Sanat ve EğlenceFilmler

Stanisław Mikulski: biyografi ve eserleri

Stanislaw Mikulski - film ve tiyatro Polonyalı aktör. O Lodz kentindeki 1 Mayıs 1929 doğdu. O ekranda 1951. Onun ilk filmi "İlk başlangıç" olduğu için filmlerde oyunculuk başladı.

Tiyatro ve Sinema

Aktör Stanislav Mikulski öğrenci olarak 1952 yılında ilk kez sahneye çıktı. 1953'te Krakow hareket harici öğrencisi olarak sınavlarını geçti. O Ulusal Tiyatrosu'nda onun sahne kariyerine devam etti. O emekli O, bu evre, tüm yaratıcı hayatını adamış. Aktör film kariyeri paralel olarak gelişmiştir. Stanisław Mikulski ayrıca aktif Polonyalı sinemacıların filmlerinde oynadı. Ve Berlin, Budapeşte, Prag, Kiev ve Moskova atölyelerinde özellikle yurt dışında çalıştı. Polonyalı sinema maalesef aktörlük yeteneğine tam olarak faydalanmak mümkün değildi. Yönetim onun görünümünü istismar var eğilimindedir. Onlar aktör Dünya Savaşı adamış resimlerinde kahramanca karakterin rolünü teklif etti. O da suç ve polisiye bantlar halinde korkusuz karakterler somutlaşan. Şöhret ve aktöre seyirci aşk dizisi getirdi "hayattan daha büyük oranını." Polonyalı casus Abwehr kalbinde savaş sırasında çalıştı - Bu filmde o Hans Kloss oynadı. dizi yeni icat edilmedi. Polonya'da televizyonda prömiyeri 13 Mart 1967 yılında gerçekleşti.

Polonya

1990 yılında Stanisław Mikulski, Varşova'da geldi. ülke elbette keskin yeniden yönlendirilmesi başladı O zaman, önemli değişiklikler, Polonya'da gerçekleşti. Özellikle, ülke NATO'ya katıldı. Bu gibi durumlarda, dizi uymayan ideolojisinde "Hissesini Can More Than" başlıklı. filmi yasaklamak ve yeniden çekim bazı bölümleri için teklifler vardı. Stanisław Mikulski bu kasetle rol aldı, onlar Sovyetler Birliği'nin keşif için çalışma suçluyorlar başladı. Polonya televizyon eleştirmeni havada her yeni yayın konuşmadan önce sınırlı kararın bir sonucu olarak, "Polonya Shtirlitsa" ve arsa yanlışlıklar maruz yapar. projeye katılım tanınmış aktörleri aldı. dizi 1968 yılına kadar çıktı. O hızla Sovyetler Birliği ve Polonya'da popülerlik kazanmaktadır. izleyici kendisi için olağanüstü bir aktör açtı ve onu sevilir. sanatçı anda fark ve yönetmenleri. 1970 yılında destanı "Kurtuluş" rol aldı. 1980 yılında - Filmde "Vistula için Bug tarafından." Başlıklı

bantlar

Stanislaw Mikulski takip edecek Filmler. 1950 yılında filmi "İlk başlangıç" rol aldı. 1955 yılında filmi "Umut Saatler" de oynadı. 1956 yılında resimlerinde "Kanal" ve "Gölge" üzerinde çalıştı. 1957 yılında filmde oynadığı "Eve". 1958 yılında "Suikast" filminde rol aldı. 1959 yılında resimlerinde "Sinyaller" ve "Kutup Ayı" üzerinde çalıştı. 1960 yılında yaptığı katılımıyla "Fiyat" piyasaya çıktı. 1961'de filmde oynadığı "cumhurbaşkanının ziyareti." 1962'de filmi "Anma Günü" ve üzerinde çalıştı "iki bey." 1963 yılında ve "ateşle vaftiz" filmlerinde rol aldı "Green Mansion." 1964 yılında "toplantısı" "renkler mücadele" ve filmlerde çalıştı. 1965 yılında "Küller" bant rol aldı. 1966 yılında "Tanrı'nın Scourge'ın" ve "Dünyaya Dönüş" rol almıştır. 1967 itibaren 1968 için o dizi üzerinde çalıştı "hayattan daha büyük oranı."

1970 yılında filmlerde "Pursuit" ve "Son Tanık" rol aldı. 1970'ten 1972'ye kadar filmde "Kurtuluş" üzerinde çalıştı. 1971 yılında "şüpheli tüm" ve "Osceola", "Pan Samohodik" filmlerinde rol aldı. 1972 yılında filmde oynadığı "Kız". 1976 yılında "Polonya Yolu" filminde rol aldı. 1977 yılında film üzerinde "ikiz Tricks" ve "Özgürlük Askerler" çalıştı. 1979 yılında "Enigma Gizli" filminde oynadı. 1980 yılında resim "Ayı" ve üzerinde çalıştı "Bug tarafından." 1983 yılında sinema "Felaket" ve oynuyordu "Sihirli ışıklar." 1984 yılında filmi "Avrupa Tarihi" de rol indi. 1987 yılında filmi "Boulevard des Capucines A Man" rol aldı. 1999 yılında ve "iyiliği Üzerine" filminde oynadığı "ömür." 2003 yılında "Sabotajcı" filminde rol aldı. 2005 yılında resim "Klinik" ve "Kriminalschiki" üzerinde çalıştı. 2008 yılında "Złotopolska" bant oynadı. 2012 yılında filmde oynadığı "Hans Kloss."

araziler

Şimdi filmi "Boulevard des Capucines gelen adam" hakkında daha fazla konuşmak. Stanisław Mikulski bu filmde rol aldı. İçinde açıklanan Olaylar XIX ve XX yüzyılın başında geliştirilmektedir. kahramanı Dzhonni Fost - gerçek beyefendinin farklı görgü filmin, bir misyoner. İçerde bir atlı birlikte birkaç rasgele dost yolcuları ile, Vahşi Batı'da bulunan bir taşra kasabasında arabası sürmek. Onun amacı - bir cinematograph açmaya - dilsiz sinema.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.