzemesinin işlevlerini betimlemektedir.
Isı yalıtımı - paneller iyi ısı yalıtımı özelliklerine sahiptir. Üç ana bileşenden dolayı: alüminyum galvanizli sac, poliüretan köpük tabakası, alüminize kağıt, termal iletkenlik çok düşük olur. Buna göre, termal iletkenlik ne kadar düşük olursa, evdeki ısı o kadar iyi depolanır, panellerin kalınlığını karşılaştırırsanız, küçük bir hacim ve ağırlık ile mükemmel bir ısı yalıtımı sağlayabilirsiniz.
Ses Yalıtımı. Han panelleri gürültüye karşı izolasyon niteliklerine sahiptir. Penopolyüref yardımı ile çok sayıda kabarcığı mükemmel şekilde saklar. Gürültü izolasyon katmanı gürültünün sesli uyarısını yarı yarıya azaltır, örneğin, giden ses 80 dB ise, evinizde 40 dB'e düşecektir.
Su itici. Yivli oyuğu sabitleyerek dış kısmın yoğun bir şekilde korunması sağlanır ve köpük poliüretan tabaka yüksek bir higroskopikliğe sahiptir. Khanyi Panelleri G1 kategorisine sahiptir; ancak yanmaz; ancak yok etmeyen belirli koşullar altında zehirli bileşenleri, dayanıklılığı ve kurulum kolaylığını sunmuyor; kanyanın cephe kaplaması yüksek bir dayanıma sahip ve şoklardan korkmuyor; metal alaşımı korozyona ve dış hasarlara karşı koruma sağlıyor.
Dekor detayları. Bugün için 50 farklı renk var ve yüzey deseni bu türlerle temsil edilmektedir : tuğla, taş, dalgalar, seramik, mozaik vb. Farklı renk kombinasyonu sayesinde özgün bir sürüm oluşturmak mümkündür. Hanji panelleri takarken, binanın izolasyonu konusunda endişe etmeniz gerekir, çünkü dış astar ısıtıcı ile birlikte kullanılır. Bu amaca ulaşmak için cam yünü, köpük çok talep görüyor. Isı yalıtımının daha büyük bir sonucu için, güçlü termik koyma özelliklerine sahip bir folyo-plastik içeren bir laminat alt tabaka kullanılır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.