IlişkilerDüğün

Düğün arabası için şık dekorasyon: elleri ile onları oldukça mümkün kılmak için

Bazen düğün organizatörleri elleriyle düğün arabası için süslemeler yapmak hakkında düşünmek zorundadır. Ve nedeni hep tatil bütçesini kurtarmak değildir. Oldukça sık, gelin ve damat ile tüm ayrıntılar düğün stilini gözlenen istiyorum ve onların tadı sadece mümkün değildir için hazır dekorasyonları satın. Bu yazıda taze çiçekler temelinde yeni evliler araba dekorasyon yapmak ve birkaç özgün fikirleri toplamak için öğreneceksiniz.

canlı bitkilerden bir düğün arabasında Buket

Bu süsleme çok pahalı ve şık görünecektir. Son yıllarda, birçok yeni evliler taze çiçekler tercih ederim. çelenk olun zor değildir, ancak bazı nüansları bilmemiz gerekir. İhtiyacınız olanlar:
• çiçekler için özel köpük - Bu bitkilere ihtiyaç vardır malzeme bütün gün onların tazeliğini ve sevinç muhafaza olduğunu.
• Su ile kase.
• köpük Konteyner - sığ bir kap, buket esas olacaktır. O suyun sızmasını önleyecek ve bu arabanın için düzeltilmesi gerekir ki.
• Güvenli düğün için dekorasyon makineleri düzeltmek için teyp ve makas hazırlayın.
Taze bir buket çiçek inşa ellerini •, sen keskin bir bıçakla olmadan yapamaz. Gerekli bu birlikte bir köpük içine takmak için her bitkinin ucu kırpmaya.
• kompozisyonun ana kısmını kaldırın - ot, çam dal, yaprak ve çiçekleri. Bunu yapmak için, bu uygulamanın çelenk nasıl görüneceğini önceden düşünmek gerekir.

Kendi elleriyle düğüne makine için takı üretim teknolojisi

• Bir kabın ve çevresinde kesip bıçakla koymak çiçekler için Köpük. Sünger yaklaşık 50 mm ile kabın kenarı üzerinde olmasını sağlamak için gereklidir.
• köpüğü çıkarın ve nem ile beslenen böylece su dolu bir kaba yerleştirin. Bunu yapmak için, bir dakika sürer. Bu durumda, köpük hava kabarcıklarını alacak ve bitkiler hızla solmaya, çünkü musluğun altında sünger ıslatmayın.
• Bir kapta bir buket temelini geri koyun ve çapraz bant ile sabitleyin.
• bitkinin sap uçlarını kesip bir düğün arabası için köpük tabanı süslemeleri sıkışmış keskin bir bıçak kullanma. Elleri kendi tatil için bir şeyler yapmak çok güzel, bu yüzden bu etkinlikten büyük keyif olsun. İlk alt katman - dallar ve geniş yeşil üzüm yukarıda - çiçek ve çimen küçük boyutu.
Bir dekorasyon montaj yaparken •, araba boya çizik etmemek için, bir buket için koruyucu bir madde koyalım unutmayın.

düğün arabalarda Güzel dekorasyon

Şık aynı anda düğün alayı ve zarif nasıl fikirler bir yeri vardır. Bu durumda, ana şey - parça sayısı ile aşırıya kaçmayın.
Fotoğraflara dikkat edin: Bir dekorasyon, sadece yapay çiçekler, aynı zamanda bebek, Başka oyuncaklar, tül, kelebekler, balonlar, şeritler ve kumaş gibi kullanılabilir.
renkleri Hatırla - düğün için siyah araba dekorasyon gri veya kırmızı arabaya dekor farklı olacaktır. organizasyonundaki çünkü hayal gücünüzü kullanın düğün günü hiç şeyler vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.