TeknolojininElektronik

DVR Prestigio RoadRunner 555: yorumlar ve rehber

Sadece Amerikalılar Rusya'ya bir ülke DVR çağırdı. Sonuçta, biz onların arabaları bu cihazları yüklemek sürücülerin en fazla sayıda var. Aslında, oldukça makul ve haklı. Sonuçta, yolda hemen her anlaşmazlıklar tüm ayrıntıları kaydedilmiş bir video yardımı ile çözülebilir. Bu yazıda Prestigio RoadRunner 555 yorumları, kendi özellikleri ve temel özellikleri bakacağız.

genel bakış

Her zaman nispeten az para için kaliteli mal satın almak istiyorum. Ama bu kadar sık değil başaramazsa. "Prestij" şirketten DVR Bu model çok iyi teknik özelliklere sahiptir ve bu nedenle çok pahalı değil. Göz metal gövdeye çizilir. Anında ürünün yüksek kaliteli bir görünüm ve dayanıklılık yaratmak. Oldukça büyük optik modern dijital kamera gibi bu kaydedici daha yapar.

Birçok tüketici değerlendirmeleri ile kanıtlandığı gibi Ancak daha da ilginç darbeye dayanıklı konut için cihazdır. DVR Prestigio RoadRunner 555 kesintisiz düz bir video kayıt ve yüksek kalite sağlayan işlemci SPCA6330A sahiptir. Ve ek olarak, cihaz, bu yazıda ayrıntılı olarak tartışılacaktır her biri fonksiyonları, bir çok sayıda vardır.

Yüksek kaliteli video

Bazı DVR sahibine herhangi bir avantaj vermeyin. Ve video kalitesi tüm nedeniyle pratikte neler olduğunu çıkarmak mümkün değildir, böylece düşük. bu cihaz hemen hemen her zaman pozitiftir hakkında bir araba DVR Prestigio Roadrunner sürücülerin arasında 555. Yanıtlar olduğu için Ama bütün bu arkamızda olduğunu. Genellikle yeterince yüksek kalitede görüntü dikkat edin. 3 megapiksel kamera var ayarlanmış olmasından, şaşırtıcı değildir. Bir CMOS sensörü ve lens 6 düzeyleri vardır. Bu, yüksek bir düzgünlük kare hızı (30 CAD / s) ve uygun bir görüş açısı (156 °) içerir.

Biz dikkate alırsak bu özellikler sadece şaşırtıcı bir Full HD video kayıt bulunmadığını söyledi. resim oldukça parlak ve doymuş olduğunu. Video kesinlikle tüm ayrıntıları görülebilir. Hatta dağınık oda kabul edilebilir. Kaydedici ile yolda çatışma durumlarında durumunda tamamen güvenli hissedeceksiniz.

Döngü kayıt ve G-Sensörü

Bu özelliklerin ikisi de çok yararlıdır ve mevcut tarayıcınızda mevcut olmalıdır. En azından, bu kadar çok sürücüler ve uzmanlar söylüyor. Döngü kayıt nedir? günlerce DVR trafik durumunu rahatlatır durum düşünün. flash sürücüde aynı yerde sonsuz değildir, ama hiç kimse genellikle açık değildir. Ve bir noktada, bellek doldurulur. Genellikle yanlış zamanda gerçekleşir. Ama döngü kayıt fonksiyonu en eski ve gereksiz kaldırılırken cihaz bilgileri kaydetmek için devam böylece çalışır.

Birçok sıradan sürücüler Prestigio RoadRunner 555 PCDVRR555, işlevselliği ve doldurma hakkında yorumlar bırakın. Tartışmalar G-sensor denilen özelliği dokundu. Bu hızlanma ve sert bir fren algılayan bir sensördür. Kaza alırsanız, Video G-sensor katılımı döngü kaydı sırasında silinmez ile kaydetti.

önümüzdeki yıllarda marka Kanıtlanmış

Şirket "Prestige" mutlu tüketicilerin 10 yılı aşkın IT-çeşitli ürünler için. Şirket başarıyla dünya çapında 80'den fazla ülkede ürünlerini satıyor. "Prestij" üretim popülerlik ve talebi artırdı hoşlanır dedi oldu. Üretici makul fiyatlı yeterince yüksek kalite sunmakta ve marka için özel biçimlendirme burada da değil olmasıdır.

Son 6 yılda "Prestige" Rusya ve BDT ve Orta Avrupa'da GPS navigasyon konularında bir liderdir. "Prestij" çok sık olumlu geribildirim tarafında. DVR Prestigio RoadRunner 555 PCDVRR555 - Kaliteli ve dayanıklı makinesi. Dayanıklı gövde çizilmelere karşı korumalıdır, gelişmiş elektronik başarısız değil. Her şey basitçe lütfen başarısız olamaz, sorunsuz ve verimli çalışır ve durum zaman geçtikçe değişmedi.

hareket algılama sistemi

Full HD çekim sürücüde alan oldukça büyük bir miktarda gerektirir. Yani geliştiriciler hareket algılama sistemi hayata geçirdik yüzden. yaptığı çalışmalardan özü yeni hareketli nesne, kayıt başlar çerçevede görüntülenir gerçeğinde yatar. Geceleri araba bırakarak, bir gözetleme kamera olarak DVR kullanabilirsiniz çıkıyor. Aynı zamanda çok önemli hareketsizlik, dönemlerinde yer kazandırır. Bütün bu döngü kayıt ve G-sensörü ile birlikte DVR neredeyse tamamen kendi kendine yeten hale getirir. Tek yapmanız gereken tek şey - bu cihazı şarj etmek unutmaz.

Gerekirse nereye giderseniz DVR, yanınızda alabilir. O kolayca cebinize sığar. çizilmelere karşı korumalı Darbeye dayanıklı konut bile aktif dinlenme ile, cihazı kullanmasına izin verir.

