Sanat ve EğlenceSanat

Düzenli şekilli simetrik çekme nesneleri

Bir an herhangi bir nesne yansıtır ve onun hayal mevcut etmek için ise akla gelen rakam o zaman% 99 doğru şeklidir. Sadece 1 kişi%, daha doğrusu onların hayal gücü, tüm yanlış veya orantısız görünüyor karmaşık bir nesne çizin. Bu kuralın bir istisnası ziyade olup şeylerin belli bir görünümü ile geleneksel olmayan bir durulması bireylere ifade eder. Ama büyük çoğunluk geri dönersek, doğru öğelerin önemli bir yüzdesi hala hakim olduğunu söylemek etmektir. Bu makalede, yani simetrik bunların çizim, bunların sadece bahsedeceğiz.

Görüntü doğru şeyler: bitmiş resme sadece birkaç adım

simetrik nesne çizmek geçmeden önce, bunu seçmeniz gerekir. Bu düzenlemede, bu bir vazo, ama biz sizi temsil karar ne gibi görünmüyor bile değil umutsuzluk: adımların tümünü aynıdır. dizisi uyun ve her şeyi dışarı dönecek:

  1. Tüm öğeler doğru zorunlu olarak simetrik bir çizim ile öne çıkmaktadır olarak adlandırılan bir merkezi ekseni oluşturur. Bunu yapmak için, hatta bir cetvel kullanmak ve albüm yaprak düz bir çizgi merkezini tutabilir.
  2. Ardından, seçtikleri konu iyice bakıp bir kağıt oranlarına taşımayı deneyin. Her iki taraf da ön çizgisi yürütülen eğer sonradan çizilmiş hatları konusu haline ışık dokunuşlar ana hatlarıyla, çok yorma. vazo durumunda boyun, taban plakasını ve vücudun en geniş kısmını vurgulamak gereklidir.
  3. Orada planlanan hatlar hakkında bazı şüpheler varsa veya cetvelle mesafeyi tekrar kontrol ertelenmiş, kendi göz tahmini emin değilseniz bu yüzden simetrik çizim, yanlışlığı tahammül etmediğini unutmayın.
  4. Son adım - hep birlikte hatlarının bağlantısı.

bilgisayar kullanıcılarına Simetrik çizim

Nedeniyle çevremizdeki nesnelerin en doğru oranlara sahip olması nedeniyle, diğer simetrik bir deyişle, bilgisayar uygulamalarında, geliştiriciler kolayca şeyi çizebilirsiniz programlar oluşturduk. Sadece indirebilir ve yaratıcı süreci zevk. Ama araba bir bilenmiş keskin kalem ve albüm sayfaları için bir yedek asla unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.