Sanat ve EğlenceFilmler

Dzheyms Potter Kimdir. karakterin Tarihçesi

Belki şimdi Harry Potter hakkında hiçbir şey bilmiyor yeryüzünde hiçbir erkek vardır. Ama bu makalede size babası hakkında, Harry ilgili değil söyleyecektir. Bu arada kitap ve filmlerde ortaya James Potter, safkan, ilgili.

Dzheyms Potter Kimdir

Dzheyms Potter - safkan. Yedinci kitapta, okuyucu o Ölüm kendisi alt edildi ve nehir geçti kardeşlerin birinin soyundan olduğunu öğrenir. Sonra nesilden nesile aktarılır bu gözüpek görünmezlik pelerini, sunulan bir hediye ölümü. Görünmezlik büyü zamanla yok olmadı gerçeğiyle ayırt Bu görünmezlik pelerini. o büyü korkmuyorlardı altında Dahası, gizlemek ve o gerçekten efendisinin ölümünü savundu. O akşam, James ve Lily öldürüldü, manto sonra oğulları Harry için geçti Dumbledore oldu.

James Potter Ailesi

(Oynadığı Dzheyms Potter Adrian Rawlins) geç ve tek çocuğuydu. Yakup'un annesi aniden hamile olunca Ailesi bile, bir varis olmaz. James doğduğunda, anne ve babasının, her şekilde onu şımarık sevilen ve ilgi ve sevgi bir sürü verdi. Belki de bu nedenle, okul bazen biraz kibirli ve küstah davranmış. Ailesi Harry Potter doğumdan önce ejderha çiçeği öldü.

Kim James Potter ve neden öldürdü

James Potter ve eşi Lily büyük karanlık sihirbazı Volan De Mort öldürmüştü. o bir kehaneti hakkında bildiği için bunu yaptı. Hogwarts okulda öğretmen kehanet almaya çalışırken Sybil Trelawney ona Dumbledore'u söyledi. Sonra Severus Snape kulak misafiri ama yakalandı ve tamamen tahmin duymadım. O anne ve babası koyu lord tarafından üç kez kurtarıldı bir çocuk dikkat gerektiğini efendisine getirmeyi başardı. Buna ek olarak, çocuk temmuz yani yedinci ay doğmuş gerekiyordu. Neville Longbottom ve Harry Potter - iki erkek vardı. Ve Volan De Mort yedi Potter'ları seçti. Severus bunu öğrendi, o Lily Potter hayatı için yalvardı. Birincisi, Volan De Mort James Potter öldürdü. Lily Potter Harry çubuklu ve Volan de Mort onu büyü öldürmek zorunda olduğu Avada Kedavra.

Animagi Hogwarts

Hogwarts'tayken, Dzheyms Potter Sirius Black Peter Pettigrew ve Remus Lupin ile arkadaş oldu. İkincisi başka bir kurtadam ve tüm öğrencilerden gizlemeye çalıştı söyleyebiliriz olduğunu. James ve Sirius neler olduğunu anlayınca Ama onlar dolunayda arkadaşı şirketi olmayı yasadışı Animagi olmaya karar verdi. Yani, Sirius büyük bir tüylü siyah bir köpek, Peter dönüştü - gri sıçan ve Dzheyms Potter - bir geyik. Ve takma onlar ünsüz vardı - Rolling Stone, Kuyruk, Çatalak ve Aylak. Patronus'u, ve James ve oğlu da bir geyik olduğu dikkat çekicidir.

Kötü şaka Sirius

Okuldan Dzheyms Potter ve Sirius gelecek iksir profesörü Severus Snape ile kavga etmeye başladı. O da Remus aslında bir kurt adam olduğunu şüphelenmeye başladı. Ve sonra Sirius ay çok ilginç bir olay olacak dolu olduğunu söyleyerek, onunla dalga yapmaya karar verdi. O sadece onun dönüşümler sırasında Remus'u gizli Bağıran Baraka, gizlice gerekir. Ama James bu şekilde onlar Snape'in ölümlü tehlike olduğunu biliyordu. Yani Harry'nin babası arkadaşı Severusaa kurt adam kurtarmak için başarılı bir girişim üstlenmiştir.

James Potter Patronus

büyü neden Büyülü varlık Expecto Patronum, Patronus aradı. Genellikle Dementors (insan ruhunun çekin edebiliyoruz varlıklar) karşı koruyucu olarak kullanılır. James Erkeklere Patronus oldu. Patronus Harry Potter babasıyla aynı olduğu dikkat çekicidir. Ama Lily Potter Patronus bir geyik oldu. Bu arada, Severus Snape Patronus James ve Lily ölümünden sonra da bir geyik şeklini almıştır.

Profesör Snape ofisinde Düşünseli

Beşinci kitapta, Harry Dzheyms Potter (Zümrüdüanka Yoldaşlığı hakkında filmleri) kasıtlı Snape'in ondan düşüncelerini saklandığını Düşünseli, içine nüfuz eder. Onun korku için, o sebepsiz babası Severus Snape alay etmeye başladı gördü. Bu olay ve yapılan Harry babasının iyi bir adam olup olmadığını merak. Bu yüzden Umbridge'ın ofisine gizlice planlanan ve Sirius ile irtibata yangın yardımıyla oradan. Neyse ki kimse yakalandı ve üstelik Harry fark olduğunu yararsız babası hakkında yaptığı şüpheler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.