Gıda ve içecekYemek tarifleri

Domuz çorbası: tarifi sonsuza değiştirilebilir

çoğumuz Komple yemek yemekleri karmaşık bileşimini göz önünde bulundurun: Birinci, ikinci, üçüncü. et veya balık: - Sıvı Bulaşık - ikinci daha çok katı kıvamına sindirimi organizma ayarlar Uzmanlar yararlı güç, doktorlar ve beslenme birinci olduğunu iddia etmiştir. Bu nedenle, ilk yemeklerin faydası (ve hediyeler): borscht, çorba, çorba veya et suyu inkar edilemez. yukarıda listelenen çağrılabilir çorba arasında optimal bir. O (çorba ya da et suyu ile karşılaştırıldığında) (çorba ile karşılaştırıldığında) harcanan zaman açısından ve tokluk hissi nihai üzerine yararlanır.

Özellikle aynı lezzetli çorba domuz. Bu çorba tarifi tamamen farklı olabilir. Bazı klasik sürümü, patates, havuç, soğan, baharatlar ve otlar kullanılır tercih ederim. Diğerleri pirinç, fasulye ve bazen yeşil ve havuç ete ekleyerek ile yerine patates olmadan.

et pişirme açısından, ayrıca ne tercih seçmekte özgürdür. Birçok ev kadınları, örneğin, haşlanmış domuz bir parça, daha sonra parçalar halinde pişmiş et kesim ve geri kalan malzemeleri ekleyin. Diğerleri ise, pişirme süresinin kısaltılması ve hemen et küçük parçalar halinde kesilir. İkinci yöntem en uygun gibi görünmektedir ve hazırlanan olası tadı geleneksel üç saatlik pişirme kaybetmek.

Yani en iyi nasıl domuz hızlı ve lezzetli çorba hazırlamak? Reçete domuz ve defne su küçük parçalar halinde kesilmiş gerektiğini önermektedir, kaynatın. Eğer köpük kaldırdıktan sonra ateşi kısın ve yaklaşık yarım et pişirin. Şu anda, sen soymak ve patates, havuç ve soğan dilim. hızla küçük parçalar halinde rendelenmiş havuç ve patates risk altında kaynaşmak ve sonuç olarak et parçaları çorba ve sebze çorbası alamayabilirsiniz: Bu arada, bütün iyi orta büyüklükte dilimler halinde kesip. Ayrıca da, faydaları açısından, sadece hazırlanan tavada malzemeleri ekleyin daha iyi olurdu, yağda sebzeler-kızartma öncesi olabilir. Birçok ev kadınları talebi üzerine daha domates ve dolmalık biber ekleyin. Nihai pişirme süresi istene sonuca da bağlıdır. ev yumuşak bileşene kullanılırsa, o zaman sebze ekledikten sonra zaman arttırılabilir. Sadece patates olmalıdır kaynatın ve diğer sebzeler hatta çiğ yiyebilir düşünüyorsanız - o zaman yarım saat yeterli olacaktır. Ve sonra (ilk yarı manzaralı - Etin pişirme için) tüm pişirme bir saatten daha az harcar.

Her durumda, bir çorba hazırlamak domuz tarifi nasılsa verir. Sadece unutmak kısa bir süre sona ermeden tuz ekleyin ve biber, defne yaprağı ve maydanoz eklemeyin.

Bu arada, bu çorba fasulye çeşitli eklenebilir. birçok kişi patates tercih yana ikinci kurs ailenizi memnun edecek bu şekilde pişirilmiş fasulye veya bezelye vardır. Bu nedenle, fasulye tamamen patates yerine, çorbaya ilave bileşen haline gibi.

domuz ve fasulye çorbası için, özellikle lezzetli taze veya kuru fasulye ve kutular hiçbir koruyucunun kullanılması. Tabii ki, konserve fasulye pişirme süresini azaltmak olacak ve ıslatmak için gerekli değildir. Ama gerçek bir kez çorba, onun lezzet yıldırımı kaybedecek olmasıdır. Yani bir gecede ıslatın tembellik ve et başlamadan önce, aynı tavada yarım saat fasulye kaynatın yoktur.

Ayrıca kimin tarifi pirinç içeren çok özel bir tat domuz çorbası vardır. Domuz varlığı çorbası diyet nitelikleri söz edilemez rağmen, pirinç büyük ölçüde emilimini artırmak için katkıda bulunur. Bu durumda, patates hariç ve havuç, soğan, yeşillik, dolmalık biber ve domates (eğer salça değiştirebilen) sınırlayabilir. Et ve sebze yarı hazır olduğunda Pirinç çalışmalıdır. pişirme sonu (yaklaşık 1020 dakika demlenmiş edilir) tahıl zamanlı hazırlanması ile aynı zamana denk olmalıdır. Çorbası pilav ile domuz sindirim sorunları olanlar için özellikle yararlıdır.

Afiyet olsun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.