Haber ve ToplumÇevre

İspanya - güney güneş altında krallık. ülke hakkında ilginç bilgiler manzaraları

İspanya - Zengin bir tarihe ve mimari anıtların çeşitli bir dizi ile Avrupa'nın en güzel ülkelerinden biri. ülkede bir tatil fikri Rusların çoğunluğu için giderek daha önemli hale gelmektedir.

İspanya yılda Rus binlerce turist, sınırı geçme, ancak önce ülkeyi ziyarete geldi ve evrak yapmak kendi başlarına karar verilmesi halinde, belirli bir takım sorunlar karşısında farkında olmak, belirlenmesi zaman ve çaba harcamak gerekecektir. Aynı kayıt prosedürü büyük ölçüde basitleştirilmiş olabilir anda, en yakın seyahat acentesi, Ülkenin en önemli cazibe tüm incelemek kısa bir süre için izin verir senin programi, en uygun bulacaktır başvurun.

Bu yazıda İspanya'ya yolculuk imkansız hale onsuz gerekli tüm belgeler, tescil Moskova'ya nereye öğreneceksiniz.

tanım

Krallık arasında İspanya'da (sermaye - Madrid) - ve Avrupa Güney-batı kesiminde yer alan bir devlet 50 ili kapsamaktadır.

Nedeniyle oldukça elverişli konumu nedeniyle, bu (boyutuna için turist etkileyen, İspanya'nın kuzeyinde krallığında) bu tür Portekiz, Cebelitarık, Fas, Fransa ve Andorra gibi büyük ülkeler ile komşudur. Andorra yedi bölgelerinden oluşur ve sadece 468 kilometrekarelik bir alanı kaplamaktadır. onun ana karayolu uzunluğu sadece 35 km uzaklıktadır. Herhangi otobüsle erişim dikkat çekicidir Andorra kayak merkezi tüm 30 dakika olabilir.

Devlet başkanı - Kral Juan Carlos I, 1975 yılı sonunda tahta çıkan, kural onun liyakat son on yılda İspanya en başarılı ve güzel bir Avrupa ülkesi haline geldiğini olduğunu, bu nedenle, hala.

temel veri

Kesinlikle onun başkentini ziyaret etmelidir, İspanya'ya gitmeye karar olan her kişinin - Madrid, aslında, ülkenin önemli bir kültür merkezi.
Barselona, Zaragoza ve Valencia - turizm ilgilendiren diğer büyük şehirler. Bu onların en sık standart turist güzergahı dahil oldu.

İspanya Alan Devlet Krallık 505.900 km 2 'dir. Aynı zamanda kendi ülkesinde yaşamak:

 • Castilians;
 • valensiantsy;
 • Endülüs;
 • Asturyalılar;
 • katalantsy;
 • Galiçyalılar;
 • Basklar.

halkların bu çeşitliliğine rağmen, ülkenin ana dili - İspanyolca ve sadece daha az yaygın lehçesi kullanılan bazı illerde.

coğrafi özellikler

Meseta denilen tek etkileyici platoya çevreleyen dağların karmaşık bir sistem tarafından işgal çoğunlukla, İspanya Birleşik Krallık tarafından işgal topraklarında. sadece güney yamacı turistler için donatılmış olan, Pyrenees - Kuzeyinde İspanya'da büyük bir dağ sisteminin bir devamı olan Cantabrian Dağları vardır. Sistema Iberico germe platonun kuzey-doğudan. Ülkenin çoğu deniz seviyesinden 600-700 metre yükseklikte yer almaktadır dikkat çekicidir.

Sahil Rölyef maddi olarak farklı çeşidi. Orada bir kumul kayalıklar ve uzun kumsalları olarak görülen veya çakıl taşları ile kaplı olabilir. Aynı zamanda, kıyı bölgesinin en ekili olmasına rağmen, bazı yerlerde sen ıssız lagünleri ve bataklıkları bulabilirsiniz.

kültür

Benzersiz müzeler, galeriler ve uluslararası alanda tanınan bölge - İspanya Krallığı sahiptir temel zenginliği vardır. bölgenin etkileyici konumlar vardır ülke, üzerinde, saatlerce konuşabiliriz ama İspanya'nın ilk ziyaret, ülkedeki en büyük müzesini ziyaret etmeyi unutmayın - "Prado" sergisini o bir günde keşfetmek için imkansız olduğunu o kadar büyük.

