ÇirkinlikKendin yap

Uygun keskinleştirme paten

Son yıllarda giderek daha popüler artistik patinaj olur. O eğlence söylemeliyim Modern gençlik da gürültülü şirket paten buz üzerinde eğlenceli kayma içebileceğiniz pistindeyim geçirmeyi seviyor. Genellikle bulabilir ve bembeyaz buz üzerinde yuvarlanmak, düşüncelerinizle baş başa olmak varken yalnız boş zamanlarında buz pisti severler ziyaret edebilirsiniz.

Böyle bir eğlence için o kişisel paten gerektiğine karar verdi olanlar er ya da geç bileme paten gerekir biliyorum. Doğru idam Bileme paten önemli ilerlemeler yapmak için geri buz üzerinde almak için karar verenleri, izin verecektir.

paten Bileme - iyi teorik bilgi gerektiren kolay bir iş değildir sürme tüm süreç.

keskinleştirme paten sürecine ayrıntılı bir yaklaşım daha iyi denge için izin buz üzerinde kayan daha hızlı yol ve vücudunuzu kontrol edecektir. iyi bilenmiş olan, Paten, o hızlandırmak için sonunda, buz üzerinde daha güvende hissedecek ve daha eğlenceli sürme işlemini olsun rotasyonları hızlı gerçekleştirmek mümkündür ve hızlıdır.

Skate keskinleştirme maddenin tam bilgisiyle yapılmalıdır. hayranlarınız yaygın hataları vardır. Bunlardan biri - zanaat yöntemlerle bilenmiş olan bıçağın düzensiz dış ve iç tarafı. Aynı zamanda atı iyi dengeli gerçeğine yol açacaktır çeliğin olası düzensiz yok edilmesi içindir. vasıfsız keskinleştirme bıçak aşırı ısınmasına zaman, onun esnekliği kaybına yol açabilir. Bıçak tersine, çok büyük döngü yarıçapı, bir çok küçük veya birlikte bilenmiş edildiğinde buz üzerinde kendi hareketlerini kontrol etmek daha zordur.

En yaygın oyuncular (patenciler) hata onlar oldukça aşınmış bıçakları binmek olmasıdır. Ne yazık ki, bu sürme hızını etkiler. Yeni bıçaklar modeli ve bağlı başka fabrika döngü yarıçapı, sahip olduğu gerçeği paten boyutu.

Fabrikada yarıçapı herkes için uygun paten bir algı var. her oyuncu veya patenci denemek ve kendisine uyan bir profil oluşturmak gerekir, çünkü bu, yanlıştır. Örneğin, yeni sporcular yavaş paten. Zamanla bu becerileri daha gelişmiş bir biçimde. Çoğu zaman, bir şeye vakit deneyimsiz bir patenci yerine mesleki becerilerinin geliştirilmesi üzerinde enerjilerini izin paten durmak olarak görülebilir. Sadece zaman her oyuncu buz ile yoğun bir bıçak teması sağlayan profilin doğru yarıçapını seçebilirsiniz.

Şu anda, ana amacı, Avrupa tarzı, karşı hamle bileme profesyonel paten - emin olmak için, o azaltmak için sürtünmeyi daha iyi binmek için.

Uzmanlar daha hızlı hız, yarı çapı oluk büyüklüğü ile birleştirilir paten üzerinde geliştirilebilir söylüyorlar. Farklı keskinleştirme karşılık gelen farklı sürme stili.

Örneğin, bir taraftan diğer tarafa hareket edilmesi gereken "kelebekler" tarzı buz iyi kavramak gerekir, bu yukarı aşağı hızla hareket edecektir. Bu durumda, paten bileme kendi özelliği vardır: paten topuk ve ayak bölgesinde akut bilenmiş, bu harika bir oluk vardır. Bu oluk kayma hareketini sağlar sırt, ortasında küçük olduğunda.

hokey paten bileme özellikleri bir numarası vardır ve mesleki beceri gerektirir. Şu anda, büyük pistleri ve buz sarayları birçok ile, bu profesyoneller için zahmetli bir işlem olabilir keskinleştirme, bir nokta vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.