SağlıkTıp

Aküpresür Yüz - güzellik ve sağlık görevlisine

Akupresur felsefi enerjik ve tedavi - yüz çeşitli alanlarda klasik kombinasyon köktenci bir şekilde farklıdır. Doğu şifacılar insan vücudunun derinlemesine bilgi binlerce yıldır biriken bu teknikle yatırım yaptık. Bu akupunktur, bugün sayesinde en güçlü tıbbi prosedürler biridir.

Masaj tekniği bir tam olarak dikey bir doğrultuda belirli noktalarda parmak titreşimli sıkıştırma pedleri içerir. Büyük ve performansı için en uygun işaret parmakları. 9 titreşimlerden kadar İzin 9 saat yönünde - ters yönde. Bundan sonra, parmak yavaşça yüzünden soyulmuş ve işlemi yineleyin. Tavsiye edilen masaj tek nokta - yaklaşık 3 dakika.

eylem geniş bir yelpazeye sahip Akupressur yüz, diğer tedaviler ile kombinasyon halinde, hem de tedavi bağımsız aracı olarak kullanılır. vasküler distoni, baş ağrısı ve baş dönmesi masaj konusu noktanın sinirlilik, uykusuzluk, migren, içinde: kulak ve kaş ucunun ucu arasında orta temporal depresyon; burun merkezinde; kaş başında; bir nokta 0.5 cm yer. gözün dış köşesinden.

Konuşma bozukluğu, göz kene, baş dönmesi etkili masaj noktası 1 cm göz bebeğinin seviyesinin altında bulunan zaman.

negatif duyguların patlaması stres, korku, söz konusu ambulans çene iç alanının merkezinde noktasını masaj anlamına gelir.

Soğuk de Aküpresür hızla sinüslerin burun akıntısı, göz yaşarması ve şişlik ile baş. Bu durumda, aşağıdaki noktaları masaj önemlidir: Gözün iç köşesinde; hemen üstünde kulak lobu; burun kanadın dış kenar ortasında; gözün iç köşesine üstünde kaş iç kenarında.

Kozmetik olarak masaj noktaları kırışıklıkları doğal düzgünleştirilmesi için bir araç olarak kullanılır cilt yenilenmesini ve gözeneklerin saflaştırma. yöntem, ön ısıtma ve yüz okşayarak içerir. alnının ortasından başlangıç noktası yüz masajı hazırladıktan sonra, kaş, burun, dudaklar ve çene kanatları gitmek. masaj tapınaklar ve kulakları Son. Bu prosedürün Değerli avantajı hiçbir cilt germe var olduğu için belirli bir tekniktir sayesinde.

entelektüel çalışmada yer alanlar arasında, hak tanıma akupresür shiatsu aldı. Bu canlılık ikmal amaçlı özel bir tekniktir ve zihinsel yeteneklerini uyarırlar. Buna ek olarak, duygusal stresi azaltır ve hareketsiz çalışmaları nedeniyle vücudun yorgunluğunu azaltır.

Bu masaj tür cihazlar çok sayıda oluşmaktadır. Aralarında birkaç basit vardır uygulanması çok zaman almaz ve özel beceri gerektirmez:

  • viski üç parmak basıncı koyun.
  • Dört parmakla boynun arka baskı için.
  • parmaklarınla başın arkasında basınç.

Shiatsu masajı basıncı kademeli olarak artırarak, hafif bir dokunuşla başlamalıdır. Hafif zayıflık oldukça bir dakika için bunu yapmak. kuvvet daha büyük bir kaybı ile 3 dakikaya süresini uzatmak için tavsiye edilir.

Akupressur yüz ve vücut - bir uzman yardımı olmadan yapılabilir bir prosedür. Ama onun etkinliği için önkoşul vücudun belirli sistemler sorumlu noktalarının konumu, bilgisidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.