İspanya - Eğitimin gelişiminin derecesi lider ülkelerden biri. Bin sakinleri en yüksek küresel oranlardan biri fazla 35 öğrenci, oluşturuyor.

iklim

İspanya için iklim tezat ile karakterize edilir. topraklarının çoğu kısa kış ve kurak ve sıcak yaz ile karakterize edilen bir subtropikal Akdeniz iklimi etkisi altında kalmaktadır. Kuzeyde kış ve yaz aylarında bol yağış alan ve yıl içinde kalan alanlarda yağış fazla 800 mm'den düşmek, İspanya "ıslak" bir parçasıdır.

İspanya - yaz aylarında gündüz sıcaklığı 25-30 derece aralığında düzenlenen ve geceleri, merkezi alanlarda krallık neredeyse yarı yarıya düşer. Bu durumda, Mart-Haziran ve Eylül ve Ekim ayları arasında dönemde ülkeyi ziyaret etmek en iyisidir.

Aynı zamanda, deniz sıcaklık değişimlerine üzerinde önemli bir etkiye sahip olmasına rağmen, hiçbir zaman aşağıda 10 derece düşer. Yağmur çok nadir olmakla birlikte, genellikle ağır.

manzaraları

Tüm dünyada ünlü simge olan İspanya Krallığı, ayrıca tüm büyük şehirlerde düzenlenen onun festival ve boğa güreşi sahiptir. En ilginç sayısız tarihi ve mimari değerlerin:

 • Ulusal Arkeoloji Müzesi.
 • Etnografya Ulusal Müzesi.

nüfus

İspanya - doğrudan 1970-1980 yıllarında gerçekleşen göç nüfus artış dalgası yükümlüdür krallık. Sonra ülke aktif olarak Avrupalıları ve Latin Amerikalılar hareket etmeye başladı. insanların daha küçük akış Kuzey Amerika ve bazı Afrika bölgelerinde görüldü.

ülkedeki ortalama yaşam süresi etrafında oldukça iyi bir göstergedir 80 yıl vardır. eğitim düzeyi ve 97.9% gibi rekor bir seviyede.

Bu dikkat çekicidir ki İspanya klişe - ülkede insanlar sadece İskandinav tipi yaşayan bazı köyler vardır çünkü sadece Hispanik tip insanlar yaşadığı krallık, yanlıştır.

banyo kalmak

milyonlarca turist çeken tüm dünyada manzaraları bilinir ve henüz nedeni eşsiz beldelerinden her zevke karşılamak için İspanya Krallığı,. Bu durumda, farklı İspanyol plajları her biri üzerinde kum. Beyaz, altın veya koyu gri olabilir.

İspanya - Ana geliri krallık, turizm sektörünü getiriyor. Bu da hükümetin turizm gelişimi için ideal koşulları oluşturmaya çalışıyor nedeni budur. Örneğin, ülkedeki tüm plajlar halka açıktır ve herkes onları serbest kırabilir.

en popüler tatil bölgeleri:

 • Costa Brava - güzel koylarından ve kumsalları açısından zengin bir yer. Burada ana bitki örtüsü küçük köyler, aynı zamanda bireysel otel sadece çevreleyen çam vardır. bazı yerlerde aynı zamanda düz sudan dışarı yükselen uçurumlar.
 • Costa Daurada. plajlarıyla ünlü nedeniyle kendine özgü bir sahiptir kum ve sahil boyunca tüm özel yaya alanı, hangi otel kıyılarının en uzak bölgelerde Hangi etmek.
 • Costa Blanca. beyaz kum ile karakterize plajları çoğunluğu için. Bu su ve plajlar saflık için Avrupa Birliği tarafından ödüle layık olan ülkenin en temiz alanlarından biridir. Bu alan dinlendirici bir tatil ve rüzgar sörfü için en uygun olanıdır.
 • Costa del Garraf. Barcelona yakınında bulunan turistler için daha çekici hale. Ağın tüm uzunluğunun sahil dağ sıraları ve küçük koylarla çevrilidir.
 • Balear Adaları. Rusya'nın en zengin vatandaşların dinlenmek için idealdir.
 • Mallorca adası. Birden 75 plajları içerir. Yani üzerinde tüm kraliyet ailesi her yıl dinleniyor.
 • İbiza Adası - hareketli bir eğlenceye ve tarafların hayranları için mükemmel bir yer.

