BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Erkeksiz Sky, optimizasyon: özellikleri, inceleme ve öneriler

Tüm oyuncular "Maynkraft" denilen efsanevi kum havuzu aşinadır. O yıllardır en popüler projelerinden biriydi, ama aslında, hikayesi ne de hatta çağdaş grafik performansı ne belirli bir hedefi yoktu. Onun popülaritesi anlamıyla oyun dünyasını sarsmıştır edilir - savaşlar çok oyunculu modda savaşmış olsaydı insanlar, evler bina bahçeleri dikim, koyun yetiştirme ve kötü iskeletler, zombiler ve diğer canavarlar saldırılar, hem de diğer oyunculardan mallarını korumak, piksel dünyada yüzlerce saat oynuyordum. Açık Dünya, size etrafta bkz hemen her şeyi yok edebilir, yani bir sonraki seviyeye mümkündü kime etkileşim, ama sen ve kurmak için kullanabilirsiniz. Genelde, yayımı beri eşit değildi ideal "sandbox",. Ancak, yaklaşık bir yıl önce iddialı bir proje birçoklarına göre, ayrılmaya hazırlandığını, onun kaidesinden "Maynkraft" taşımak için iyi bir şans oldu. Bu oyun optimizasyonu bir sonucudur Erkeksiz Gök, sadece rüya bir gerçeklik haline engelledi birçok eksiklikleri biri haline gelmiştir oldu. Bu yazıda en önemlisi, onun özü nedir proje ne tür öğrenir, ancak - tam neyin yanlış gittiğini. onlar çok etkileyici yükseklikte dikti ama basınç çözemediği bir - Erkeksiz Sky optimizasyonu durumunda geliştiricileri ile zalim bir şaka oynamıştır.

Oyunun genel bir bakış

Eğer optimizasyonu ve bu projede karşılaşılan sorunlarla başa çıkmak önce Yani, kısaca onun ne bakmak gerekir. Anlıyor edebileceğiniz gibi, bu "sanal" bir oyun olduğu ana bileşeni arsa veya oyun ve eylem özgürlüğü değildir. "Maynkraft" olaylarda her zaman yabancı dünyalar yüzlerce inceler evren büyük expanses tolere No Man Sky oyun, içinde, rasgele oluşturulmuş hayali bir fantezi dünyasında, gerçekleşti ederken "Maynkraft" olduğu gibi, hangi rastgele her geçişi sırasında size benzersiz bir deneyim sağlayan, üretti. oyuncuların Maynkraft "verildi özgürlük yakın olmadığı gerçeğini - Bununla birlikte, sorunlar bile optimizasyon soruları dokunmadan hemen başlar. Evet, gezegenlerin çeşitli bulurlar uzayda yolculuk yapıyor ancak bunların hiçbirini kolonize edemez, sen soykırıma herhangi yabancı ırk yol açabilecek bir gezegenlerarası savaş sürüş imkânı verilmemiştir. Bu proje "sandbox" geleneksel anlayış sapan ve sadece ekranda neler olup bittiğini keyfini en oyun gösterim vardır. Hoşuna mı? Bu proje sizin için değilse.

oyun ile ilgili sorunlar

Ama biz yine de hem burada hem dünyada oyun ile ilgili sorunlar söz ediyoruz oyunun bir salım varken, onun optimizasyon zayıf olduğu için geliştiriciler, çok etkileyici bir şey üzerinde dikti ki bariz hale gelmektedir. Sonuç olarak, o olumsuz değerlendirme çok sayıda aldı, birçok oyun geri dönmek zorundadır onların satın alma para harcanan. Bu projenin fikir gibi ve ona bir kez tutmak istiyorum, ama çünkü optimizasyonu ile sorunlar öylesine yapamaz Ama eğer, bu yazı tam size göre - burada oyun ve böylece bilgisayarınıza kurmak öğreneceksiniz Bu proje oldukça iyi çalıştı.

Sistem gereksinimleri

Oyun No Man Sky optimizasyon bu proje için bekleyen uzun bir süre için oyuncular arasında büyük memnuniyetsizliği yol açtığı ve üzerinde paralarını geçirdim, hangi çok düşüktü olduğunu. Ancak, her şey bilgisayarınızla OK ise geliştiricilere şikayetçi önce, önce kontrol gerektiğine dikkati çekiyor. "Maynkrafta" nin pek çok taraftar kolayca çalıştırmak mümkün olabileceğini karar olması ve bu oyun dikkate öncesinde üst sonu, "sandbox" çok daha etkileyici grafik bileşeni ve diğer tüm teknik yönlerini üzerinde sahip olduğu gerçeğini almayan on yıl. Bu nedenle, bu projeyi çalıştırmak için bilgisayar gereksinimleri tamamen farklı olacaktır. Fark, sadece bellek sekiz gigabayt nelerin gerekli olduğunu bakmak yeterli olduğunu sen koşmak alamadım eski bilgisayar oyunu. Eğer son birkaç yıl içinde bilgisayarınızı geçmediyseniz Yani, oyunun herhangi bir performans sorunları optimizasyonu ve zayıf "demir" ile ilgili değildir. Eski yeni bir bilgisayar veya yükseltme Zaman No Man 'Gökyüzünde oynama fırsatı elde etmek. Optimizasyon, ancak, kapalı yazmak için değer nokta, değil - en güçlü demir birçok sahipleri de kendi bilgisayarlarında oyunun performansı zayıf olduğu bildirilmiştir. Bu durumda ne yapılabilir?

