Haber ve ToplumErkekler konular

Erkekler için bir hobi nedir?

biz kadınların çıkarları hakkında konuşmak, ilk, tabii ki, alışveriş akla gelir. Ama bunun yanında, yine, nakış, dekupaj, scrapbooking, kabartma kek ve dikiş yumuşak oyuncaklar orada örme olarak. erkekler için olduğu gibi, kendi çıkarları arasında en popüler banyo, balıkçılık, futbol, av olarak kabul ... Ama bu hepsi olabilir?

Yeryüzünde milyonlarca erkeği yalnızca nehir büyük balıkların birkaç dan futbol veya balıklara oynamak için boş zamanlarınızı nasıl kullanılacağı hakkında hayal mi? Bugün ve bununla başa deneyin çıkarları nelerdir erkeklerin.

seçenekleri

Tabii ki, seçenekler - küçük otomobil ve kamyon. Sonuçta, erkek farklıdır - her biri kendi karakteri, mizaç, eğilimleri ve alışkanlıkları vardır. Onlar bir şey de bağlıdırlar - tutku mutlaka her erkeğin temsil etmelidir. O, iş yerinde yerli sıkıntılar ve sorunlar dikkatini dağıtmak için yardımcı olur dinlenmek ve tam teşekküllü bir kişiliğe gibi hissetmeye fırsat verir, iyi bir ruh verir ve size potansiyellerini için bir şans verir.

Bu nedenle, her durumda işgal sevgili senet adam, tam tersine, o övgüye teşvik edilmelidir ve karşılığında o sevgi ve saygı ile geri ödeyecek izin vermemek. Değerli kocası hala fad konusunda karar vermiş değil Ayrıca, eğer ona yardım etmek gerekir. belki tam da bu yazıyı ve bazı mantıklı düşünceler rastlamak - Ve kim bilir.

makinalar

Tabii ki, otomobil ve motosiklet - erkekler için en belki de popüler bir hobi arasında. Adam şanslı olduğunu ve o kendi arabası var, o heyecanla Bütün akşam hatta günde dört tekerlekten arkadaşı yakın geçirebilirsiniz. araba ok gibi, bu yüzden birkaç saat garajda neler yapılabileceğini - Kadınların çoğu muhtemelen o kadar uzun olmuştur orada ne olduğunu bilmiyor muydun? Ah ... boğaz vakaları, inan bana. Temiz iç, nachernyat kauçuk parlak parlaklık kadar pano toz üfleme sap cam, otpolirovyvat kolu antirain anlamına gelir -, genel olarak mükemmel bir sınırlama yoktur.

Böyle bir zapravskogo otomobil sürücüsü, kesinlikle istediği bütün kucak dolusu var ve eş diye tutkusunu paylaşıyor olduğunu gösterebilir, imrenilen ithal pahalı cilası, kalbi avtobezdelushku için iç, araba kompresörü, hava iyonlaştırıcı veya diğer sevgili için elektrikli süpürge kocasını verdi. Ve sonra bir çocuk memnun kocası yeni Şey takmak için garaja dalar gibi izleyin.

Ancak, bir araba satın bile aile bütçesi henüz sağlanmadığı, kocası iyi araba modelleri toplayabilir - iyi, seçim şu anda çok büyük ve görünüşü ve katlanmış içinde oyuncak araba bazen gerçek bir şey daha aşağı değildir. Şu anda diğerlerinden daha iyi ve kötü erkekler için ev hobi. Ayrıca, tatil için bir hediye seçimi kolaylaştırır - Her zaman senin başka bir "Honda" ve sevilen sunabilirim "Toyota."

spor

spor her türlü - askerIerinden bir ortak hobi. Şart değil futbol, bir paintball, bowling, bilardo, bisiklet veya paten, snowboard, kayak, dalış ... Bu aktif eğlence değil sadece şekil kendinizi tutmak için izin verir, ama aynı zamanda sırasında biriken negatif enerjiyi kurtulmak olabilir çalışma haftası , , stresi azaltmak yeni arkadaşlar ve iyi bir ruh hali içinde eve gel. Buna ek olarak eş zamanda rahatlama aşağıdaki türlerden yapmak ve favori grup oluşturmak için tam yapabiliyor.

Yakında konuşmanın ek ortak konular olacak, tek çıkış geçirmek olsun, nerede ve nasıl üzerinde anlaşmazlıklar olacaktır. Eh, aynı zamanda öne çıkmayan, ilişkilere açık, bu sporu buluşmanızı evlenmemiş ince kızlarda çok fazla değil izleyebilir.

ustalık

askerIerinden bir sıradışı ve ilginç hobi - needlework. Doğal olarak, el yapımı tebrik kartları ve çapraz dikiş yapma bahsetmiyoruz.

Modern adam kutuların imalatı yanma, Aeromodelling, ahşap oymacılığı, gravür yer almak, bu nedenle kibrit ve şişe, ve el sanatları. bazen büyülenme velayete olarak ve ailenin genel bütçesine insanın benlik algısı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ekstra para kazanma yolu dönüşür iken.

toplama

Sıklıkla erkekler için bir hobi toplama standları olarak. Burada, erkek hayal sınırları yoktur - futbol maçları madalyonun marka, bira gözlük, buzdolabı mıknatısları, bilet ... ana şey bu değerli kupa bütün ev yeterli oda söyledi.

fotoğraf

Biz de bir fotoğraf gibi erkekler için bu hobi, hakkında söylemek gerek. Son zamanlarda, neredeyse üçte birini almaktadır.

Bu etkinlik yaratıcılığınızı, ölümsüzleşmiş kaliteyi ifade etmesini sağlar aile albümleri bayram ve doğum günleri ve bazen ekstra para kazanmak için izin verir.

Sonuç

Genelde, demişler ne olur bir adam ya da teshilsya, adil değil ailenin çıkarlarının zarar. ruh için bir hobi bulun ve onun serbest zaman onu ayırdığı edelim - Tüm bu sadece yararlanacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.