Kanarya Adaları

Kanarya Adaları - İspanyol krallığının en dıştaki kısım. Takımadaları Deniz suyu sıcaklığı ise 24 dereceyi aşarsa, burada soğuk okyanus akımı ile yıkandı, adalar bir çok oluşur. Bu durumda, bunların ana özelliği sahilde kum onun volkanik kökenli bir sonucu olarak belirgin bir gri renge sahip olmasıdır. Tabii ki, Kanarya Adaları orada yapay plajlar, özel olarak diğer ülkeler tarafından ithal edilmektedir kum, ancak bunlar çok azdır.

Kanarya Adaları benzersizdir. Örneğin, Lanzarote adasında birçoğu halen faaliyet ile volkanik bir rezerv vardır. Adada Vejetasyon - sadece yapay, şehirler dikilmiş, ancak sayısal olarak küçük köylerde sadece vardır.

İspanya Krallığı - en ilginç

Turizmin Türleri:

 • Gezi. Binaların büyük çoğunluğu tipik oryantal tarzı için ortaçağda İspanyol sanatının gelişimi için önemli ölçüde, Araplar etkilendi. Örneğin, Elhamra sarayı-kale eşsiz inşaat dünya çapında sayesinde tanındı. Aslında gün boyunca, aydınlatma bağlı duvarlar rengini değiştirmek olmasıdır.

 • Kayak. açık hava etkinlikleri her aşığı, istenirse ziyaretleri için 2750 m En dönemin dikey damla 374 km yollarının toplam uzunluğu olan kayak merkezlerinden bir dizi ziyaret edebilirsiniz -. Nisan Kasım arasında.

 • Terapötik rekreasyon. Sen Kaplıcalar ve özel olarak tasarlanmış spa tatil köyleri ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Maden suyu küvetler için değil, aynı zamanda, içeri soluma için sadece kullanılabilir dikkat çekicidir.

 • Beach. tatil Bu tür her yıl İspanya'ya binlerce turist çekmektedir. plaj kısmı doğal kökenlidir. Onların ayırt edici özelliği - kum volkanik kayaların yıkılması ile sonuçlanan, koyu, neredeyse siyah renktir.

 • Ekoturizm. Kanarya Adaları size Unesco tarafından Dünya Mirası ilan birçoğu eşsiz doğa rezervi ziyaret edebilirler.

 • Dalış. takımada sularında deniz yaşamı açısından çok zengin olduğunu, ancak sualtı eğlence severler için en ilginç yer - Gran Canaria adasında bir sahil. sahil çevresinde aynı zamanda, bir eğitim kursu geçmesi ve gerekli tüm malzemeleri kiralayabilirsiniz dalış okulları, çok sayıda çalışır. Buna ek olarak, profesyonel bir eğitmen gözetiminde virane görmek ve sualtı dünyasının unutulmaz güzelliği tadını çıkarabilir.

 • Rüzgar Sörfü - İspanya'da taç spor. Nedeniyle kuvvetli rüzgara Kanarya Adaları su toprakları rüzgar sörfü için idealdir. Sailboards adalardan herhangi tüm önemli plajlarında kiralanabilir.

Spa kal "Üç Krallık"

Tur operatörleri Her geleni geziler bir sürü, ama "Three Kingdoms" turu satın son yıllarda turistler arasında en popüler sunuyoruz - Ünlü İspanya, mimari görülecek sadece bir hafta detaylı olarak izlenebilir için.

1 gün

İspanya'ya varışından sonra ilk gün mümkün olduğunca çabuk ülkenin iklimine alışması turist verir. Bir kez uygun tatil yemeği gösteriyi "Sihirli Çeşme" görebilirsiniz bundan sonra geleneksel bir restoranda servis edilecek başlığı "İspanyol Köyü" altında Mimari Müzesi'ni ziyaret sunan otele yerleştirildi. Ancak, akşam Barcelona'ya geç varış durumunda iptal edilebilir unutmayın.

gün 2

gün mimarisinin tüm en seçkin başyapıtlarından muayene dahil Barcelona turu ile başlar. Bunun sonra Peñiscola'nın küçük bir kasabada bir stop Valencia alınacaktır.

