ModaGiysi

Doğal kürk ürün etiketleme sistemi: prosedürü için

Ne kürk ürün etiketleme sistemi hakkında bilmek gerekir? Ağustos 2016 itibaren başlamak için bir pilot proje önderliğinde etiketleme ürünleri birçok ülkede topraklarında. Yeni yasaya göre, tanımlanan listeden tüm kürk üzerlerinde kayıt dahil ve sıkı hesap elektronik bir belgedir özel bir çip (CIC) kurulacak.

Her bir ürün için özel bir çip varlığı ile kanıtlandığı gibi üretici, her bir kürk ürün işaretleme gerçekleştirir. Daha fazla bilgi elektronik bir "işaretleme" Sistem sahibi ve üreticinin kayıt yerde vergi dairesi olduğu kontrol vücutta verilir. Şu anda, ürün etiketleme sistemi kürk mevzuatta tanıtıldı ve bir pilot proje olmaktan çıkmıştır.

etiketleme tabidir hangi ürün

hayvan derisinden yapılan tüm ürünler, etiketleme tabidir. Bu, bireysel derileri, aynı zamanda, bir bütün olarak veya astar elemanları ve yaka bunlardan yapılan giysiler içerir. muamele edilmemiş derileri, hem de şapka, ayakkabı, eldiven, giysilerin veya dekorasyon olarak imalatı için kullanılan etiketleme dahil değildir. Bu müşterinin malzeme stüdyoda yapılan kürk konfeksiyon yonga gerektirmez.

düzen ve kürk ürünlerinin etiketlenmesi kurallarına ekinde listelenen etiketlenmesi gerekir ürünlerin tam listesi.

Hangi çip çağrısında?

işaretleme düşük kaliteli ve piyasaya arzı önlemek için yapılır sahte ürünlere. Cips da üreticileri ve kürk ürünlerinin satıcılardan ödeme makbuzları için vergi makamları kontrol etmemiz gerekir.

Kim etiketleme üretmelidir

Yani, doğal kürk yapılmış ürünleri işaretlemek bir sistemi vardır. Bunun uygulanmasının zorunluluğu üreticileri aittir. Toptancılar ve perakendeciler zaten bitmiş bir etiketle ürünleri satın gerekir. Etiketsiz ürünler pazarlanacak olmamalı ve bu şartlara uymak için başarısızlık satıcıya karşı cezalarla sonuçlanabilir.

fail uygulanan yaptırımlar, mal boyutuna bağlı olarak değişir işaretlenmemiş satılan. işaretsiz mallarla dolu çekilmesi ile suçlu kişinin hapis up - küçük rahatsızlıklar için girişimci büyük olan, ince alabilirsiniz.

Bir kontrol çipi nedir

Resim tanımlama işareti, işleme ve ürün üzerinde montaj prosedürü vergi ofisinin resmi web sitesinde görülebilir. işareti, tekstil, kağıt ya da plastik çip, özel bir sayısal koddur. -40 dereceden daha düşük olmayan maksimum sıcaklığa dayanıklıdır. Ayrıca işareti RFID etiket var kontrol edin. Bu bir dijital kod ya da ürün yongadır.

Bu etiket özel cihaz tarafından okunur ve müfettiş test hızlı ve doğru etiketleme için bir kürk ürün kabul standartların uygunluğunu analiz edebilirsiniz. Bir tarayıcı tek iletim yerde paketlenmiş çeşitli ürünlerde çip okur olarak gümrüklerde cips varlığı, sınırın hızlı bir geçiş yapmanızı sağlar.

Her üretici kullanılan çip ve ürünü monte etmek için bir yöntem işaretleme türünü seçebilirsiniz. çip astar uyması, dikiş hattı ürünleri içine dikilmiş veya bir askı ya da döngü asılı olabilir. çipi kerelik kullanımı dahildir. çip işaretleme Yeniden ürün izin verilmez. Ayrıca, hasarlı veya okunamaz çipleri ile kürk ürünlerinin satışına da izin vermeyiz.

