Kendini yetiştirmePsikoloji

Dururken neden kızlar bacaklar doluyorsunuz? Psikolojik ve geleneksel nedenler

Birçok kadın, ayakta iken, bacaklar geçti. Güzel veya uygunsuz görünebilir. Ve erkekler için mantıklı bir soru var: "dururken Neden kızlar bacak bacak üstüne etmeyin" Aslında, her şey duruma bağlı olarak alınmalıdır.

Genel nedenler

açıklama olarak oldukça sıradan olabilir ve psikolojik alt metni olabilir. Her şeyden önce, biz onların çocuklukta küçük kızlar birbirine ayaklarına hakim öğretilir unutulmamalıdır. da büyüdükçe Ve bu alışkanlık kök salmak yapabiliyor böyle bir duruş ortaya çıkma nedeni, böylece.

sıfır sıcaklığının altında sokakta: bir daha normaldi seçeneği yoktur. Kızlar havaya rağmen, kısa etek veya şort giymek istiyorum. Yavaş yavaş, onlar kaybolur, ama yine de kendi ayakları güzelliğini göstermek istiyorum bu alışkanlık, bayanlar soğuk fark olmayabilir. Özellikle tüm giyinmiş ve paketlenmiş, kışın kısa etek anında dikkat çekiyor. Ve durumda nedeni açıktır, çünkü dururken kız bacak bacak üstüne neden düşünmek bile gerekli değildir. Bu değil bütün kızlar o zaman hiçbir etkisi çalışmaz çünkü bu durumda, iyimserlik ve soğuktan titreyen yaymak gerektiğini biliyoruz işte. sokak çok güzel olduğunu ve kış giysileri değilse, o zaman geçti bacaklar sallamak değil tek yolu olabilir.

psikolojik faktörler

Her birimiz vücudunun herhangi parçaların geçiş dış dünyadan kapatmak için bir arzu gösterdiğini bilir. Ve daha bu hareketi, daha güçlü kişi ayrı durmaya iç arzusu belirgin. Bazı durumlarda, insanlar kapalı mı?

kız o kapatmaya çalışıyor çünkü, bağdaş kurarak, sık sık oturan. O mükemmel şort, tayt, ayakkabı ve başkalarına göstermek emindir. Ancak bu durumda pozitif ruh hali mitingler geliyor. Ama tek başına bu pozisyon kapatılır ve bazı konuşma konularda herhangi bir temas veya dokunma korumak için bir isteksizlik gösterebilir.

Ayrıca ilk etapta geçti bacakların konumu belirsizliğini ve iç dengesizliklere işaret akılda tutulmalıdır. uyumlu bir kişilik feet olarak omuz hizasında açık olan ve yükleme ikisi arasında eşit bir şekilde dağıtılır. Bu fikir o kadar çok erkek algılamada önemli bir soru ilgilenen ise "dururken Neden kadınlar bacak bacak üstüne mi?"

belirli nedenlerden etkisi

bacakların Geçişi hoş olmayan bir arkadaşı ile bir konuşma sırasında oluşur. Bunun nedeni, bu yatmaktadır eğer, o adam hiç benzer bir poz göstermek için imkansız gelir gereğidir. O psikoloji konusunda uzman olmasa bile, bilinçaltı düzeyde okuyacak, hem de defansif veya tamamen kapalı pozisyon alacaktır.

Kötü haber duymak için bekleyen Ayrıca, bir kişinin kapatılabilir. haberin kendisi için zor algı, daha fazla harici pozisyon kapatılabilir. Bacakları çapraz bir kız ayakta ise, test puanları, doktordan teşhis, nahoş olarak algılanan borç veya diğer bilgilerin miktarının puanlama önce ortaya çıkabilir.

Ayrıca, o kötü bir ruh hali kalabilirler. Ve bu pozisyon kendi olumsuz düşünceler üzerinde kapatılması isteğinin göstergesidir. Belli bir durum durulması tarafından absorbe edilebilir ve dost yüzü korumak için. Ama sinyal iç rahatsızlık bacaklarını geçti.

o atölyede üzerinde durmak imkansız gibi

kızın bir bacağı düz kalır ve ağırlık merkezi ise, muhatap sıkılmış durumunu şahit olabilirsiniz. Sadece bir konuşma ilgilenen veya bir kız sabırsız değil.

yönetim ekibine herhangi toplantıda yüzden Standı tavsiye edilmez. İnsanlar içgüdüsel bu sinyalleri algılamaktadır. yönetim anlar Ama eğer işaret dilini, ciddi değil resmi görevleri ile ilgilidir çalışana, sonraki tutum, çok samimi değil. dururken kız bacak bacak üstüne neden birdenbire patron değmez, bilmiyor gerçeğine güvenin. Şimdi ise, elbette, gitmek zorunda birçoğu birçok eğitim kursları vardır.

Çoğu kapalı duruş

o aynı zamanda bacaklarını ve kollarını geçtiğinde, açıkça dan olay kapatmak için arzu gösterir. Bu pozisyon genellikle kendilerini başkaları ile "yüz kurtarmak" için artık önemli düşünün hissediyorum kadar kötü olan bu insanlar tarafından kabul edilmektedir.

Ayak diğer arkasında bir ayak ise, bir "kilit" var. o iç çaba düzeltir Böylece o, apaçık savunma pozisyon alır. Ondan değil belirlenir konumlarını teslim etmemek, konuşma korunacak vardır. Bu durumda ortaya çıkarmak edebilmek için kolay değildir.

Çoğu durumda, çapraz bacakların konumu belirsizliğini ve iç dengesizlikler göstermektedir. sokak soğuk sıradan olsa bile, o zaman bu pozisyon rahatsızlık kanıtlar da. o jest kontrol etmez veya gizlemek için rahatsız etmez çünkü o, bir konuşma sırasında ayaklarını geçiyorsa, o zaman başka tarafa karşı saygısız bir tutum onu suçlamıyorum. Aslında, nedenleri tamamen farklı olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.