ModaGiysi

Neden dolayı pamuk bluz giymek?

Pamuk Bluzlar kadınlar soyunma odasında giyim pratik ve rahat türlerini oldu. Nedeniyle doğal malzemeler için böyle güzel kıyafetler vücut üzerinde giymek. Hafifçe şekil onurunu vurgulamak yapabiliyor ve aynı zamanda etkin bir şekilde kusurlarını gizlemek.

pamuktan yapılmış

pamuğun Bugün modeli bluzlar geniş bir ürün yelpazesine sunulan. Farklı şekillerde, bileziğin şekli, kol türleri, renklendiriciler, süsleme elemanlarının varlığı olabilir. Onlar yaz aylarında ve sezon dışında giyilir. Ürünler uyum giysi ve aksesuar çeşitliliği ile birleştirilir. pamuk bluz yardımı ile, günlük yaşamda, iş bayanlar tarzı için uygun yay, çeşitli oluşturabilirsiniz.

Neden dolayı yaz bluz giymek?

Sıcak havada, özellikle uygun olarak yaz bluzlar ve pamuk. Kumaş nefes alma, ek bir kolaylık yaratır. Yaz ürünlerinin birçok varyasyonu vardır, kesme göze çarpıyor. Onlar da doğrudan ve özgür, kot için, dar ve kısa pantolon, şort, tozluk, farklı uzunluklarda etek, stillerine uygundur.

Her gün için kot ve pantolon Varyasyonları

Günlük yürüyüşler veya alışveriş gezileri için, basit ama ilginç bir şekilde oluşturabilirsiniz. pamuk modelleri bluzlar herhangi bir baskı ile, arzu edilen herhangi bir renk kullanılabilir ve form uyumlu bağlantıyla, geniş.

  1. düz kısa kollu ile kesilmiş bluz tarafından seçilen boyun bölgesinde, yuvarlak boyun kot pantolon, topuklu ayakkabılar daraltılmıştır. Büyük bilezik, uzun zinciri: Bir tamamlayıcı aksesuarları olarak görev yapacak.
  2. Hiçbir az ilginç dörtte üçü göğüs, küçük düğmeler, yama cepler manşonlu sahip doğrudan ve kısa kot modeli kombinasyonudur. görüntü ile takviye edilebilir platformu sandalet düşük gitmek veya ayakkabı.
  3. Yaz sezonu için, resim pamuğun beyaz bluz ışık ile harmanlayarak nerede, özellikle etkileyici bakacağız pantolon düz kesim. nakış süslenmiş küçük bir yaka varlığı ile manşonsuzdur üstüne tercih vermelidir. Seçilen takı altın bilezik ince, küçük küpe Böyle bir kombinasyon.
  4. günlük yaşam için iyi bir çözüm bir kayış ile donatılmış ince kot pantolon ve yoksun kollu kapalı bluzlar, bir kombinasyonu olacaktır.
  5. Başlangıçta bu kollu-fenerlerle modeli, yaka ve pantolon, açık renkli, alçak alanında geniş bir kesim görünüyor. Bluz düzgünce bir daha uyumlu bir şekilde yapacak pantolonunun içine sokmak.
  6. Tüm beyaz giydirin - yaz sezonu için mükemmel bir hareket. Bu vesileyle aynı renkteki pantolon bir fırfır yakalı, üç çeyrek kollu, sahip pamuğun beyaz bluz, uygun olacaktır. ensemble kolye, inci bilezik süslemek gerekir. Ve ayakkabı ve çanta giysi genel arka plan ile birleştirme olmamalıdır. Bu aksesuarlar Hedef görüntüde parlaklığı olun.

takı gelince, o zengin tonlarında topluluk daha ılımlı bir tonda küpe ve bilezikler seçilmelidir. Soluk renkte arada parlak aksesuarlar uyacak. gür etek uygun örten bluzlar, gevşek pantolon.

Her gün için etek ile Varyasyonları

pamuğun Yaz bluzlar her uzunluktaki etek ile iyice birleştirir.

  1. İyi bir çözüm örten üst ve alt yemyeşil bir arada olacaktır. Bu kısa bir uzunluk hava etek olabilir. Buna ek olarak, sen, takı küçük bir çanta babet almak gerekir.
  2. ince uzun bluz düz kesim etek elbise maksimum uzunluğu için. Geniş deri kemer, çanta, şapka yardımcı olacaktır güneş gözlüğü cazibe imajını verin. Ayakkabı platformda olabilir.
  3. gevşek kollu Geniş üst sıra kısa etekli birleştirdi. Bu giysi küçük topuklu sandaletler, küçük sırt çantası, kolye, bilezik üzerinde tamamlanabilir.

Uygun bir model ve diğer şeyler ile uyumluluğunu seçerken, kendi rakamlar özelliklerin farkında olmalıdır. Free bluzlar pamuk gövde V-şekilli bir kesme görsel olarak aşağı doğru düzgün görsel dar omuz edebilen dikiş kapak kovanları siluet çeker, belirli dezavantajları da gizlerler. satın almadan önce, bir bluz denemek ve renk uygun olup olmadığını bu şekilde nasıl göründüğünü görmek için gereklidir.

Varyasyonlar giyim iş bayanlar

iş kadını şatafatsız renklerde pamuk harika bir çözüm yaz bluzlar olacak stiller özlü. Temelde sıkı terzilik klasik bir modeldir. dekorasyonda karşılama minimalizm ve tespitin işletme resmi araya getirmeyi başarmıştır.

klasik seçenekler iş bayan değer yanında denemeye kısa kollu, etek ucu ile veya fırfır varlığında, kısa boyun tarafından ürünlerini koymak için. Renkler tek renkli ışık veya karanlık sessiz seçilmiş. hücre ve şeridine modelini İzin.

pamuktan yapılmış beyaz bluz oklarla siyah pantolon mükemmel uyum olacak. Bu çanta, klasör veya başka bir model geometrisini tamamlar. Ayakkabı topuk üzerinde yalnızca tercih edilmemelidir. Takı çok olmamalıdır.

İş bayan herhangi düz renk bluz-ceket uygun. Bir kalem etek orta uzunlukta giyilmelidir. Eğer şık bir deri çanta, yüksek topuklu ayakkabılar eklerseniz resim tamamlandı.

Pantolon takım özellikle kadınların iş tarzı uyması. Bluz rahatlatıcı seçilir veya koyu renk ceket kesilmiş uzunluğu içerir.

Siyah - Ofis de uygundur takım elbise, bluz ve beyaz renk ve kalem etek vurgulanır ceketi. Bu topluluk alışılmamış ve çekici görünüyor.

Sezon dışı İlginç kombinasyonu

Bluz, tunik, pamuklu gömlek mükemmel dış giyim ile birleştirdi. Onlar mükemmel hırka ile birleştirilir demi-sezon ceket, yağmurluk, ceket ve palto.

Soğuk günlerde giyim olmadan yapamaz. topuklu pamuk kalem etek, ayakkabı imal renkli bir gömlek koymak, eteğin uzunluğu denk boyunun, omuzlarının üzerinde bir pelerin atmak gerekir.

Bir katman efekti yaratmak için, ceket veya ceket üzerine giyilen bir yaka, aydınlık bir bluz seçin. Görüntü deri kot pantolon veya dar pantolon ile tamamlanmaktadır. Hiçbir zarar ceket olacaktır.

Bluz pamuk en ilginç görüntülerin oluşturulmasında her kız yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.