Spor ve SağlıkFutbol

Uruguaylı kaleci Fernando Muslera

Fernando Muslera - Uruguaylı futbolcu halen Türk "Galatasaray" için oynar. O kaleci pozisyonunda gerçekleştirir. O'nun bu yıl otuz yaşında idi ve üstüne çıkan bu süre kalecilerinden de, bu yüzden Fernando Muslera şimdi etkileyici bir futbol gösteriyor.

Erken kariyer

Fernando Muslera Arjantin'de Haziran 16, 1986 doğumlu, ancak erken yaşta o göreve başladı Uruguay, taşındı. Ancak, profesyonel bir kulüp o oldukça geç katıldı - sadece 15 yaşında idi 2001 yılında, o "Montevideo Wanderers' sisteme girmiştir. Genç Muslera üç yıl sonra profesyonel sözleşme imzaladı ve tam teşekküllü olarak ilk takımda oynamak başladı. 29 maçta harcama, Zaten ilk sezonunda, o ana kaleci yerine iki kez sahada göründü ve 2005 yılında düzenli bir oyuncu tabanını oldu. "Wanderers" ve oynayan bir altı ay sonra Muslera büyük ülke kulüp "Nacional" ödünç edildi maçları 13 muhteşem. İşte orada, üç ay boyunca beş kez geldi ve inanılmaz potansiyelinin tüm ikna etti. Doğal olarak, Avrupa kulüpleri ile ilgilenen ve Ağustos 2007'de 21 yaşındaki Fernando Muslera ona üç milyon Euro ödenen İtalyan "Lazio", taşındı.

"Lazio" geçiş

kimin biyografi taşındıktan sonra inanılmaz bir dönüş yaptı Fernando Muslera, ilk bankta göründü - ilk sezonunda İtalya'da, o sahadan sadece 13 kez girildi. Ama ertesi yıl o numara "bir" olmaya layık olduğunu kanıtlamak başardı. Sonuç olarak, "Lazio" Muslera dört yıl 2009 yılında 114 eşleşmeleri İtalyan Kupası ve 2011 yazında sonraki adımı attı ve Türk "Galatasaray" taşındı kazandı oynamıştır.

"Galatasaray" olarak Oynama

"Galatasaray" Muslera önceki transferi, aksine bu yüzden bir kere, oldukça iyi bir çekimin statüsünde zaten geldi üssünde gerçekleşti. İlk sezonunda o 39 maç oynadı ve hatta tek bir hedefe işaret etti. Türk kulüp beş sezondur, kimin için o 208 maç oynadı arkasında andan Muslery anda, Türkiye'de üç şampiyonluğu kazandı dünyada yılın en iyi on kalecilerinden arasında iki kez üç Cup Türkiye kazandı ve arasında 21 inci gerçekleşti 21. yüzyılın en iyi kalecileri. o "sıfır" savundu dört maçı - Geçerli sezonunda, Fernando Muslera onlara 11 gol yemeden, 12 maçta zaten sahaya çıktı.

Milli takımın Performanslar

Uruguay'da Muslera Ekim 2009'da yılında girmiştir ve o zamandan beri ana kaleci haline gelmiştir. 2010 Dünya Kupası yarı finale ulaşmayı ve 2011 yılında Amerika'nın Kupası'nı kazanmak için büyük ölçüde onun çabaları, Uruguay başardı. 2013 yılında, Muslera takımı yarı finale ulaştı Amerika'nın Kupası, milli takıma kapısında duruyordu. Eh, 2014 Dünya Kupası'nda Uruguay sadece 1/8 finale çıktı. Fernando 2015 ve 2016 yılında Amerika'nın Kupası'nda ana kaleci oldu ve bu güne kadar bu kadar kalır. takımın toplam Muslera 88 eşleşmeleri düzenledi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.