ÇirkinlikInşaat

Ev dekorasyonu için güzel dış cephe kaplaması (fotoğraf)

Bugün üreticiler renkler, gölgeler, dokular ve kompozisyon çeşitli satışa bulunabilir güzel siding sunuyoruz.

popülerlik

Farklı amaçlar için kaplama bina ve binalar için kullanılabilir beri bu bitiş yaygın nedeni mükemmel kalite özellikleri ve çok yönlülük için kullanılır. Ek olumlu özellikler düzgün ve estetik görünüm, dayanıklılık ve gücünü kaydedilmiştir. Ancak, senin evin duvarlarında daha çekici görünecek türünün karar için gerekli malzemenin satın önce.

vinil dış cephe kaplaması

Güzel bir siding seçmek istiyorsanız, vinil çeşitli seçebilirsiniz. Bu malzeme Polivinil yapılmıştır. Kumaşlar çatlak yok, çatlak yoktur ve çürüme yoktur katı bantları bulunmaktadır. Bu gibi malzeme böcekler, zararlı etkilerin korkmayan ve yanma işlemini desteklemez. Yüksek sıcaklıkların etkisi altında, erimeye başlar.

Eğer yükseltmek istiyorsanız , cephe ev itiraz kaybetti, doğal malzemeler taklit PVC bazında, üzerinde güzel bir siding seçebilirsiniz. Oldukça sık, zihinle hatta profesyoneller doğal dokular bu malzemeyi ayırt edemez. Bu paneller, iyi bir görünüm için ilave olarak, kalite ve atmosferik ajanlara çevre direnci vardır. yüksek nem asitlere ve alkalilere mükemmel olduğunu kanıtladı bitirme. yüzey malzemesi düzgün veya pürüzlü olabilir.

zemin siding

Güzel bir siding seçmek istiyorsanız, kaide vinil kaplama bir tür seçmek mümkündür. Bu tür malzeme, yukarıda belirtildiği gibi, dış etkenlere karşı daha yüksek bir direnç ve dayanıklılık sahiptir,. Yaz aylarında, evin bu bölümü çok sıcaktır ve kış aylarında düşük sıcaklıklarda ve yüksek nemde olduğunu.

Bu malzeme sadece değil, aynı zamanda ev duvarları için, kaidenin kaplamalarında kullanılmaz. Eğer güzel bir siding (fotoğraf, yazıda görebilir) satın almak istiyorsanız, kalite özellikleri de dikkat etmeyi unutmayın. Böylece, zemin malzemesi mükemmel performans ve mükemmel bir görünüm birleştirir. Bu bitiş genellikle doğal taş, tuğla veya ahşap taklidi olarak yürütülür.

panellerini kurduktan sonra evin astar altında duvarının durumu hakkında endişelenmenize gerek yok. teknoloji havalandırma boşluğu montajı düzenlemesini gerektirir çünkü çürümeye ve küf poz olmayacaktır. estetik görünümü ile birlikte, örneğin, neme dayanıklılık ve hafiflik gibi üstün özelliklere not edilebilir. Son kalite kurulum kolaylığı sağlar.

metal kaplama

Güzel bir siding seçimi, fotoğraf malzemesi önceden düşünülmelidir. Satış bulunabilir ve metal kaplama, baz olan alüminyumdur. Oldukça sık konut ve ofis amaçlı binaların dekorasyon için kullanılır. Çoğu zaman, bu malzeme aynı zamanda endüstriyel binaların cephelerinin iyileştirilmesi çalışmaları kullanılmaktadır.

Bu paneller, üstün performans, hem de tüm çalışma süresi boyunca bozulmayan mükemmel bir görünüm, sadece vardır. Nedeniyle paneller hafif olmasından, kullanılmadan dahi hikayeleri çok şey var binaların dekorasyonu. Bu sebeple, malzemenin bir metrekare 1.7 kg ağırlığındadır. Piyasada farklı genişlik panelleri vardır, bu parametre 120, 300 ve 550 milimetreye eşit olabilir.

için güzel siding evde kaplama yüklemek için kolay olmalıdır. metalik malzeme panelleri kolay bağlanmasını sağlayan özel kilitler. Bir uygulama olarak, dış kaplama, kaplamanın gücü sağlar polyester, ayırt edebilir.

Boyama özel bir toz yapılabilir. bir vinil maddesi ile karşılaştırmak, bu daha yüksek dayanıklılık ve direnç keskin sıcaklık değişikliklerine, hem de mükemmel mukavemet özelliklerine sahiptir. Metal tamamen aydınlatılmış ve yüzeyi boya çok dayanıklı boyadır. Güzel satın almak isteyen tüketiciler iç dekorasyon için dış cephe kaplaması, çok metal paneller yeterince sık kullandı. Bunun nedeni, kaplamanın daha estetik bir görüntü sağlamak mümkün olan bu tutturma gizli gerçeği, etmektir.

seramik dış cephe kaplaması

Eğer için güzel siding seçmek için bir hedef varsa ev dekorasyon, seramik malzemenin çeşitli satın alabilirsiniz. Bu nispeten yeni bir buluştur. Bu malzeme zaten orta fiyat aralığında bitirmek için en iyi durumunu almıştır. Seramik paneller kil ve diğer doğal malzemelerden yapılmıştır. Kumaşlar çevre dostu ve yangın güvenli üretti. kalite özellikleri, örneğin astar bazen yüksek mukavemete sahip seramik ile karşılaştırılır. malzeme doğal malzemeler kullanılan Çünkü bunun için çok estetik görünüyor ve modern tüketiciler tarafından ekledi.

Çimento siding ve açıklama

Bu malzemenin bileşimi selüloz elyaf çimento içerir. ağ tipleri son aşamasında, doğal ahşap taklit yüzey yapısına tatbik edilir. Bu materyalin avantajları arasında ısı değişiklikleri, UV ışınları, mantar, küf, çökeltme ve rüzgara karşı mükemmel bir direnç izole edilebilir. Çimento siding böceklerin etkisi korkmuyor. Bu malzemenin sayesinde, kısa sürede herhangi bir binanın görünümünü iyileştirmek mümkün olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.