SeyahatSeyahat İpuçları

Yani İspanya'dan ithal edilmektedir - deneyimli gezginler için soru

İspanya - Rusya'dan Son yıllarda, daha gezginler ve turistler Avrupa kıtasının en batı kısmını alır. hakim ve tüm komşu ülkeler öğrenim gören Ruslar öğrenmek ve daha uzak topraklar istiyoruz. Her ilgilenen önceden bilmek İspanya'dan ithal olduğu hediyeler ve hatıra olarak. Son gün böyle alımlarını ertelemek ise, ücretsiz para ya da zaman olmadan gidebilirsiniz.

Eğer hediye listesinde karar vermeden önce birileri onları satın alacak için, düşünüyorum. büyük olasılıkla akrabaları ve arkadaşları, ve tersi sığmaz patronunuza verebilir gerçeği. Buna ek olarak, Iberia ruhuna uygun alışveriş deneyimini maksimize etmek, tüm İspanya hakkında bilgi edinmek için, ülke hakkında bilgilerle önceden tanışmış arzu edilir.

Ünlü Toledo çelik bıçak, kılıç, herhangi figürler veya tahta ürününün baş ürüne getirebilir. çanta, cüzdan, ayakkabı, şarap şarap tulumu - Prezent katı deri olmak. Nerede bir hediye alabilirim? Bu en iyi yapımcı kendisi veya şirket deposunda yapılır. Üstü için 5 Euro satın alınabilir şarap bir şişe ayakkabı veya kılıç için 200 Euro'ya kadar.

Romantikler için çok büyük teklif vardır. İlk, tabii ki, herhangi bir dükkanda satın alınabilir kastanyetler olduğunu. Ama gitar manuel Masterwork en az 200 avro. sorulduğunda da, İspanya'dan ithal edildiğine göre, yerli üretim, dantel, ipek eşarplar hayranı olarak, böyle hoş önemsememek unutamam. Eğer Madrid ve Canalejas Meydanı'nı ziyaret ederseniz, şekerli menekşe satın, o zaman herkes bu egzotik incelik deli olacak. Ama aklında bir kilogram 120 avro tutun.

İsterseniz bu güzel güney ülkede, uzun bir süre boyunca kendi evinde gözlerini memnun edecek antika bulabilirsiniz. Bu - İspanyolca çeşitli figürler (dansçıların figürinler, şiddetli boğalar) ve asma ürünlerin. Yani, küçük antika dükkanları aracılığıyla popüler turistik güzergah uzak yer aldığını özellikle yürümeyi ihmal etmeyin.

Bu henüz İspanya'dan ithal edilmektedir? İşte alışveriş - hala oldukça pahalı, bu nedenle, turist ve yolcuları çoğunlukla yerel gastronomi çeşitli mucizeler zatarivatsya. Çiğ kurutulmuş domuz budu - Herkes lezzetli incelik jamon bilir. Eksi tek - ağırlık. Hamon bütün domuz bacak hazırlanır ve iki yıl boyunca saklanabilir. eve bir incelik sürükleyin, tablonun üzerine hizmet etmek çok uzun bir süre için her tatil için, ince, sulu dilimler halinde kesebilir.

Doğal keçi ve getirmek için mantıklı koyun peynirleri, masanıza mükemmel bir katkı olacaktır. çok güzel hediyeler - Ayrıca, sangria saymıyorum. Uzun süre rafta duran zengin renkler bile boş şişe, güneşli İspanya'da geçirdiği mutlu günlerin hatırlatır.

bunu yapmak için yeterli para olan, İspanya'dan getirilir sorusunu düşünüyorsanız, o en pahalı İspanyol baharatlar hakkında birkaç söz söylemek mantıklı - safran, bir kilo 1.000 $ değerinde, işte bu büyük bir meblağ üzerinde sürüyor ambalaj bile küçüğüdür. Arkadaşlarınızın ve tanıdıkları Sürpriz!

Eğer herkes için bir hediye satın alabilirsiniz alışveriş, her türlü gerçek cennet Madrid ve Barselona bulunmaktadır. Orada sür ve hediyeler tükendi değil!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.