Haberler ve ToplumÇevre

"Dordoi" piyasası. Bordoi pazarında Bişkek: fiyatlar, yorumlar

İş adamları burada bir araya gelirler. "Dordoi" vatandaşlar tarafından isteyerek işe yerleştirilen bir pazar ve bir organizasyon. İşçiler para kazanıyor ve kendi emekçileri vatandaşları için rahat bir hayat sunuyor. Örgüt sayesinde bin boş yer olmadı. Kendini gerçekleştirmek ve topluma fayda sağlamak için gerçek bir şans var. Bu pazarın özellikleri hakkında daha sonra makaleden öğreneceğiz.

Ticaret ortamındaki olgu

Kırgızistan'daki Dordoi pazarı, eşsiz bir büyük ölçekli ticaret kompleksidir. Burada, modern bir insanın ihtiyaç duyduğu hemen hemen her şeyi bulabilirsiniz. Sadece demokratikleşme doğduğunda ve Kırgızistan ekonomik olarak yeniden yapılandırıldığında, Dordoi (pazar) Orta Asya'ya en gerekli malları ve ürünleri tedarik eden ticaret alanında lider oldu.

Çarşıların başında olan şirket, her mevsim için pek çok giysi bulabileceğiniz bir giyim pazarı ve varlığı araba parçalarının satışına adamış sıralar var. Fiyatlar hoş karşılıyor Bishkek'teki Dordoi pazarı, bu ticaret sıralarında dolaşmak ve mükemmel bir seçim, kaliteli hizmetin keyfini çıkarmak için uzaktan seyahat eden yüz bin müşteriye hizmet ediyor.

Kompleksin hizmetleri, ikameti Tacikistan, Kazakistan, Rusya ve Özbekistan olan insanlar tarafından kullanılmaktadır. Gerçekten çok uzun bir yolculuğa çıkacak bir sürü şey var. En rafine müşteri ihtiyaçları bile karşılanabilir. Çok çeşitli ürünlerin sayesinde, yabancı veya yerli üreticilerin insanlara sunduğu en iyi ürünleri seçebilirsiniz. Mükemmel kalite, hoş ve elverişli bir fiyat ile bir arada bulunur.

İşletmenin yüksek gelişimi

"Dordoi" (pazar), iyi donatılmış üretim yerlerine sahiptir. Geniş bir altyapı var. Bütün bunlar sürekli olarak insanları Bişkek'e çekiyor. "Dordoi" pazarı, çok yönlü hizmet yelpazesinden memnuniyet duyuyor. Donanımlı kaplar ve pavyonlar şeklinde ticaret yerleri var. Mağazalar tesis içinde bulunur ve içinde en geniş ürün yelpazesiyle karşılaşacaksınız.

Eğitim Tarihi

"Dordoi" (pazar) 1991 kışında ortaya çıktı. Sonra çok yönlü bir firma olarak görüldü. 1998'de şirket sınırlı bir sorumluluk şirketi haline geldi.

Şu an bağımsız bir girişimci faaliyet konusu. Piyasa çalışması, piyasa ekonomisinin uygulandığı ilkeleri uygular. Geliştirme eylemi programı, bir kuruluşun modern ticarette başarıyla ticaret yapmak için uyması gereken şartlara organik olarak uymaktadır.

Tek organizma "Dordoi" (pazar) 'dır. Müşteri geribildirimi, işin tutarlılığını sürekli olarak kaydetti ve böylesine büyük bir karmaşık için şaşırtıcı. Bütün bir iş teknolojisi geliştirildi. Ekonomik görevlerle birlikte, kuruluşun sahipleri kendilerini toplumun toplumsal bir ihtiyacı haline getirir. Piyasa çalışanlarının bu veya bir ürünü satmaları, ziyaretçilerin istek ve ihtiyaçlarına özen gösterir.

Çarşı içinde yatırım yönetimi tarafından aktif ve verimli bir şekilde denetlenir. Kırgızistan'daki en gelişmiş pazar hakkında sorarsanız, bu teşebbüsün bu cumhuriyet topraklarında bir kartvizit olarak tavsiyede bulunacağından eminiz.

