Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Açıklama ve değerlendirme: (Kazan) "çatıda" Cafe

Kazan - ülkenin en güzel şehirlerinden biri, Tataristan'ın başkenti. iş görüşmeleri üzerine, bir iş gezisi birisi: Her gün, burada bir misafirleri çok geliyor. isteyen turistler olarak, iyi ve hala diğerlerinde Diğer misafirler kültür hakkında bilgi almak için ve insanların gümrük buraya yakın yaşamak. Ve burada bir, büyük bir zaman var olabilir kentinde kafe ve restoran seçeneği ile karşılaşacak yöresel yemeklerin tadını çıkarabilir. kasaba eğlence sıkıntısı yaşamaya değil, ama bu kadar durmak yok. Eğer "çatıda" cafe tercih (Kazan) şehrin en iyi ve en önemli, alışılmadık restorandan birini ziyaret etmek istiyorum. Biz kesinlikle zevk olacak burada eminiz. Bizim görevimiz - Gerçek ziyaretçi kurumlardan gelen talepleri göz önünde cafe objektif bir inceleme üretmek ve tüm yararları hakkında konuşun.

proje hakkında

"Çatıda" Cafe Bauman at (Kazan) - harika bir yer arkadaşlarıyla eğlenceli olması. Burası aynı zamanda yerel halk sadece misafirler arasında çok popüler ama. Çip projesi - Kazan panoramik görünümü. Sadece bu buraya gelmek gerçekten değer için, hata yapma. yer, romantik, oldukça sık kendilerini çiftler kur için güzel seçilir ve pek çok evlilik teklifleri burada nasıl yapılmıştır ...

"Çatıda" Cafe (Kazan) - şehrin en popüler yerlerinden biri, genellikle tema partiler için bir yer.

(Kazan) "çatıda" Cafe alışveriş merkezinin çatısı alır "Tatlı Salonu." Bu sahil marina esinlenerek iç kafe yazarların oluşturulması üzerinde tematik proje. Menü korsan hazine haritası gibi dekore edilmiştir. Ona sırf bakışta gülümseme ziyaretçilerin yüzlerine görünür. Proje Yazarı gerçekten çalıştı.

- Tüm bu sadece etkisi ekler hayat şamandıra, ip, zincir, çapa: restoranın İç tek bir kavram ile uyumludur tamamen tarz ve kapanır. Bir yaz terası ve sırlı bir oda: restoran iki bölgeye ayrılmıştır. Yani kapalı bir odada büyük bir zaman olabilir hatta kışın, her türlü hava koşulunda eğlenceli için idealdir. Ama "balkon" denilen teras, - muhteşem manzaralı harika bir yer, yaz, serin serin.

menü

"Çatıda" kafeterya tüm ziyaretçiler (Kazan) menüleri daha küçük iç ilgilenmiyor aslında garip, şaşırtıcı bir şey yoktur. Doğrusu ben akşam lüks çevredeki eşsiz manzarasına sahip restoran, aynı zamanda yetenekli şefler tarafından çarpıcı lezzetlerin keyfini mükemmel bir işyerinde değil sadece geçirmek istiyoruz. Bu ve fırsat sunmaktadır.

cafe geleneksel Avrupa, İtalyan, Rus, Japon ve hatta Meksika mutfağının büyük bir seçim sunmaktadır. Herkes burada özel bir şey kendiniz için bulabilirsiniz nedeni budur. Gerçek bir gastronomik cennet kendinizi için mükemmel bir fırsat - (Kazan, Rusya) "çatıda" Cafe: deniz ürünleri, kahvaltıda İtalyan otlar, barbekü, sıcak ve soğuk meze, süzme peynir ile krep ve kızarmış yumurta ile salata - tüm ziyaretçileri bekliyor ne sadece küçük bir parçası. Şarap listesi - gururu kurumlarının kaynağı. İşte Fransa, İspanya, İtalya ve hatta Avustralya'nın en iyi şarapları vardır. Profesyonel barmenler müşteri enfes içecekler göre hazırlayacaktır.

fiyatlandırma politikası

Birçok potansiyel ziyaretçiler "çatıda" ilgilenen kurumlar fiyatlandırma kafe (Kazan). Demokratik daha birçok varsayımına rağmen kurumda fiyatları. Yaz aylarında değil, kış aylarında sadece çok sayıda ziyaretçi sağlayacak diye nedeni budur. Maliyet salatalar, sıcak, 200 ruble başlayacak - 300 ruble, ortalama maliyet 300 ruble üzerinde kuzu veya dana kebap şişi dan.

hizmet

Eğer (Kazan) "çatıda" cafe hakkında yorumlar okursanız burada hizmet oldukça övgüye olduğunu göreceksiniz. Eğer bir kafe garsonlar ve yöneticilerden nelerle Bu gibi görünüyor: emrinin yürütmesini hoş bir gülümseme, göze batmayan hizmet ve hız. Ama bu restoran ziyaret, bambaşka gözlerde restoranı dünyanın bak. Burada Garsonlar - gerçek profesyoneller, bazı sezgisel düzeyde, konuklarının isteklerini tahmin yetkili psikologlar. Onlar, sizin için bir masa almak menüsü, şarap listesi size tavsiyelerde, akşam unutulmaz yapmak için her türlü çabayı gösteriyoruz.

özetliyor

Eğer hayatının çoğunu görmek için zaman varsa, "çatıda" açık veranda cafe bir tablo kitap, (Kazan) bir gün veya akşam, sadece bir lüks restoran, ancak bazı gerçekten ilginç ve sıradışı bir yer geçirmek istiyorum. Hata yapma: Eğer gerçek zevk ve haz ile vakit geçirecek. Şehrin güzelliği muhteşem bir manzarasını sunuyor, ya da benim doğum günü, terfi, ya da başka özel olayı kutlamak için bu yeri seçmiş kafesinde, iyi tablo almak istiyorsanız, önceden bununla ilgilenecek daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.