Araba DVR Prestigio RoadRunner 555 müşteri yorumlarını

bu tür donanımları satın alırken her zaman tüketici görüşüne bir zevktir. Bazen markalı pahalı ürünler az bilinen üreticilerden bir bütçe modeli daha iyi durumda olduğu ortaya çıktı. DVR modeline ilişkin olarak, daha sonra olumlu geribildirim bir çok şey var. Çoğu zaman, aşağıdaki avantajları vardır:

  • darbeye dayanıklı ve şık cihaz gövdesi;
  • Kalite kayıt oluşturmak;
  • basit ve net menü gezinme;
  • Sistem G-sensor döngü kayıt, vb.,
  • Kompakt frontal görünüm bozmaz.

Maliyet gelince o kadar çok tekrarlamak eğlenceli yaklaşık 3 bin ruble mal olacak. alıcılara göre bu optimum fiyat / performans oranıdır. Sonuçta, para için iyi optik ile sağlam, güvenilir bir cihaz alır. Video kalitesi oldukça önemli olan, oldukça iyi ve gün boyunca ama gece değil sadece.

Pahalı anlamına gelmez İyi

Birçoğumuz oldukça zor belirli gereksinimleri karşılayacağına dair bir bütçe öğe bulmak için kullanılır. Eğer iyi bir video kaydedici istiyorsanız, 7000 ruble ve fazlasını vermek gereklidir. Eğer derine Ancak, o kadar değil. "Prestij" en iyi fiyata yeterli yüksek teknoloji DVR sunmaktadır. Rakiplerle karşılaştırıldığında, benzer özelliklere sahip cihazlar 5500 ve yukarı başlayarak daha pahalıdır.

Sıklıkla sık sahiplerinin incelemelerde söz vardır onu yeterince yüksek kaliteli lens dikkat edin. 156 derecelik bir görüş açısı ile Prestigio RoadRunner 555 neredeyse "balık gözü" etkisi kurtuldum. farkedilebilir hafif bozulma, görüntünün sadece köşelerde edin. Cihaz kaldırır Bu dikkat çekicidir video çözünürlüğü 1080 × 1920 ve video çok zaman almaz. en ekonomik biri olarak kabul edilir H.264 video codec, tüm teşekkürler. Bu nedenle, flash sürücü, sen kayıtları bir sürü koyabilirsiniz.

Cihazın ekranı hakkında birkaç söz

Gadget ekran 7.6 inç diyagonal, yeterince büyüktür. bu ekran rahat kaydın tüm detayları ile uğraşmak yapar, çünkü bu, iyi haber. Ve sadece nedeniyle geniş ekrana sadece o değil, menüler oldukça uygundur dolaşın. geliştiriciler en basit ve sezgisel el cihaz yönetimini yaptık. navigasyon itibaren hatta bir acemi anlamak için. Ama her ihtimale karşı, sen yönetim için gerekli tüm bilgilere sahip yönergeleri kullanabilirsiniz. Ekran pikselleşme hemen hemen hiç fark, parlak ve doymuş olan.

Bir diğer önemli nokta - 64 GB flash sürücü üzerinde kurulabilir. kaydetmek ve ayarları kaydetmek için, dahili bellek az miktarda bulunmaktadır.

Herhangi bir dezavantajı var mı?

DVRda güçlü sayısının yüksek olmasına rağmen "Prestige" kusurları var. Hemen hemen her ikinci kullanıcıyı oluşur en acil sorun, - Bilgisayar cihazı görmüyor. Nedenle sopa ayıklamak ve bir kart okuyucu kullanmak gereklidir. çok uygun değil, ama gidecek. Ayrıca, tüketiciler G-Sensor çok yüksek hassasiyet demek. Hatta küçük bir çukur çalışan çalışıyor. Sonuç olarak, cihazda neredeyse tüm hafıza dosyaları silmez meşgul. Bu nedenle, Döngüsel günlük olması gerektiği gibi çalışmaz.

Yukarıdakilere ek olarak, cihaz, düşük sıcaklıklar gibi olmadığını belirtmek gerekir. yeniden başlatmadan veya kayıt sitesi otogreet sonuçta normalize tarafından elimine edildiği, gezinip Görülme. Bu eksiklikler "prestij" Sonunda. Aslında, dezavantajları çok değil bulunmaktadır. Çoğu durumda, onlar olmayan kritik öneme sahiptir. Örneğin, G-sensör aslında olması gerektiği gibi çalışır, bu yüzden günah yol yüzeyi kalitesi için daha değerlidir.

özetlemek gerekirse

İşte sizin ve gözden DVR "Prestige" ile vardır. Gördüğünüz gibi, bu bir bütçe seçenektir ve yine burada kaliteli üst düzeydedir. Şaşmamak "Prestige" Modern elektronik bir virtüöz olarak kabul edilir. Şirket gerekli kalite belgelerine sahiptir. Bu model daha üstün optik, sağlam ve kompakt boyutlara sahiptir. Gerçekten diğer bazı ürünlerin aksine, iyi havalarda gündüzleri değil, aynı zamanda geceleri sadece kaldırır yüksek kaliteli video kaydedici, bu.

İlerleme durduğu yerde durmuyor ve "Prestige" sürekli elektronik cihazlar geliştirmektedir. Bu DVR için de geçerlidir. Birkaç yıl önce benzer özelliklere sahip bir modeli birkaç kat daha pahalı mal olacak. Şimdi bu fiyata bir çok avantajı vardır mevcut ürün, daha fazladır. Bu araba DVR Prestigio RoadRunner 555 PCDVRR555 hakkında birden olumlu tüketici değerlendirmeleri açıkça bellidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.