SağlıkRuh Sağlığı

Değil "yük" veya Nasıl mı obsesif düşünceler kurtulmak için

Her birimiz zaman bazı çok garip ve garip düşünceler tarafından ziyaret zamana. Onların süresi belirdi onlar aniden terk düşüktür. Bu, her kişi ile olur, ama aramızda bu obsesif düşünceler kafa edenler o zaman yalnız onlarla başa çıkamaz, uzun bir süre yerleşmiş vardır ve bu tanı ... Bu yazıda nasıl söyleyecektir obsesif kurtulmak için düşünceler.

kendi iradesi dışında Fikirler, eziyet adam tamamen farklıdır: sürekli olarak o kadar kendi hayallerini, seks değerleri ve yaklaşık, açlık ve yoksulluk, intihar hakkında, sevdiklerinin geleceği ölümüyle ilgili dünyanın geliyor sonunu düşünüyoruz. Ne kadar gelişmiş düşüncelerinizi hepsi aşağı bir şey söz konusu şöyledir: Hayatta istediğim edilmez ve güzel hiç bir şey hayat değil - kötülük. böylece depresyon, şizofreni, nevroz, organik kökenli ve: Obsesif düşünceler bir akıl hastalığı belirti olma, bütün bilincini doldurun.

Obsesif düşünceler. nedenleri

Orada çeşitli düşünceler ortaya çıkması için Belirgin nedenler. Her şey genel bağlıdır ruh hali bir kişinin, onun karakteri, hayata bakış açısı, ahlak. Sadece tedavi seyri (bu konuda daha sonra öğreneceksiniz) 'de, doktor bu veya başka nedenler tespit edebilir.

Hatta bulmaya olmayan insanlar obsesif düşünceler kurtulmak için nasıl, bu muzdarip haline kendi rehineleri fikirleri: obsesif düşünceler agresif ve yüzsüzce köle olarak aklımızı almak! Vampirler yaşam gücünü elinden alıp, artıklarından enerji emmek gibi Bunlar ... bir şeyler yapmak için acil bir ihtiyaç!

obsesif düşünceler kurtulmak: farmakoterapi

obsesif düşünceler yana - bir belirti ziyade bağımsız bir bozukluk daha, o zaman ilaç tedavisine vasıtasıyla tedavi edilmelidir olduğunu (örneğin şizofreni), şiddetli mental durumun kurtulmak için kullanılırlar. Yardımcı olması için emin bir psikiyatriste, görmeliyim. Ana tedaviye ek olarak, doktor ek ev terapi düzenleyebilir. Yani, evde obsesif düşünceler kurtulmak için nasıl bulalım.

Home "tedavi"

  1. Sorabilirsiniz: "Nasıl takıntısı başa?" Arkadaş, onunla mücadele etmeyin! Bu temeli ve belirlenen, kelime oyununu, tacizkar düşünceler yollarını birini pardon. (Hala çalışmayacaktır) onları engellemeyin, onlardan uzak kaçma ve dikkatlerini geçiş yoktur. bunların her odaklanarak, baş tüm garip düşünceler (çizgi roman gibi) birer birer kaydırın. sakince nefes alın. Bundan sonra, daha iyi almalısınız. En azından, bu yüzden terapistler söylüyorlar.
  2. obsesif düşünceler kurtulmak, diğer vardır - daha yaratıcı. bir kağıt parçası üzerine, aklından çıkmıyor, bütün kötü düşünceleri yazmak Otur, rahatla ve. İstenmeyen düşünceler "kara liste" - Size özel bir dizüstü yapabilirsiniz. Bu iç gerilimlerin kurtulmak sağlayacaktır. Hatta daha yüksek sesle bu düşünceleri sözle ve edebilirsiniz - herkesle paylaşmak. Bu kelimelerin yerinde hislerini ifade etmek için izin verecektir.

Arkadaş, yukarıda, biz obsesif düşünceler kurtulmak için nasıl söyledim. Ev tedavi yöntemleri vardır çoktur, fakat tüm bu - temel kursuna ek yöntemler - farmakoterapi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.