HobiDikiş

Kap kollu Coat: Desen ve işleme özellikleri

Diker güzel mont için bahar ile onların elleri kutu her kız. Aynı zamanda yeni giysiler maliyeti minimum olacağı ve bunun yerine kaydedilmiş para yeni giysiler ile kendinizi memnun etmek tek şey satın mümkün olacaktır. Özellikle ürünü terzilik çok zaman almaz ve karmaşık hesaplamalar ve çizim gerektirmediğini.

tek parça ile kaplayın kol model aşağıda tarif edilecektir - fashionista takdir emin şık ve ucuz bir şekilde oluşturmak için en iyi çözümdür. Bu şablon modelleme değişikliğinin bazı üretmek ve dikey dikişleri kesim eklemek için, tasarımcıların hiçbir şekilde, alt modeller ürünün iyi bir versiyonunu alabilirsiniz cepler ve kaput welt için dart ve diğer ayrıntıları mücadele. makalesinde sunulmaktadır fotoğraf olan karpuz kollu, ile Coat ilham ve hayal iyi bir kaynak olacaktır.

yardsticks Çıkarma

Eğer kumaş için alışveriş gitmeden önce, onun miktarını belirlemek. Bunu yapmak için rakamlar ile ölçü almak gerekecektir. kap kollu bilek kol için göğüs, uyluk, göğüs yüksekliği hacminin yanı sıra, ürün uzunluğu, kol uzunluk, genişlik omuz omuza ve kontrol kile ölçmek için gereken bir ceket dikmek için.

Ürün kroitsya nasıl olacağını anlamak için gerekli kumaşı hesaplamak için. Bu yaka ve kayışın güzel tasarımı yarım metre + ürünün iki katı uzunluğuna en az 1,5 cm, eşit değildir Web katlanmış genişliği gerektirir. kumaşın genişliği daha az ise, o zaman ihtiyaç dikkate kalan ortasından stachnaya olacak ve raflar birbirinden ayrı kesilir gerçeğini alınarak hesaplama yapmak için.

Malzeme seçimi

kap kollu rahat ceket için en iyi çözüm - yumuşak kaşmir veya Polar. Ancak yün lifleri, tablolar, dan, terk edilmesi gerekir. Bu kumaş rağmen doğal, is dikenli değil, çok rahat o. taban ağ ek olarak, ürün, bir destek malzeme gerektirmez. Bir saten veya kalın kanvas tercih vermek daha iyidir astar kumaştan. hızla dikişleri tırmanıyor beri ince naylondan itibaren terk edilmelidir.

kesme kumaş

kap kollu kolay seçenek ceket - tipi desen kimono. Onun ayrıntıları kolayca düğmeleri işleme bağlantı elemanları için başka bir raf üst üste veya bir düğmeyi dikmek için stand-up yaka ve bir kayış ile tamamlanır. Desenler ceket kimono kap kollu tip kolaylıkla bu sezon çok moda olan sözde Modeli kozası, dönüştürülebilir.

aşağıdaki gibi bu tür ürünler için bir şablon oluşturma sürecidir: kumaş kesim boyunca ikiye katlanır ve daha sonra yarım yine sadece birlikte edilir. Not göre ½, bilek orta nokta koymak, ve ½ omuz omuza genişliği bir işareti yapmak için bilekten ölçümleri katlayın. Dale Elde noktasının kat dik "meme yüksekliği" + 5 sm kıstas düz bir çizgi olarak indirilir. Bu hat armhole sınırını tanımlar. ondan borusunun alt dikiş inşa edilecek. Açık üst ait kol kutu olacağım yaptı dikişsiz. Bu durumda en iyi çözüm bileğinde kesik alt bölümü daraltmak için, 1-1,5 cm her 5 cm derinliği sokmak yapmaktır. Ayrıca dekorasyon askıları manşeti için kumaş şerit vardır gerekecektir.

armhole derinlerinden ve yan dikiş dışarı. Bir etek-kalem gibi yine Sause aşağı kalça (+ 3 cm serbest kuşatma) çevresini ½, kat bir mesafede kalça eşit alevlendi ve olmalıdır -. Yaklaşık 5-7 cm göğüs çok büyük ise, yapmanız gerekir mesafeye raf ön tucks uzanan, yan dikişte dart. Hudyshku an ihmal edilebilir. bend ön raf ve arka yaprak tarafından kesilmelidir sonra bozulmadan bırakın.

yaka ve kenar detayları Kesme

tamamlanmış ürün ve serin bir bahar günü, soğuktan boynunu korumak Yani, küçük bir stand-up bileziği yüksekliği yaklaşık 5-7 cm sağlayabilir. Bu irade gerektiren kumaş şerit katlanmış uzunluğu eşit değeri boğaz bölümü. Genellikle paltosunun altında problemler sıcak kazak hems koymak olabilir olmadan bitişik kuvvetle boğaz yok. bağlantı elemanları için kapak kollu bir ceket kayışı gerekir. Desen, bu elementin is da geleneksel bir şerit kumaş katlanmış içinde yarı boyuna. bitmiş bir şekilde lata 3 ila 10 cm arasında değişebilir.

Rascherchivaetsya kumaş astar ve kesip, benzer dikişleri için hesap ödenekleri dikkate alınarak. Bu kumaşın kaynaktan bir kapı kesilmiş ve kolluklar ile bar ve etek bunların baz daha kısa 5 cm yapmak için gerekli değildir.

doruk

Bir kesim kolaydır tüm ayrıntılarını toplayın. İşlenmiş birinci kol ve yan dikişler ve astar temelinde. Sonra - alt hem ve kol. Bu bağlantı parçaları sadece boyun ve ön bölümün kollarında olması gerektiğini belirtmekte fayda vardır. Altta fly-away arkalığı içine yapmak daha iyidir. Bu irade kolaylaştırmak yaslama arka yaprak ve ortadan kaldırmak güçlük tarafından temin pürüzsüz alt kenarı üzerinde bir ceket ile kap kollu. Yukarıda sunulan Planları dikili astarlı ürünler için de kullanılabilir, ama bu işler biraz daha zor çeşitli kırışıklıkları ve gereksiz malzeme kıvrımlar, oluşmuş değildi.

Düzenekler manşetleri ve işleme ürünleri alt

Için kayıt içine sinek-uzağa astar etek işlenmiş içinde parçalar. Daha sonra yapışkan bant ya da prihvatyvayut ince dikiş atılan obverlozhivayut ve virajlı ve ilk dilim bazlar. Alt astar parçaları iki kez ters yüz katlanır ve hat açmıştı. Sadece işlenmiş veriler dilimleri sonra, sen dikiş şeritlerine astar yakalayabilir. bir taban ile tedavi aynı çubuk, içe doğru kısımlarını dikerek ve alt kenar bükme döşeme dikiş.

kap kollu benzer desen ceket üretimi çok kolaydır ve ürünü terzilik deneyimi çok şey gerektirmez. Bu nedenle, bu seçenek is şık moda ürün mevcut ve Finans ve el yapımı yetenekler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.