Bilgisayarlarİşletim sistemleri

Dil çubuğunu eksik olduğunda ne yapmalı?

Birçok kişi genellikle her nasılsa sorunu hissetmek Dil çubuğunu kaybetti deneyimsiz kullanıcılar durumunda Windows 7'de, onlar düzeni dilinin değişmesi durumunda bir zorluk çekmektedir. Bilgisayarınız eksik olduğunda Dil çubuğunu, hiçbir neden panik. Yalnızca geri yüklemek için yardımcı olacak bazı eylemler yapmak zorunda.

imleci yerleştirdikten sonra, farenin sağ düğmesine basın Görev çubuğunda. İstenilen menüler, "araç çubuğu" seçilmelidir zaman. Vindous Vista arayüzüne veya "Seven" in "Paneli" denir. Daha sonra, bir onay işareti Dil çubuğu hattında ayarlanmış olup olmadığını görmek için kontrol edin. Bu adımlardan sonra, tepsiye görmek gerekecek.

kutu kayboldu ve Vidous X Pi sistemine Dil çubuğu "Başlat" ve "Denetim Masası" na gidin. İçinde biz koşmak zorunda "Bölgesel ve Dil Seçenekleri." Daha sonra "Ayrıntılar" a tıklayın. penceresi açıldığında, sonraki sekmeye "Gelişmiş" gidin. Bu sistem ayarlarının bir başka bölümünde, fad onay işaretini kaldırın gelmiştir "gelişmiş hizmetler kapatın." Sonra tepsinin durumuna dikkat. Zaten kesinlikle değerli simgesi olmalıdır.

Eğer bir makine varsa , Windows 7'nin eksik dil bar, farklı biraz geri gelecek ve bu durumda. Basın "Başlat" menüsünden "Denetim Masası" çalıştırmak ve nihayet seçin "Bölge ve Dil Seçenekleri." biz "Klavyeler ve Diller" i seçin bir pencere görmelisiniz önce ve sonra "klavyeleri değiştir". Sonra Dil Bar sekmesine gitmek gerekir. Şimdi, takip eden bölümde, görev çubuğundaki bağlayıcı ve sonra işaretlemek zorunda set göster "metin etiketleri." Bunun üzerine istenen tüm simgesi sistem tepsisinde olmalıdır.

Şimdi dil çubuğunu kaybetmiş durumlarda kayıt düzeltilmesi bak. Birincisi, Yine Vindous 7'nin durumu göz önüne "Aramaya Başla" in, "regedit" enter "Başlat" menüsünden, ile başlar. Ardından, kürek sağ tuşlarını kullanarak aynı ismi "ekzeshnoe" uygulamasını seçin. pop up bağlamsal menülerden sonra, komut seçmek yönetici olarak çalıştır. «Microsoft \ Windows \ CURRENT_VERSION \ Run \ HKEY MEVCUT KULLANICI \ Software»: Artık şuna benzer bölümünü bulun Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nde gerekir.

Sonra, "Yeni" ardından "Düzenle", Seç - "Dize değeri." C (ya da diğer sistem): Şimdi yeni oluşturulan parametre REG_SZ tam adı Ctfmon.exe atayabilir ve hatta aşağıdaki tayin gerekir \>; System32 \ Ctfmon.exe \ windows. işletim sistemi başka bir bölüme makinenizde yüklü edilmişse, o zaman "C" istediğiniz birini yerine. Tüm Defteri Düzenleyicisi'ni kapatmak için devam edip ardından cihazı yeniden başlatmak gerekiyor. Bu bize yürürlüğe girmesi yapılan ayara amacıyla yapılır.

anahtarlarınızı CTF-yükleyici düzenini değiştirerek sorumludur. Bu da «Camları» Sistem klasöründe bulunur «System32» dizininde mevcuttur. Eğer eksik dil çubuğu, klavye kombinasyonu Alt klavye kısayollarını geçin ve Kontral ve Shift veya Shift. Yanlış bir şey yaparsanız yeniden bir ihtiyaç olduğu gerçeğine yol muhtemelen işletim sistemini aşağı getirebilir, çünkü çok dikkatli kayıt defteri ile çalışması gerektiğini belirtmek gerekir. Ayrıca, tüm veri kaybı doludur.

Bu panelin simge çeşitli sebeplerden (arızaları, yanlış kurulum, vb) kaybolabilir. Gerekli tüm kurtarma teknikleri biliyorum çünkü Ama zaten, endişe edilmemelidir. sağlık Kullanımı!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.