SağlıkMüstahzarlar

Eklem ve dokular geri çekilmeler ağrı - ilaç "Ketonal" (krem)

Hazırlama "Ketonal" (krem), beyaz bir homojen kütle ve dış mekan kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Beyaz vazelin, sorbitan yağ asidi esteri, metil hidroksibenzoat, propilen glikol, izopropil miristat, magnezyum sülfat, propil, polietilen glikol-45-dodetsilglikol ve arıtılmış su - krem dahildir ana etken madde, ketoprofen ve ek bir.

Hazırlama "Ketonal" (krem) kas ya da eklem ağrısı durumunda, harici kullanıma mahsus bir madde olarak atanır. lökotrienler ve prostaglandinler sentezinin inhibisyonu enzim aktivitesi bir ölçüde, siklooksijenaz ve lipoksijenaz inhibe edilir, burada, oluşur bahsedilen krem eylemdir.

Tıp "Ketonal" (krem) artrit ve eklem dışı romatizma varlığında çok iyi olduğunu ve bir ilaç veya karmaşık tedavide tekel olarak kullanılabilir. İlaç önemli eklem ve yumuşak dokuların zaman spor yaralanmaları meydana ağrıyı azaltır. Sistemik dolaşım ilaç neredeyse nüfuz etmez, bu şekilde sistemik etkileri nadirdir. Said çıkarılması üzerine küçük böbrek yetmezliği, karaciğer sirozu ve yaş varlığı ile idrarın atılan ilacın üretimi hemen hemen etkilenmemiştir için araçlar.

İlaç "Ketonal" (krem) - Kullanım Talimatları

bir krem uygulanması, örneğin eklem romatizması, artrit, ağrı, gibi hastalıkların varlığına etkili olan eklem iltihabı ve yumuşak doku, travma sonrası ağrı.

"Ketonal" (krem) nazikçe gündüzleri iki kez yeterince sürterek etkilenen deride olmalıdır ilacı uygulayın. İlacın miktarı lezyonun büyüklüğüne bağlı olacaktır. Herhangi krem uygulandıktan sonra bir hayır daraltıcı bandaj empoze etmek gerekir.

yan etkiler

Bu ilacın uygulanmasından sonra kızarıklık ve cilt, pişik kaşıntı, ışığa anormal bir reaksiyon olarak olumsuz etkilere neden olabilir anafilaksi, dermatit, eritema multiforme, Stevens-Johnson sendromu, deri nekrozu, purpura. Kardiyovasküler sistem şişlik görünümünü cevap verebilir.

Kontrendikasyonlar

Laktasyondaki, ketoprofen, salisilatlar ve diğer NSAID yükseltilmiş bireysel hassasiyet, aynı zamanda, akut aşamasında olan mide-bağırsak sisteminin erozif-ülserli lezyonlar, ağır karaciğer ve böbrek, kanama eğilimi de cream "Ketonal" uygulamak imkansızdır, ve ve yaş en fazla 15 yıl.

Krem nedeniyle egzama, dermatoz veya cilde mekanik hasara oluşan yaralar açmaya uygulanmamalıdır.

aşırı doz vakası

Aşırı doz kremin Ciddi vakalar "Ketonal" kayıtlı değil. Basitçe ilaç mukoz membranlar girdiği olamaz. Özellikle gözünde. cilt kremi uygulaması izleri varsa o durumda, kullanımı tedavisi durdurulmalıdır.

Bu krem ile tedavi sırasında ve iki hafta içinde kendi sonlandırma etkilenen bölgelere direkt güneş ışığından korunmalıdır sonra.

Bu teslim gecikme ve neden olabileceğinden gebelik krem son üç aylık dönemde, kontrendikedir pulmoner hipertansiyon bir çocukta ve diğer dönemlerde, dikkatle ve sadece deneyimli bir uzman gözetiminde uygulanmalıdır.

Şu anda, orada psikofiziksel fonksiyonu üzerine krem "Ketonal" etkisi hakkında bilgi.

hazırlanması ve çok kötü metotreksat içeren ilaçlar ile bağlantılı olarak alınan deri nüfuz olsa da, bu durumda olduğu gibi önemli ölçüde metotreksat temizlenme oranı azaltılmış ve toksik etkileri ile amplifiye, imkansızdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.