InternetE-mail

Doğru Mile adresinden şifresi nasıl değiştirilir?

Bugüne kadar, e-postaya sürekli erişim gerek olmazdı aktif bir yaşam tarzı, bir kişi hayal etmek neredeyse imkansızdır. Biz ticari yazışmalar, iletişim, bilgi alışverişi için ihtiyacınız - örneğin, e-posta yoluyla bir fotoğraf göndermek için başka bir şekilde çok daha kolaydır, ve harflerin anlık teslimat çok daha verimli iş iletişimi kolaylaştırır. E-posta o uygun kullanımı telefonlar yüklü e-posta istemcileri tüm modern modellerinde olduğu gibi, mobil için yeterlidir kurmak ve - Bütün dünyanın ekipman üreticileri e-posta kullanmak dikkate artan ihtiyacı alabilir, bu yüzden bugün bile bir defter yandan olmadan sağlamak mümkündür erişimi devam bant genişliği tüketimi çok az.

En popüler biri e-posta hizmetleri Mail.ru. olduğunu bu sadece bir posta öğesi olduğu için tercih edilir: Giriş Kullanıcı adı ve şifresini kullanarak, size mektup değil, aynı zamanda çeşitli konularda, sosyal ağ, çeşitli dosyalar ve daha fazlası, ve Hesabınızın güvenliği için daha önemli bir endişe ile ilgili gelişmelerden sadece erişebilir . Er ya da geç, e-postanın her kullanıcının e-postada şifresini değiştirme hakkında bir sorum var. Bu birçok etkenden dolayı oluşabilir: Birisi kaynağın etkin kullanımını başlatır ve daha karmaşık parola koymak istiyor, birileri başka bir bilgisayardan hesabınıza geldi ve şifre korunmaz olduğu hakkında rahatsız edilmez ve birisi bulundu birçok olabilir nedenlerle - bu bilinmeyen e-posta adresinden gelen veya şifre kaybetti ve restore edilmiştir ki, o zaman yeni bir geçici sindirilemeyen gönderildi.

Eğer Milo şifrenizi değiştirmeden önce yeni şifre kesildi emin olun ve hatta size iyi bilen birisi imkansız seçmek gerekir. Daha sonra bile özel programlarla çalışmaz davetsiz pick up ve saldırıya uğrama onuru da kazanılmalıdır - Bunu yapmak için, harf ve rakamlardan oluşan bir kombinasyon ile yeterince uzun şifre ile gelmeleri gerekir göre, değişikliğe kayıt olabilirsiniz. örneğin, çok popüler, tam tersi Latin düzeni veya Rus sözcükleri kayıt yöntemi. Eğer Mil'de şifresini değiştirmek ÖNCE Yeni şifre, tercihen özel bir defterde, yazılmalıdır aksi posta kutunuza erişmek, sen kaybedebilir.

Ayrıca dert etmenize gerek şifre kurtarma. Mevcut sitelerin listesinin altındaki sağ üst tarafındaki posta kutusuna giriş yaptıktan sonra menü düğmeleri "günlük" bir çizgi vardır, "Ayarlar", "haber", "yardım". öğe seçin üstünde orta sütunda ayarlarına gidin "şifrenizi sıfırlamak için Verileri." Şifrenizi kurtarmak için en kolay yolu ve size aynı zamanda bilenler için değil, - buna cevap: "Güvenlik sorunu" nun bir anlamı yoktur. Varsayılan olarak, soru farkında gelen herkes postanıza erişmek anlamına gelir "annenizin kızlık soyadı," dir. Daha karmaşık soruyu değiştirmek için tavsiye edilir, ve cevap onu yakmak için. Orada alternatif adresi veya yeni bir şifre gönderilecektir telefon numarasını, yapılandırabilir.

Mile adresinden şifresi nasıl değiştirilir?

Yani, daha önce yapmanız gereken tek şey, nasıl değiştirileceği Milo şifrenizi değiştirmek konusunda artık yaptı. Bu "Şifre" sözde önceki menü öğesi, yapılabilir. basıldığında, eski şifrenin tek yönetim ve iki kez yeni yönetimle alanlarını içeren bir sayfa açılır. Bu yapıldıktan sonra, şifre değiştirilir.

Gördüğünüz gibi, bu oldukça basit bir işlemdir, ancak hesap güvenlik şifresinin karmaşıklığına değil, aynı zamanda geri seçilen verinin sağda sadece bağlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.