SağlıkSigarayı bırak

Elektronik sigaralar eGo CE4. Malların tanımı ve temel özellikleri

Son zamanlarda E-sigara kullanımı çok popüler oldu. Çinli Khon Lik tarafından on yıl önce keşfedilen yeni bir yöntem, pek çok kişinin ilgisini çekti. Zamanla, alışılmadık cihazlar ve aksesuarlar dünya çapında birçok ülkede üretilmiştir. En dikkat çekici örneklerden biri elektronik sigara EGo CE4'tür. Birçok kişi deneyimiyle "buharlı" olarak başlar.

İlginç bir yenilik

EGo CE4 elektronik sigaraların kullanımı çok kolaydır. Buna ek olarak, oldukça prezantabl görünüyorlar. Çalışma prensibi gereğince, bu cihaz sıradan bir tıbbi inhalere benzemektedir. Sigaranın içindeki sıvı önce buharlaşmış bir halde ısınır ve ardından teneffüs ettikten sonra akciğerlere girer. Bu nedenle belki de, bu şekilde sigara içenlere halka "buharlı hava aracı" denir. Elektronik sigaralar eGo CE4'e göre diğer markalardan çok farklı değildir. Ayrıca iki ana bileşeni vardır: pil ve atomizer.

İlki şebekeden bir USB şarj cihazı ve bir ağ adaptörü ile şarj edilmiş normal bir batarya. Aslında ikinci kısım, buharlaştırıcı ve sigara içme sıvısının bulunduğu bir kartuş ile birleşmiştir. Halen "kartomizer" denir. Buna ek olarak, iyice batırıldıktan sonra buharlaşmanın gerçekleştiği bir fitil vardır. Elektronik sigaralar eGo CE4 genellikle şeffaf bir kartuşla üretilir ve şeffaf bir kartuşa "şeffaf" dan İngiliz temizinden "kromatografi" denir.

Cihazı idare etmek için kurallar

Kural olarak, elektronik sigara paketlenmiş olarak satılmaktadır. Tek kullanımlık bir kabarcık olabilir veya özel bir durum olabilir. Standart kit şunları içerir: elektronik sigara EGo CE4, talimatlar ve şarj cihazı. Bazen ek olarak, yakıt ikmali için özel bir şişe bulunur. Diğer aksesuarlar sigara içenler tarafından satın alınır. Herkes, en çok sevdiği lezzetle kendi başına bir sıvı seçer. Teknik spesifikasyonlar ve parametrelere ek olarak, talimatlar klitorizörü doldurma ve filamentin filamentini değiştirmek için kurallar içerir. Onlarda tanımlanan basit işlemler herhangi bir kullanıcı tarafından yapılabilir. Örneğin, eGo CE4'ün yeni satın aldığı elektronik sigara "uçmayı" bıraktıysa.

Bu davadaki talimat aşağıdaki sıralı eylemleri önermektedir:

 1. Ağızlığı atomizer mahfazasından çıkarın.
 2. Şişeyi aç.
 3. Sıvıyı boş alana nazikçe spiralin kendisine ve solunum deliğine oturmamaya çalışarak klinik şahsın duvarlarına akacak şekilde dökün.
 4. Ağızlığı orijinal konumuna geri getirin.

Bundan sonra sigarayı amaçlanan amacı için tekrar kullanılabilir.

"Steamers" in görüşleri

Konvansiyonel sigaradan elektronik sigaraya geçiş, her sigara içici bir seçenekle karşı karşıya kalır: hangi marka markasının en iyi satın alındığı, böylece ilk izlenimi bozmaz. Örneğin, birçok insan elektronik sigara eGo CE4'ü sever. Hakkında yapılan incelemeler çoğunlukla olumludur.

Belirtilen avantajlar arasında:

 • İşletmede sadelik;
 • İyi tasarım;
 • Makul fiyat;
 • Nikotin bağımlılığını azaltmaya yardımcı olur;
 • Cihaz doymuş kalın bir buhar verir;
 • Keskin boğaz spazmının bulunmaması;
 • Buhar hızlı bir şekilde dağılır (3-5 saniye);
 • Biraz tat sonra.

Ancak hiçbiri en iyi cihaz bile dezavantajları olmadan yapabilir. Bazı kullanıcılar, yeterince büyük (kendi görüşüne göre) ağırlıktan memnun değildir. Buna rağmen, herhangi bir elektronik sigara için de aynı şey söylenebilir. Bazen atomizerde bir sıvı akışı olduğu durumlar vardır. Fakat bu gerçek, firmanın kalite kontrol eksikliği hakkında daha çok ürünün olumsuz yanından bahsediyor. Diğer tüm göstergeler için bu cihazın yalnızca olumlu özellikleri vardır.

Zevk fiyatı

Rus mağazalarında eGo CE4 çok yaygın elektronik sigara var. Malların fiyatı genellikle kitin bileşimine ve paketleme türüne bağlıdır. Satın alınmanın yapıldığı mağaza daha az önem taşımıyor. Örneğin, bir püskürtücüle paketlenmiş bir atomizer, bir şarj cihazı ve bir batarya içeren en basit set yaklaşık 790 ruble'ye mal oluyor. Seçenek - ucuz, ama tamamen başarılı değil. Biraz daha pahalı ödemek daha iyi, ancak en işlevsel şeyi elde etmektir. Satış bazen, çok daha fazla madde içeren kitler var: iki sigara, şarj cihazı, adaptör ve klinik dolum için boş bir şişe.

Hepsi de suni deri veya tekstiller ile kaplanmış dayanıklı bir malzemeden yapılmış uygun fermuarlı bir kasaya katlanıyor. Böyle bir set, alıcıya 1990 ruble maliyeti getirir. Ama buna değdi. Uygun bir durumda, tüm aksesuarlar katlanmış biçimde veya parçalardan alınabilir. Ve birdenbire bir sigara çalışmayı reddederse, kolayca diğeriyle değiştirilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.