IlişkilerDüğün

Eşine evlilik yıldönümü için Hediyeler. Birkaç ipucu

Erkekler kadınlardan daha birçok tatil çok daha kolay ve güvenlidir. Hatta bazı tarihleri unutmak olabilir ve bunun için onlar darılmak için gerekli değildir. Daha sadece ön nazikçe hatırlattı için. bayram, kocası yine unutmak muhtemeldir - bir istisna ve evlilik yıldönümü yapmayın. (Bir hatırlatma sonra tarihinden önce birkaç gün karısının) olur karısına bir evlilik yıldönümü için vermek merak, acele.

Özel bir tarih

yıl dönümü için bir hediye seçmek için en kolay nedir? patiska, ağaç veya inci - Sadece tam olarak düğün bu yıl olacak ne olduğunu bilmek gerekir. Ve buna bağlı bir hediye seçin. Örneğin, altıncı bir çift eğer evlilik yıldönümü, ne vermek? Bir versiyonu olduğu önceden tespit edilmelidir demir düğün, ama aynı zamanda bir selvi veya dağ kül çağrılabilir. Böylece, bir çift ülke veya kısmı veya (ev eşyaları taburcu itibaren) demirin şey girerler küçük bir kapalı veya mikrop üvez ağacı, verebilir. Bir hediye seçerseniz o maddi değerinden daha sembolik bir anlam daha var bu yüzden.

dilek

eşine evlilik yıldönümü için hediyeler, eğer isim güvenmek istemiyor musunuz? Bir seçenek olarak - eşi uzun istediği yönündeki ne rüyalar. Bu en iyi hediye olacaktır. Ön yalnızca dikkat çekmeyecek sıradan konuşmada da benzer bir tema etkileyen öğrenmek maliyeti.

hafıza

T. k. Evlilik yıldönümünü kutlamak Will, sadece yaklaşık eşi hatırlatan bir hediye yapabilirsiniz evlilik gününde. Örneğin, poster olarak favori düğün fotoğrafını yazdırabilir ve yatak odasında asmak, aile içinde düğün beri, tüm fotoğraf raporunu takviye olanlardan dolayı bir kısa film yapabilirsiniz. Ayrıca romantik tarih oldu restoranda bir favori davet ve günü hatırlayarak, birlikte oturabilir.

ekipman

evlilik yıldönümü için hediyeler eşine? hayatını kolaylaştıracak bir şey. Bu Öğütücü, Blender, Ekmek yapma makinesi, elektrikli fırın, elektrikli süpürge, çamaşır makinesi ve daha birçok şey olabilir. onun günlük aile kullanımda eşi yardımcı ana şey.

duygular

Oysa evlilik yıldönümlerinde eşine ne vermek? Sen o ne severdi seçecek bir masaj, güzellik salonu, bir spa ona bir hediye sertifikası satın almak ve bedeninizi şımartabilirsiniz. Ayrıca oyun, bir film veya bir paraşüt atlama için bir sertifikaya bilet bağış yapabilirsiniz. Önemli olan - bir sevgili kadın gibi ne olduğunu bilmek, o gerçekten zevk getiriyor.

hobi

"Yine, evlilik yıldönümü, eşine ne vermek?" - genellikle erkekler düşünüyorum. cevap bulun çok basittir: Neyin hoşuna gittiği kadını vermelidir, onun tutkularını yansıtıyor. El sınırlı sayıda kitap ya da yazar tarafından imzalanmış bir favori kitap - o okumayı seviyor eğer, güzel diyagram veya iyi bir iş parçacığı satın - Bir kadın bitkileri seven varsa o nakış işleyen, yani, neden egzotik çiçek onun pot sunmak değil.

El yapımı

Ama en dokunaklı ve değerli hediye kendi elleriyle yapılır biridir. Ve hala en pahalı ve arzu olacaktır, bu maddi anlamda daha az değerli olsun. Yani, sadece, ellerinizle güzel kartpostal yapmak karısına bir aşk mektubu yazabilir, kutu kesti. Bunun ne önemi yoktur, buna gücü harcanacak ve şey sevgi ile yapılacaktır önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.