Karşılıklı yarar sağlayan işbirliği

Pazarın sahipleri, sosyal faaliyetlerde bulunan kurumlarla karşılıklı hizmet sunumunu kuvvetle desteklemektedir. Ortaklar, dünya çapında bir üne sahip kuruluşlardır. Bu düzenlemelerde de, devletin aktif katılımı, kompleksin aktif gelişimi ile çok ilgilenmektedir. Sonuçta, böyle bir organizasyon Kırgızistan için gerçek bir gurur, büyük artı ve olumlu bir özellik.

Toplumsal meselelere de çok dikkat edilmektedir. Dordoi özellikle yasadışı olarak kullanılan çocuk işçiliğiyle mücadelede yer aldı. Tüm önceki avantajlara ek olarak alışveriş kompleksi Kırgızistan pazarlarını birleştiren derneğe ait. Ayrıca bu birlikte hizmet ve ticaretle ilgili alana giren girişimciler de vardır.

Sosyal misyon

Aktif olarak, dürüst çalışma yürütülmekte ve bu süre zarfında vergiler Kırgız Cumhuriyeti Sosyal Fonu lehine ödenecektir. "Dordoi", bölgenin önde gelen vergi mükelleflerinden biridir. Yardım, pazara yabancı değildir. Sosyal organizasyonlara ve sosyal açıdan savunmasız toplum kesimine sponsorluk yapar ve maddi olarak destek verir. Büyük Yurtseverlik Savaşı gazileri, yaşlılar ve kültür, sanat ve sporla uğraşan kişilere destek sağlanmaktadır. Nüfus düzenli bağış payı alır.

Pazarın sunduğu şey

İnsanlar mevsimlik kıyafetler, yiyecek, ekipman ve çok daha fazlası için buraya gelirler. Burada, ilginç ürünlerle renkli, dükkanlara bakarak bütün gün yürüyebilirsiniz. Burada bulunan seçim, var olması ve bol olması sebebiyle uzun ve keyifli olabilir.

Yılın herhangi bir zamanında bir "Dordoi" pazarı giyebilirsiniz. Kürk katları ve kısa ya da şortlu şort - sadece çok çeşitli. Buna ek olarak, günlük kullanım için iyi bir fiyata ve toptan satın alabileceğiniz ürün grupları bulunmaktadır.

Burada giyinmek için geldiysen, iyi haber, çok az sentetik var olmasıdır. Şeylerin büyük çoğunluğu sadece iyi bir fiyat değil, aynı zamanda mükemmel kalite. Bu gibi kıyafetler giyerek cildinizin hayatını kolaylaştıracaksınız.

Geniş bir triko seçimi. Her tada göre bir t-shirt, bornoz veya havlu var. Bu ürünler kötü ve bozulabilen kumaşlardan daha uzun sürer. Gümrük görevlileri, kendi alanlarından üçten fazla özdeş mal grubunu toplayan bir konuyu serbest bırakmadığından, büyük miktarda kıyafet satın almak ve yurtdışına çıkarmak istiyorsanız, bunu yapmak pek olası değildir. Ticareti burada karşılamıyorlar.

Burada maliyet ve kalite sadece müthiş. Örneğin, üç kişilik bir aile, birkaç kıyafet için 15 bin ruble giyinebilir, sadece giysi almakla kalmaz, ayrıca ev eşyalarını yeni nevresimlerle ve havlu trenleriyle doldurabilir. Ayrıca akrabalarınıza veya arkadaşlarınıza faydalı şeyler getirebilirsiniz.

Ne zaman gelmek daha iyi

Alıcılar söylediklerine göre, burada satıcılar pazarlık konusunda hoşgörülü ve hoşgeldiniz, çalışmalarında esnek ve müşteriyi karşılıyorlar. İncelemeler burası olumlu olur. "Dordoy", koyunların meşhur yeri. Burada aktivite zirvesi saat 15'e kadar gözlemlenmektedir. Bu nedenle sabah uyanmak, iyi bir mizah ile alışveriş merkezine gidin ve kendinize hoş ve faydalı şeyler verin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.