ÇirkinlikKendin yap

Çok yönlü, estetik ve özgün ürünü: Bir kendi elleriyle korkuluk nasıl yapılır

çok sevinç arazi onların parça var fırsatı getiriyor nasıl ele geçirmek için hasat, yetiştirmek! kuşlar, kemirgenler, başıboş köpek ve kedileri: Ancak, birçok Eskişehirspor deneyimler, bahçıvanlar ve yetiştiriciler davetsiz misafirler sunar. Ve hiçbir şey mahsul temizlenmiş değil tasarruf yardımcı olacaktır elleriyle, bir korkuluk yapmak nasıl, onlara bırakılmıştır.

"Korkuluk" gibi samandan Korkuluk

En kolay yolu eski giysiler içinde saman doldurulmuş ayin ile çuval doldurup bir direk üzerine monte etmek. benzeyen bir şey al kahraman masalları Korkuluk - Emerald City'nin. Ne yazık ki, bu korkuluk hep olmayan bir arsa genel izlenim bozar cazip görünüyor. Bu nedenle bazı konaklar, elleriyle bir korkuluk yapmak hayal uygulamak ve doldurulmuş hayvanlar bütün kompozisyonunu oluşturmak için nasıl düşünmeye - "Şirketin korkmuş" parlak ve çekici olarak,

Bu sadece ayakta, ama hışırdıyordu değil ...

Ama kuşlar - özellikle öttüğü, oldukça zeki vardır. Bir kez, iki gözdağı ve üçüncü - Neyin ne anlayacaktır. Sonuç: bir korkuluk kendini asarak ve meyveler sebzeler poklovany evet ... Bu utanç verici! Bu nedenle, elleri bir gürültü yapar şekilde yapılmalıdır dolması - örneğin, bir ip boş kutular veya bira kutuları üzerine sinirli. Hatta hafif bir esinti inşaat flep olur ve bu çınlayan sesler çıkarmak, hareket edecek aynı zamanda. Ayrıca saç kesim sizin "bekçisi" yapabilir plastik torba bir etek yaka: ya da giysi.

estetik umacı

onun teklik çarptı çizmek için, göze çekici birçok hurda hırsızları korkutup malzemeleri, ve ruhun sevindirici dışına elleriyle rakamlar yok. Eski bir halı yerine bir etek ve elinde bir çırpma teli ile "Büyükanne Yozhka", komik olabilir. Ve komik "tersten at adam" - Bir atın başı ile ve bir insan vücudu - Birçok gibi olacaktır.

korkuluğun üzerine kurtarma ekipmanı geliyor

Ve yine kurnaz kuşlar her nasılsa o bahçe yaşayan varlık ve her zamanki mutfak bahçe korkuluk değil korur tanımayı yönetmek. Bu nasıl olabilir? Çünkü konuşan böylece nasıl kendi elleriyle bir korkuluk yapmak için? İlköğretim! yasadışı bahçe ya da bahçede işçilerin pahasına kazanç sağlamaya çalışan herkesi korkutmak ve bazen insan sesini - Sadece konuşma ya bebek söyleyerek, örneğin, küçük bir cihaz yapımında koymak gerekir, geçici geçiş yapmak. bir şey çalmak karar verdi bile bir kişinin, bu "oyuncak" korkutmak!

civciv korumak için korkuluk

Birçok tarafından tavuklar, ördek, kaz korumak için kendi elleriyle bir korkuluk yapmak için nasıl soru acı yırtıcı kuşlar. Sonuçta, uçurtmalar ve kartallar kalıcı sopa sabitlenmiş, korkuluklara korkmuyoruz. Ve hışırtı şeritler yırtıcı paketi korkutmak biraz - onlar da çok akıllı! tür davalar için sabitleme bogey haddeleme seçeneği sunmak mümkündür. Ana kutup keserek bir lastik hortum bağlayın edilmelidir. Rüzgarın Böylece yapılan inşaat onların Deters işlevini yapıyor, baştan sallanan. elini hareket etmesine neden olan, kendisi için zaman çekmek için zaman, uzun bir ip bağladılar ve daha fazla işlevsellik için olabilir. Basit ve oldukça etkili bir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.