Ev ve AileBayram

Oryantal tarzda modern gelin fidye

eğlenceli gelin fiyata birçok seçenek vardır. Eğer düğün çeşitlendirmek için plan ve unutulmaz yaparsanız, Doğu tarzında modern bir başlık parası düzenlemeye gayret ediyoruz.

Gelinin giriş girmeden önce

Yolda gelin ve güzel oryantal süs giymiş Tanık kızlar standı, ben amaç genç geldi merak ediyorum. o en içten niyetli kanıtlıyor sonra damat evine bildirmek için onun teklifini yanıtlayan sonra. Bu amaçla, geline damat yaklaşan merdivenin her basamak, üzerinde yükselme sırasında, o evlenmek istediğini söylemek gerekir. Kızlar listelenmiş olmalıdır neyi önerebilirsiniz. Biz o olumlu özellikleri listesi böylece anne övgü ve Gelini seviyor söyleyebiliriz. Oryantal güzellikleri daire gelinin kapısına gelecek kocası özledim.

Gelecekteki ailesinin daire girmeden önce

Modern başlık parası, script genç tanıkların tercihlerine bağlı olarak değişebilir veya damat için aşağıdaki görevleri devam edebilir. çöpçatanlar kapısında veziri karşılar. Bu gelinin akrabalarından biri, örneğin bir erkek veya amcası olabilir. sarık güzel ve zarif oryantal elbise giyen Vezir. O güzelliği kalbine marifet ve kahramanca güç sahtekârı kontrol önerir. Önce değil yanıt, o bir fidye ödemek zorunda kaldı, damat zor bulmacalar sorar. Sorular şunlar olabilir: "gökyüzünde kaç yıldız", "? Kafa ilgisi var ama beyni yok", "? En kısa ay nedir". Zorluk sonucu itfa vezirin merhametine bağlıdır dolayısıyla bu bulmaca tüm birkaç cevaplar olabilmesidir. Modern başlık parası Doğu adaçayı kahramanca kuvvetler konuk ölçme devam eder. Bu amaçla, damat teklif fiziksel yeteneklerini test etmek görevi yürütmek için, Vezir boyalı çanta kağıt çıkarmak. kağıt parçaları aşağıdaki egzersizler yazılabilir Açık: Bir karpuz içine çivi çakabilir tek ayak üzerinde 30 kez oturup yerden wrung 20 kez, toplam ağırlık 10 kez kaldırın böylece eşinin annesi ellerini kaldırıp.

Gelinin odasına önce

Bu testleri geçtikten sonra damat daire içine geçti, ama bu modern gelin fiyata bitmedi. Eğer oda güzel girmeden önce, o başka sınav verecektir. damat önce bazı beyaz ayakkabı koydu. damadın görev - sevdiği aittir bunlardan hangisinin tahmin. kayıt kuruluşu bol zaman var, biz daha fazlasını sunar ve evin içinde gizli diğer ayakkabısını bulabilirsiniz. bu modern başlık parası geçirilir yılında çok sevdiği için damat edelim.

Bu senaryo başlık parası - modern, ama aynı zamanda, oldukça geleneksel, tüm uzak eğlenceli gider. Önemli olan haciz kuvvetle desteklenen damat sırasında tanık ve misafirler kolaylıkla tüm engelleri aşmak için şaka yaptı olmasıdır. O zor bir görev ile baş edemiyor varsa bir tanık, kahraman yardım etmeliyiz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.