Spor ve SağlıkEkipman

Doğru bisiklet nasıl seçilir

Satın almaya karar vermeden önce, ilk görme önemsiz konuda bir bisiklet Alış, ama aslında hepsi özenle tartılarak 10 kez olmalıdır. Bisiklet ama kesinlikle uzun süre, hayatta bir kez değil, olabilir satın alınmaktadır.

Bir bisiklet seçimi için kriterler

Bir bisiklet satın alırken onun kullanım amacı dikkate alınması gerekmektedir önceliklendirmelidir. Hangi oran üzerinden hareketle, ama bir bakıma, için, bisikletin ağırlığı iyi ve nasıl bir görüş donanım noktası ile olmalıdır ne olduğu açıktır. Ve tabii ki, seçimde bir rol oynar farklı bisiklet fiyatı dikkate fiziksel yeteneklerini almalıdır.

  1. Dağ bisikleti.

off-road sürüş için tasarlanan, ancak oldukça sık günlük seyahat için kullanılır.

, Parçalarını güvenilir dayanıklılık olan bu bisiklet, uygun bir sürüş ile donatılmıştır, kolay yokuş yukarı sürüş için düşük şanzıman bulunuyor.

Dağ bisikleti oldukça ağırdır, ama gezi engebeli arazide bir zevk olacak. Lastik sırtının meziyetlerde. Yumuşak kaplama örtüsü için, pürüzlü, pürüzsüz ve dar otobüsü önerilen - Sabit yol için.

2. Yol (yol) bisiklet. Hafif tekerlek daha büyük bir çapa ve dar lastikleri vardır. Aerodinamik pozisyon bisikletçi ve hızlı çevirme hızı bisiklet için düşük sürüş ile donatılmıştır.

3. hibrid bisiklet. her yerde ve her yerde gitmek isteyen kişilere kazanma gibi görünmeyin ilk ikisinin iyi niteliklerini birleştiren çok yönlü bir bisiklet seçin.

Ayrıca rahat bir uyum ve daha iyi maiyeti, orijinal Cruiser rahat çocuklar ve gençler, bisiklet satılıyor. Oldukça özgün ve sıradışı bisiklet Schwinn - iki ve üç tekerlekli kruvazör için şık kruvazör, fonksiyonel - bir planet dişli, yedi hızı ve diğerleriyle.

Ek faktörler bisiklet seçimi

  1. Müşteri büyümesi için uygun çerçeve modeli ve boyutu.

Karbon çerçeve - en kolay, ancak tercih vermek ya da alüminyum (en azından kolaylıkla) ya da (ucuz) "sıradan" etmektir.

  1. direksiyon simidi ve yatak genişliği yüksekliği. Bu parçaların üzerinde tasarruf değmez, ama aynı zamanda ödemek gerekmez.
  2. Tekerlekler ve frenler. sürüş ve karayolu üzerinde ve ahşap için çift volanlar gerekiyordu. Geleneksel frenler dağlık bu hızla yıpranacaktır, diski almak gereklidir.
  3. Lastikler. Sert kapak daha "kaba" için hareket gerektiren küçük sırt, orman ve kumlu yol ile pürüzsüz lastikleri tercih ediyor.
  4. kadınlar için. kadın büyümeye takılmış. Onlar, güzel aydınlık ve şıktır. Geleneksel olarak mağazaya açık hava gezileri ve geziler için kullandık.

Ucuz bisiklet modelleri o onarmak için, bazen imkansız, zor, oldukça rahatsız, gerçeği çok ağır. Bu makul fiyatlarla ve aracın iyi teknik yetenekleri dikkat edilmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.