3. gün

Şehir alanının bir yürüyüş turu dahil İspanya'nın başkenti ile Bekletilen tanıdık. Sen yerler çok görmek ve fabrikasını ziyaret edebilirsiniz, porselen malzemeden yapılmıştır. Aynı anda Favori ürün satışa sunulacak.

4. gün

Sen eski Madrid'in bir yürüyüş turu gerçekleştirmek mümkün olacak. bir ücret karşılığında isteyenlere, bir flamenko gösterisi, Prado Müzesi ve Kraliyet Sarayı turu ziyaret edebilir veya Şehitler Vadisi ziyaret edebilirsiniz.

gün 5

Columbus alanı, bulvarlar ve Rekoletas Castellano, anıtsal arena "Las Ventas" Debot tapınak ve diğer ilgi çekici ziyaret ederek Madrid gezi devamı. bir ücret karşılığında herkes El Escorial bir gezi gidebilir.

gün 6

Sabahları tarihi şehir merkezine kısa bir tur yürütmek mümkün olacak Zaragoza, alınacaktır. Sonraki hamle Costa Brava üzerinde yürütülür ve akşam yemeğinden sonra bir akşam yürüyüş turu yapabilirsiniz.

gün 7

Tüm sabah ve akşam, o gün sen kendi takdirine bağlı geçirebilirsiniz. ve Salvador Dalí Tiyatro-Müzesi ziyareti ardından akşam düzenlenen şarap tadımı yaklaştıkça Gerona ortaçağ kenti durmaktadır.

gün 8

Kahvaltıdan sonra havaalanına alınacak ve uçağa eşlik ve bu tur sona erdi.

Nerede vize başvurusu için?

Turistler Moskova'da İspanya Krallığı Büyükelçiliği ile temasa geçerek vize alabilirsiniz. Bunu yapmak için, randevu ve başvuru ücretini ve sağladığınız menkul kıymet değerlendirilmek üzere 800 ruble ödemek zorundadır.

Başkonsolosluğu'nda vize için gereken İspanyol okullarından birinde öğrenim veya üç aydan fazla bir süre için vize almak istiyorum olacak vatandaşlara hitap. Yolculuk kısa ise, İspanyol konsolosluğunun tarafından verilen Schengen vizesi turist yayımlamak üzere gereklidir.

düşünün ve sonuç olarak sunulan tüm belgelerin doğruluğunu kontrol ve izin vermek veya İspanya Krallık'a giriş vize vermeyi reddetme amacıyla, Büyükelçilik birkaç aya kadar 10 gün geçirebilirsiniz. Her şey belgelerinin geçerliliği, seyahat amacı ve ülkede geçireceğimizi süresine bağlıdır.

Hangi belgeler gereklidir?

Ne olursa olsun vize ne tür aşağıdaki belgeleri sunmalıdır Rusya'da İspanya Krallığı Büyükelçiliği bir gezi düzenleyecektir:

 • Anket yapıştırılan iki fotoğraflarla formunu kurdu.
 • Pasaport.
 • pasaport fotokopisi ve sahibinin kişisel verileri ile iç pasaport.
 • Sağlık sigortası.
 • Gelir işverenden sertifika ve döviz tutma belgeleyen bir belge.

Topladığınız kez Yukarıdaki belgeler Alacağınız vize türüne karar ve eksik toplamak olmalıdır:

 • Seyahat. Otel Rezervasyon onayı, bilet ve kredi.
 • İş vizesi. faaliyetlerinde ve daveti imzalar kişinin tüm verilerin ayrıntılı bilgi ile bir İspanyol şirketten bir davet. Buna ek olarak, aynı zamanda kredi uğraşları kanıtlamak için orada gerekecektir.

bazı durumlarda, Moskova'da İspanya Krallığı Başkonsolosluğu başka gerekli belgeleri isteme hakkını saklı tuttuğunu unutmayın. Buna ek olarak, sadece vize vermeyi reddedebilir gerçeğine hazırlanmalıdır. Eğer eksiklik düzeltmeye çalışması için Ancak, bu durumda İspanya Konsolosluğu Krallığı sırayla, başarısızlığın nedeni bir açıklama getirmesi gerekiyor.

Tüm belgelerin usulüne uygun olması durumunda, yakında İspanyol turistik inanılmaz güzelliği zevk olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.