SağlıkAlternatif tıp

Kötü kokulu ayaklar, böyle bir durumda ne yapacağını

ayak ve ayakkabı kuvvetli koku sorunu, çok sayıdaki faktörlerden kaynaklanabilir. kokuyu ortadan kaldırmak için ne yapacağını ayaklar kıyameti neden anlamalıdır en başından beri sorunu çözmek için. Her şeyden önce, deri veya tırnak değişiklikleri şeklinde hastalığın diğer bazı belirtileri vardır, hoş olmayan bir koku var, özellikle iyi bir dermatolog başvurmak gereklidir. Bu durumda, o zaman herhangi bir ihtiyacı merhemler, kremler ve diğer antifungal ajanlar şeklinde etkili bir tedavi reçete edecektir akıllı hekime başvurmak gerekir.

mantar ortadan ve sorun ayakları koku devam ortadan kaldırmak için ne yapacağını, kıyameti gerçektir ise, dikkatle onun sağlığı genel durumunu dikkate almalıdır. Bu belirti genellikle insan vücudunun güçlü cüruf üretimini gösterir çünkü Bazen soru, kompleksi çözmek için gerekli olan bu durumda ne yapacağını bu koku ayakları vardır. ayak tabanlarında Terleme ayak cildin gözenekleri yoluyla toksinlerin ve atık ürünleri dışarı atılması için çalışıyor vücudun sıkı çalışma tanıklık etmektedir. Bu durumda her şeyden önce, vücudun bir temizlik yapmak gereklidir. temizlik bizim zaman bilgileri de yeterlidir, ancak tercihen herhangi bir işlemden önce, doktorunuza danışın. Bir kişinin bir süre çok hoş prosedür uzun ve bazen yapmak istemiyorsa, sen emiciler çeşitli almaya çalışın ve vücuttan toksik maddelerin ortadan kaldırmak için yardımcı olur. Ama her emici ürünler uygulamadan önce bir doktora danışmalıdır.

Başka bir seçenek, bu durumda ne yapacağını kıyameti ayaklar, bütün diyet imar ve diyet değişikliği durumun çözümü. Füme ürünleri, yağlı gıdalar, korunması kullanımını sınırlama ve tamamen fast food diyet ortadan kaldırmak için gereklidir.

Ne zaman koku ayakları ne yapmalı? Bu sorunun cevabı ilaçların çeşitli olabilir ve bu amaç için kurulmuş olabilir. ayak için kötü yardım çeşitli tozları Timalin Galmanin örneğin, veya talk, borik asit ve diğer etkin maddeler bir dizi oluşmaktadır. ortadan kaldırmak için basit ama çok etkili bir yöntem ayak terleme meşe kabuğu kaynatma ayak banyosu bulunmaktadır. kortekste bulunan büyük miktarlarda, gözenekleri daraltmak ve kokuyu ortadan kaldırmak için yardımcı tanen,. Sen ısırgan veya adaçayı ot tentürler günlük banyosu yapabilirsiniz. İyi bir sonuç tuzlu su ayak yıkama banyoları ve sabah ve akşam kullanılarak elde edilebilir.

aşırı terleme ayak için çok etkili bir makarna Teymurova olup. En uç bir durumda, gibi 10 ya da Formalid formidon olarak formaldehit, güçlü araçlar, kullanmak mümkündür. Onlar şiddetle cildi kurutun çok gibi, güçlü ilaçlar kötüye kullanma.

Bazen kötü bir koku düşük kaliteli çorap kullanımından kaynaklanan. Daha sık ayak bunların ter, çünkü sentetik kumaştan yapılmış çorap kullanılarak ayak kıyameti daha. En hijyenik pamuk çorap, keten ya da yün bulunmaktadır. Ne olursa olsun malzemenin, çorap günlük olarak değiştirilmelidir.

Ne yapmalıyım eğer ayakkabı kokusu? bazen deri ayakkabı oldukça nahoş koku olur gerçi sen olmayan doğal malzemelerin ayakkabılar kullandığınızda bu sorun genellikle oluşur. Koku ayakkabı ortadan kaldırmak için, bir tablet aktif karbon emici ve özel ayakkabıya yerleştirilebilir. Kesinlikle kokulu ayakkabıları sık sık havalandırmak gerekir. Çok kuvvetli bir koku formidon içinde ayakkabı silinerek çıkarılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.