Tarım

Ekonomi civciv olsaydı, daha civciv beslemek için?

Ev Islahı - bu basit biri değil. Gerekirse, düzgün tüm hayvanları beslemek yaşam ve yürüyüş için yeterli şartlara bunları sağlamak, ilk yardım sağlamak gerekir. Ve yardım etmek veya daha iyi böyle bir durumun içine gitmemesi için olsun, şu ya da bu hayvan varisi görünürse ne yapacağını bilmek de önemlidir.

tavuklar

Tavuklar - oldukça neproblemnye kümes hayvanları, var olan birçok faydaları. Bu et ve yumurta ve hatta gerekirse tüyü yastıklar. Buna ek olarak, yavruları sıklıkla çok sayıda, bir tavuktan yaklaşık 10-15 tavuk. El gündüz üzerinde vardır: Ve bir soru olabilir beslemek için daha tavukların onlara zarar vermeyeceğine, o küçük sarı topaklar?

gıda

Bu daha önceki sahipleri tavukları normal diyet beslemeye başlar unutulmamalıdır, daha iyi ve daha hızlı onlar gelişir. Hala oldukça küçük Ama eğer, civciv, daha beslemek için böyle bir durumda onları? Her şeyden önce, çocuklar doğranmış taze serin haşlanmış yumurta vermek gerekir - bu bir harika protein kaynağı onlar için. Yumurta süzme peynir ile değiştirilebilir, aynı zamanda tavuklara yararlıdır. bir çocuk tavuk darı, yulaf, mısır, buğday sunmak için emin olun. Tavuk yuttum ama tüm tahıl-eziyet ön gerekir. su hatırlamak emin olun, sürekli yakın olmak zorunda. Bu su tankları kimse boğuldu emin olmak için sadece önemli. Bunu yapmak için, örneğin, baş aşağı kase koyabilirsiniz, küçük kasa içki yaratma camı. Böylece, artan günlük yem daha tavuklar nesil büyümüş? Bu kuştan daha değişik gıda, o kadar iyi büyür ve gelişir dikkati çekiyor. Civcivler taze otlar sunulabilir yaşamın üçüncü gününde, kendi vücut bir yemek almaya hazırdır. Yem müdahale veya civcivler sadece kendi öpücük olabilir sadece asmak için küçük parçalara ve nasıl halinde kesilebilir. Genç yürümek için bir yol varsa, ayrıca balık yağı içerebilir tavuklar için besleyin. Bu, belirli bir doz besleme ile karıştırılır ve kahvaltıda verilir gerektirir. Bu arada, tavuklar günde yaklaşık 5-6 kez yemek.

Bilinmeyen Yer

Bu tavuklar doğumdan sonra anneye yakın durmak ve ayrı ayrı yerleştirilir gibi dikkati çekiyor. Herhangi bir durumda, genç nesil odası, taslaklar olmadan, iyi havalandırılmış, kuru ve sıcak olmalıdır. kediler, köpekler, sıçanlar: Ayrıca, zarar verebilecek hayvanların nüfuz gelen ekranlı olmalıdır. Bu yayına göre daha civciv ise - zaten anlaşılmaktadır, bu kalacakları koşulları düşünmeye değer. Böylece, muhafaza içinde sıcaklığı daha sonra genç eşit kafes dağılır ve kendi iş yapan, yaklaşık 30 derece olmalıdır. Aksi halde civciv ısınmak için bir araya huddling ve ağlamaklı gıcırtı başlar. Bu gibi durumlarda, e-ısıtıcı almak ve çocukları ısıtmak gerekir. Ayrıca kum veya ince çakıl ile yer olmalı kendi kafesine, genç hayvanların büyüme ve gelişme için önemli bir andır.

Biz aşılama düşünmek gerekir. Eh, hepsi bu. O evde tavuklar için bu bakım dikkati çekiyor oldukça basittir ve hatta çocuklar için şarj edilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.