SeyahatSeyahat İpuçları

Kukla Tiyatrosu "Jester": fotoğraflar, yorumlar

Tiyatro "Jester" bebek - Bu o bir çocuk ve yetişkin olarak keyfini Voronezh, büyük yerlerden biridir.

tarihsel bilgiler

Eserleri yerel üniversiteye yakın ilk fikir oldu Ekim başında, uzak 1925, bir yerdir. İlk Voronej Devlet Kukla Tiyatrosu "Jester" fanlar koleksiyonu, sanat gerçek taraftar olduğunu. Ancak, Kasım 1930 yılında, burası eğitim alanının bölüm parçalarının biri haline gelmiştir, bu genç tiyatro bağlıydı.

Genç aktivistler üniversite kuruluşta topluluğu, onların performansları bir repertuarı üretti kurdu. Aynı zamanda N. Bezzubtseva, "Akademik durum" tutuklandı yerin başkanı, At. 1934 yılından bu yana, lideri Boris Nikolsky oldu.

Performanslar dramatik kurumun duvarları içinde yer aldı. aktörler ekibi 5 kadın ve 2 erkek idi. İşte böyle "Kırmızı Başlıklı Kız" ve dünyaca ünlü eserlerin harika sahneleri çocuklara tanıtmak mümkündü "Çizmeli Kedi".

bağımsızlık

Voronej Kukla Tiyatrosu "Jester" 1975 yılında ellinci yıldönümünü kutluyordu. Sonra organizasyonu bağımsız var olabileceği kendi binasını vermek için bir fikir yoktu. gerçeklik tiyatroda rağmen "Jester" bebek 1984'e kadar kendi binasına taşındı.

Mimarlar N. Topoev ve başladı Frolov. Bu projenin uygulanması için, özel ulusal ödül aldı. B. Anischev en önemli katkıda bulunan biriydi, ama en fazla tüm şehir aktif tam güçte çalışmasına Kukla Tiyatrosu "Jester" (Voronej) için çalışmaktadır.

çiçekli

Geçen yüzyılın sonunda, liderlik VA Volhovsky aldı. Burada oynanan, yazarlık Bresson'ın "Joan of Arc deneme" ve "yaramaz çocuk" P. Vezhinova. performansları sevinçle karşılandı, sanat hayatında bir taze eğilim oldu. Burada "Ölü Canlar" veya "Palto" daha görebilirsiniz "Ecce Homo" nin üretim ve "Arturo Ui Yükselişi".

Ayrıca Kukla Tiyatrosu "Jester" yaygın sayısız büyük uluslararası festivallerde ile tanındı. Ödül "Altın Dolphin" adı altında kazanıldıktan özellikle Bulgaristan'da yurtdışında yerel toplulukları, yeteneğini göstermek için başardı. Volhovsky - 2009 yılında, Kukla Tiyatrosu "Fool" liderlerinin birinin adıydı.

çalışmaları hakkında Yanıtlar de

Ziyaretçi kurum performansları ve yapımları duvarlarında görüntülenen kaliteli kaydetti. En yüksek övgü muhteşem sahne hak, kostüm dahili kullanım ve diğer kuruluşlara teslimi için üretilmektedir ayrıntılı, zarif aksesuarlar gerçekleştirdi. Nedeniyle giderek daha fazla ilgi hızla gelişmesine Kukla Tiyatrosu "Jester" çekilir. tiyatro insanların Tarih duvarları içinde hissedilebilir yaratıcılık özel büyü daha az ilgileniyor.

Sihirbaz ayrıca, sahnede özel mekanizmalar ve cihazlar, aydınlatma ekipmanı, hem de renk müziği yeniden mekanizmaları çalışmak için araçlar oluşturur. Buna ek olarak, tavsiye, konferanslar verilmiş öğretim ve öğrenme sürecini gerçekleştirdi. İşçi teatral küre burada becerilerini artırmak.

Reklam ekipleri ve sanatçılar unutulmaz bir tur geçirirler. Bu seyirci ilgili bir dizi hizmet verilir, bilet satan ve imal. Performans Bu harika bir restoran ziyaret etmeye karar herkese büyük keyif getirecek.

Burada geçit ve kitle karakterinin etkinliklere katılabilirler. Devre arasında harika bir açık büfe ziyaret etmek mümkündür.

izlenimler

Birçok Voronej çağrı burası sevdikleri tiyatro. Aslında, sadece burada çocuklar eğlenceli, aynı zamanda yetişkinlerin çok sayıda var. performansları kavramı acıklı ve felsefi olarak da adlandırılabilir. Bu tutum, insanlarda yeni yaklaşımların ortaya çıkması birçok gözden geçirmek gerekir.

Buna ek olarak, oyuncular sadece büyük, çok derin anlamı tava daha uygun hale vardır ve ince duyguların izleyicilerin kalbini ulaşır.

bebeklere onları çok benzer hale kostümler giymiş Hoparlörler. Nedeniyle yurtdışında birçok ülkede öğrendik bu sitede uzun ve sıkı çalışma için. çünkü onların eşsiz güzelliği, zarafeti ve damat, sahnede değil, aynı zamanda tüm binada, iç sadece burada her odayı görmek güzel. Harika ziyarete ilginç bebek müzesi, geçmişte performansları ve yapımları sırasında kullanılan harika sergileyen, tam. Burada ziyaret etmiş insanlar, fiyatların doğru olduğunu, biletlerin maliyeti haklı olduğunu söyler.

dokunaklı anıt

Voronezh, Devrim Caddesi, 50: Tiyatrosu "Jester" bebek, hangi adres ziyaret etmektir - Birçok kişi haklı olarak boş vakitlerini en iyi yolu olduğuna inanıyoruz.

Bu yerin başka oldukça dikkat çekici özelliği Beyaz Bim Siyah Kulak adlı köpek adanmış bir anıt, çağrılabilir. Binanın yakınındaki bölgede 1998 yılında kurulmuştur. heykeller Yazarlar E. Pak ve I. Dikunov vardır.

roman kahramanı büyüklüğü bir hayat somutlaşan, kaide verilmemektedir. O köpek üzücü ve sadık bir görünüm fark edebilirsiniz. Bu heykel çok kupa dokundu. Anıtın yürütülmesi için maddi paslanmaz çelik oldu. Bronz kulak ve pençesini üretilmiştir.

G. Troepol'skaya yazarlık harika görüntüyle mahalle teatral kurum sembolü haline geldi. heykel yazarların oluşturulması sırasında bir yazar onu danıştı gelen anıt özgün tasarım mümkün olduğunca yakın geldi için tavsiyeler aldı ve özelliklerinin iyi temsil ediyor. Ancak, yaratıcısı heykel açılışı kısa bir süre önce öldü.

Bu tiyatro çok şey öğreniyorsunuz, hem de tasarımın harika güzelliği hayran olabilir yerdi. Dinlenmek için ve ruhun pozitif duygularla beslenen hangi bir tapınaktır. Genç gelen yaşlı herkese tavsiye edilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.