İşaretler renk tasarımı değişiklik gösterir. Yeşil Rusya'da üretilen markalı ürünlerle kullandı. Kırmızı yabancı üretim kürk ürünleri üzerinde ayarlayın.

ürün grubunun adı Etiket sistemi Bu makalede, kürk ürünleri imalatı ve çip kimlik numarası ülke iki haneli bir sayısal tayin yayınlanan edildiği, belirtilir. Perm baskı fabrikasında Sıralı etiketler.

"İşaretleme" kayıt prosedürü

Ürün etiketleme sistemi kürk FTS Controls, kayıt aynı yerde yapılır.

  1. Başlamak için, her üretici güvenli elektronik imza edinmek zorundadır.
  2. Sonra yazılımı yüklemek ve sitenin FNS aracılığıyla "işaretleme" portala giriş.
  3. Ayrıca, üretici sitesinden Federal Vergi Servisi özel bir bölümde ürünlerini açıklar. Ürün etiketleme sistemi kürk mutlaka 2016 yılından beri üreten firmalar kullanılmaktadır.
  4. Bundan sonra, imalatçı etiket üreticisi ile bir anlaşma içine girer ve kürk ürünlerinin eserlerin sayısı tam olarak karşılık miktardaZanthium olun.

"1C: kürk Sistem ürünü etiketleme"

Çapak muhasebe programı yapılandırmasını tanıtarak kendi üretiminde kürk ürünlerinin üretici tarafından gerçekleştirilebilir "1C:. Doğal kürk yapılmış ürünlerin işaretleme sistemi" Böylece, isteğe bağlı program, "1C :. küçük firma yönetme" sayfasındaki madde kartında "ürünlerin işaretlenmesi" veriler daha sonra FNS web sitesinde ayrıntılı bir rapor halinde indirilebileceği, yonga süreci oluşturdu.

muhasebe programının konfigürasyonu dikkate zaten ürünleri ve şirketin depo geri kalanı ile donatılmıştır cips alır. Burada, uygun sekmesi aracılığıyla fabrikanın baskı üzerine yeniden sipariş işaretleme etiketleri yapılabilir.

Başkaları programı kiralama iken kürk Başlıca üreticileri, kendi kullanımında yazılımı satın tercih ederim.

işaretleme prosedürü üzerinde kontrol

Etiketleme kuralları ilgilendirir listesinde bulunan kesinlikle tüm kürk ürünler. Uyum vergi daireleri temsilcileri olan müfettişler tarafından izlenir. Bir memur ürün çipini okunduğu özel tarayıcı kullanmak zorundadır. Etiket cezası işaretleme kurulan standartlar sadece imalatçı empoze edilebilir uygunsuzluk, aynı zamanda ürünün satıcı ve ürün için kendisi satıştan çekilir. Gümrük yetkilileri yetersiz kalitede izinsiz malların ülkeye girişini önlemek için etiketleri okumak için tarayıcı ile donatılmıştır.

işaretleme etiketleri tanıtımı için Halk tepki

Ürün etiketleme sistemi kürk geri besleme çeşitli gerektirir. Bazı insanlar yolu kürk fiyat hızla arttığını düşünüyorum. Çip fiyatı 16 ila 22 ruble ve çip maliyeti etkileyemez Doğal kürk kürk kat fiyattan çünkü Ama bu açıklama, hiçbir objektif bir neden teşkil etmez. Bazı üreticiler kendiniz için parça kopması taşıyan bazı risk algıladıkları. Ama Pilot maliyetlerinde önemli bir artış ve kürk palto talebinde keskin bir düşüş göstermedi. Aksine, artık resmen etiketli ceket son kullanıcı daha fazla güven olacaktır.

Rus Kürk Birliği'nin Uzmanlar sahte ürünler ekonomik segmente karşılık gelir pazar kaybolur belirtiyor. Böylece boşa kalitesiz kat maliyeti ve ucuz olamaz uygun kalitede yerlerini ürünlerini almak. Böylece, yüksek kaliteli ürünleri üreticilerinden piyasada kalan birbirleri ile sağlıklı bir rekabet başlayacak ve kademeli olarak kat fiyat biraz azalabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.