SağlıkMüstahzarlar

Ihtiolovaya merhem

Ihtiolovaya Merhem bir topikal ilaç kullanımıdır. ilaç grubuna dahildir antiseptikler. Ihtiolovaya merhem belirgin bir analjezik, antiseptik ve anti-enflamatuar etkileri vardır. ilaç vardır koyu kahverengi renk.

dış mekan uygulamaları için sistemik sirkülasyona aktif maddenin nüfuz işaretlenmemiştir.

yanıklar de gösterildiği gibi ilaç, nevralji, egzama, eklem ağrısı olan hastalar için terapötik bir ölçüsüdür. Buna ek olarak, ilaç donma sıyrıklar, irinli yara sitelerinde etkilidir. erkek hastalıklar ve dişi üreme organlarında (fallop tüpleri, prostat, endometriyum ve diğerleri yumurtalıkları iltihabı) karşı mücadelede kullanılan fitiller şeklinde ilaç. Ihtiolovye mumlar etkili ve rektum hastalıkları bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda, ilaç boşaltma ve hijyenik prosedürler sonrasında kullanılır.

aktif terkip maddesi (ihtiola) özelliklerine göre ilaca maruz kalma mekanizması. çok küçük bir boyuta sahip olan - ilk yer, küçük arterlerin, kılcal ve venüllerdeki damar duvarlarının geçirgenliği üzerindeki etkisini yaymaya yeteneğine madde. kendi sesi ayarlama şişme azalır ile, ağrı kaybolur ve genel olarak iltihap şiddetini azalttı. Ichthammol oksijen ve diğer besinlerin, ayrışma ürünlerinin patolojik değiştirildi yapıların hızlı bir şekilde çıkarılması taşınmasını optimize dokuya kan akışını artırır. aktif maddenin analjezik etkisi sadece eksüdatif işlem (damar duvarı boyunca plazma "propotevanie") ve ödem resorpsiyonunu değil, aynı zamanda deri ağrı reseptörleri üzerinde doğrudan etki ile azalan olmayan kaynaklanır. Yüksek hassasiyet eşik halde Böylece başlangıç uyarı gelir.

Ihtiolovaya merhem. Talimatlar kullanım için

ilaç ovmadan sadece ince bir tabaka uygulanır. Daha sonra, muamele edilmiş lezyon gazlı bez ile kaplıdır.

Ne zaman ilacı kullanan gözlere ve mukozaya temas kaçınmalıdır. ilaç eller uygulandıktan sonra yıkanmalıdır.

Terapötik tabii ve ilacın dozaj süresi organizmanın bireysel özelliklere göre, her bir hasta için ilgili doktor tarafından belirlendiği edilir.

Kural olarak, ihtiolovaya merhem olumlu tolere. Ancak, döküntü, kaşıntı ve cilt döküntüleri gibi nadir durumlarda, alerjik reaksiyonlar, içinde. Bu yan etkilerin tezahürü, ilacın sürekli kullanımı ile ilk aşamada ya da terapötik tabii genellikle karakteristiktir.

ilaç ifade olumsuz reaksiyonlar kullanılması durumunda derhal kesilmelidir.

Ihtiolovaya merhem ilaç bileşenleri tek tek bileşenlerin daha yüksek hassasiyete kontrendikedir. Bu ilaçlar oniki yaşına girmemiş çocuklar için tavsiye edilmez.

atanması ve merhem ihtiolovaya gebelik sırasında ilaç kullanımının uygunluğu hekim tarafından belirlenmelidir.

merhem uygulaması için emzirme döneminde çocuğunun bir dizi Yutma ihtimaline karşı meme ucunda ilacın çok dikkatli olmalısınız.

Aynı cilt alanı etkilenen ihtiola ve diğer harici araçlarla tedavi Tavsiye edilmez. Yerel uygulama preparatları içeren alkaloidler, ağır metal tuzları ve iyot ile kompleks ilaç, öngörülemeyen etkileri olan yeni bir bileşik oluşturabilir unutulmamalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.