IlişkilerKarşılamak

Ejderha ve Bull. Evlilikte Uyumluluk

Ejderha, farklı neşe, zekâ ve ihtişam, ve hatta bazen kibir burcunda doğan insanlar. ne olursa olsun çekildikleri için, tüm sonuna getirilen ve ek olarak, onlar büyük mükemmeliyetçiyiz, her şeyde iyi yapmak için çalışıyoruz. Doğrudan ve uzlaşmaz, zarif ve çekici, bu Ejderhalar aynıdır olduğunu. Onlar amacına ayrılmak yoktu, onlar güç ve azim dolu. Mutluluk ve şans her zaman onlara eşlik. Bazen, tabii ki, bunlar güçlerini olduğundan fazla ve hata yaparlar, ama sonra hepsi doğru olabilir. Onlar için aşık tipik olmadığı için aşk cephesinde Dragon'un nadiren sorun olarak, ancak kolayca birinin hayranlığı konusu olabilir.

Kadın-ejderha Hep onların sorunlarını çözmek için tercih eder ve asla duygular üst devralmak için izin verir, ne istediğini bilen. O yakında acı ve ağlayacak ne intikam almak. Kadın-Ejderha - iş kadını, ama evde hep tamam olacak. Man-Ejderha hep daha da böylece onun artırmak ve hayranlarından çevrilidir şişirilmiş özgüven. Bu adamda Karşı cins daha çeken bir ihtirası. gözlerine toz atma ve hedef, insan-Ejderha daha ilginç hale onun elde sahip Fakat kadınların çoğu, onlarla mutsuz.

Dragon diğer işaretler ile uyumluluk.

Ejderha ve Bull. bu karakterlerin uyumluluk çok şüphelidir. Bu işaretler ikisi birbirine çizilir, ama sonunda onlar ezecek birbirlerine kendi enerji ile. Sabit anlaşmazlıklar ve arzu her iki açıdan lider evliliklerini yok olmaya. Ejderha ve Bull - bunlardan biri çok nadiren gerçekleşir yolu için "hurma", verecektir eğer uyumluluk sadece durum olabilir. mali anlamda, Ejderha hep sırayla, yetişmek için çalışacağız, Bull, ikinciden daha yüksek olacaktır. karakterler arasında Ejderha ve Boğa, bir çift uyumluluk erkek ejderha ve kadın-boğa, pratikte imkansız olduğu zaman. Materyalist ve muhafazakar - Boğa enerjik ve neşeli Dragon ile geçinmeye mümkün olmayacaktır. Bir erkek ve bir kadın-ejderha-Bull Uyumluluk çok sert ve zor, ama ne zaman ters bile daha zordur. boğa-adam her zaman kıskanç, zina Ejder-bir kadının şüpheli ve şeyleri hemen çözeceğiz. kimin uyumluluk kötü Ejderha ve Bull, evlilik dışında başka seçenekler ilişkiyi dışlatmaz.

Ejderha ve Sıçan. Sıçan göre daha iyi bir ortak Dragon bulmak zor olacaktır. En başarılı ittifakı söylenebilir. Sıçan duygusal ejderha bağlıdır, ancak onun tüm avantajlarını teşvik edecektir. Sıçan her zaman tüm hataları ve hatta ilgisizlik affetmeye meyilli ve o ihtiyacı olduğunu.

Ejderha ve Yılan. Bu ittifak aynı zamanda bir başarısızlık olarak adlandırılan edilemez. Zeki ve ileri görüşlü yılan daima kısa huylu ejderha yardımcı olacaktır. hangi ittifak için özellikle başarılı bir adam ve bir kadın-Dragon-Yılan uyumluluk açıktır. Onun güzelliği, zekası ve cazibesi onun seçtiği gurur ejderha yapacaktır.

Ejderha ve yaban domuzu. İyi bir ittifak. Domuz hep ejderha hayran ve o çok minnettar olacağını olacaktır.

Ejderha ve Tavşan. İki aydın birliği. Özenli Tavşan Ejderha her zaman yardımcı ve hatta kendisinden daha ona daha fazla önem verecektir. Ve bu ejderha tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu. Laik ve düşünceli Tavşan hep iştahlı ejderha bir yaklaşımı bulmak mümkün olacak.

Ejderha ve Sıçan. benzer bir şey bu işaretlerin de. Bunlar eşit olarak aktiftir ve dikkat gerektiren, ancak bu durumda, ejderha, tabii ki, daha güçlü. genellikle toplumda yüksek bir konum işgal olarak özellikle Horoz erkek, bir dişi ejderha çekiyor.

Ejderha ve Maymun. Bu iki karakter birbirleri için bir ihtiyaç var. Maymun Dragon bir kuvvet gerekir ve Ejderha bir hile aşan hatta bir maymun kaçırmayacaksınız.

Ejderha ve At. Bu ittifak atı benim egoizmi bastırmak mümkün olacak durumunda başarılı olacak ve sürekli şaşırtıcı Dragon, hatırlatılır.

Ejderha ve Kaplan. Bu ittifak sorunları ve yanlış anlamalar dolu olacak. Çoğu kavgalar yerli ve mali sorunlar itibaren ortaya çıkacak.

Ejderha ve Keçi. Keçi ejderha çekecek, ama onun aşırı egoizm hemen soğutmak. Sonuçta, ejderha hayran gerekiyor ve Keçi sadece kendilerini takdir ediyor.

Ejderha ve Köpek. Bütün Birlik kötüsü. Kötümser köpek bulutlar Ejderha içinde sürekli kafa ile geçinmeye mümkün olmayacaktır.

Dragon diğer işaretler ile uyumluluk iki Dragons uyumluluk kadar kötü değil. Bu birliğe Skandallar sonsuz olacak ve hiç kimse hiç kimse kabul etmek istemez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.