geliştiricilerin Önerileri

Konuştuğunuz veya oyun No Man 'Sky, optimizasyon PC inhibe değilseniz - yani, yeni veya iyileştirilmesi eski bilgisayarın satın alma - en iyi çözümdür. Ancak bu bu yöntem her zaman olamaz, tek yol ve çalışma değildir. şey geliştiricileri kendilerini proje olarak gerekli tamamlanmamış olabilir yani, bu yüzden bile en iyi konfigürasyona bilgisayarlarda onlarla ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Projede delikleri yama sayısız yamalar üzerinde çalışmak geliştiriciler tarafından tavsiye ne ile başlamak çeşitli deneyebileceğiniz yollar, ama kesinlikle buna değer vardır. belki size yardımcı olacaktır - Bu arada, onların tavsiye yararlanmak için çalışmalısınız. bu program birçok oyun çalıştırmak için gereklidir ve bu durumda size yardımcı olabilir - İlk olarak dağıtım Visual C ++ Redist yükleme tavsiye edilir. Sonra ekran kartı için sürücüleri odaklanarak, tüm sürücüleri güncellemeniz gerekir. grafik kartı gelince, aynı zamanda OpenGL sürümü 4.5 ve daha yüksek teknolojiyi desteklediğinden emin olmak gerekir. Bütün bu adımlar yapılır ve ilerleme veya değilseniz, bu OpenGL oyuna diğer tarafa gitme zamanı. Oyun farklı şekillerde ortaya çıkabilir PC optimizasyonu No Man Sky, ancak çoğu oyuncular FPS geliştirmek istiyoruz, bu yüzden bugün ele alınacak bu yönüyle üzerindedir.

FPS artışı

FPS - oyun göstermede size monitörü verir saniyedeki kare sayısı. İyi bir gösterge - görüntü Göze hoş, pürüzsüz görünüyor iken, altmış ve üzerindedir. Ancak, FPS oyuncular çoğunluğu Erkeksiz Sky oynamaya izin vermez 30 derece sevindirici iyi değil görüntü veren saniyedeki kare sayısı, hatta daha düşük, düşer. Oyun Optimizasyonu böylece büyük ölçüde oyun deneyimini geliştirmek, FBS ile sorunu çözer. Ne yapmak gerekir? Sorun oyunu otomatik olarak tüm grafik kartları tarafından desteklenmeyen teknoloji G-Sync, aktive olmasıdır. Doğru olarak ayarlandığında tam tersine, false tarafından değiştirilmesi gereklidir - oyun ile klasördeki TKGRAPHICSSETTINGS denilen yapılandırma dosyasını açmak gerekir, böylece, bunu yapamazsınız oyun ayarları menüsünden kapatın, öğeyi GSync bulmak gerekecektir. Yani doğması halinde fazlasına sahip FPS ile tüm sorunları var. Ama sonuçta sorunlar FBS sona erdi eğer öyleyse kötü olmazdı. oyun Erkeksiz Sky geliştirilmiş optimizasyon neredeyse süresiz yapılabilir - sürece sonuçları tamamen memnun değilseniz olarak.

frenlerin kurtulmak

Bu noktada, herkes açıkça oyun Erkeksiz Sky PC'de optimizasyon dostu değil olduğunu yapmak zorunda verdi, bu yüzden bütün süreci kendi prodelyvat sahip olacaktır. Bir önceki paragrafta sen oyundan kesilemez G-Sync, kesti. Güçlü frenler neden saniyedeki kare maksimum sayıda müdahale ve böylece oyunun performansını düşürebilir bazı parametreler vardır. ayarlarında daha fazla ve V-Sync kapatın ve onunla, FPS (evet, bazı nedenlerden dolayı, varsayılan olarak geliştiriciler tarafından yüklenen) üzerindeki kısıtlamaları kaldırmaya ve ardından "sınırsız" pencereli modda oyun çalıştırabilirsiniz gerekir - bu birçok yardımcı olur, ancak Ayrıca tepsiye minimize zaman oyun dağıtmış olamaz gerçeği ile sorunu çözer. PC büyük sorunlara No Man Sky oyunda nadir değildir ve bunların hepsi frenler ile ilişkilidir. Yani birkaç durumları dikkate almalıdır.

beyaz ekran

a - İlk başladığınızda kesinlikle hiç oluşur büyük bir sorun vardır beyaz ekran kilitleniyor ve kaybolmaz. geliştiriciler her şeyi ve her yerde yanlış yapmayı başardılar çünkü Burada sorun, karmaşıktır. Bu giriş ekranı Tanışmak ve gerçekten yakından bakmak eğer, sen bunu atlamak için E tuşuna basmanız gerektiğini göreceksiniz. şey olur kadar bekleyin ve hiçbir şey olmuyor neden Herkes bunu görüyor. Ama anahtarını bulmak bile bir kerelik pres hiçbir şey kurşun gelebilir - yine geliştiriciler ve iğrenç optimizasyon hatası. O bu ekranı atlamak için en azından bir dakika için düğmeye tutmak zorunda, en güçlü bilgisayarlar değil, dolayısıyla girdi sırasında işleme, korkunç frenleri başlar.

görüş açısı

oyun deneyimi daha keyifli hale optimizasyon başka yöntem - Yukarıdaki yapılandırma dosyası üzerinden bakış açısındaki değişim. parametreleri ve FoVOnFoot FoVInShip 150 değerlerini değiştirin - ve oyun ayarları yardımıyla elde etmek mümkün değildir bu yüzden çok daha etkileyici görüntüleme açıları, olsun.

fare hassasiyeti

Ayrıca da düzeltilebilir oldukça çarpık fare hassasiyetini, yapılmış, ancak farklı bir dosyada - GCUSERSETTINGSDATA. -50 - Standart ayar açıkça yetersiz davranır senin karakterin, üzerinde ince denetim istiyorsanız, o zaman iki parametre ve -LookSensitivity FlightSensitivity değerlerini değiştirmeniz gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.