Sanat ve EğlenceMizah

Kadınlar için Mizahi monologlar - Tam metinler

Giderek, bir konser sahne ve televizyon ekranları bugün kadınlar için esprili monologları geliyor. Bu doğrultuda gerçek atılım "Komedi KADIN" iletim yapıldı. Ve kadınlar KVN dünyada kadınlar için birçok mizahi monolog getirdi.

Lady ironi: kılıcını ama onların komşuları tarafından ...!

Kadınlar için Mizahi monologlar genellikle adil seks eksiklikler karşı yönlendirilmiştir. Yani onlara kendilerini gülmek nasıl bayanlar. Ve bu yüzden kadınlar için esprili monolog çekti vurguyu, yalan içinde. Dizginsiz, onun eksiklikleri adına görmesine izin gülünç ve saçma Sanatçı görünmek için tereddüt etmeyin.

İşte klasik sürümü: rahatsız eş telefonda kız arkadaşı ile boğaz ayrılmıştır.

- Ve sayımı, beni anlatıyor: "Kesinlikle hayır hobileri var!" Bu benim - ve hayır! Evet, ellerini kullanmadan kapı açabilir bir hobi sahibi! Ve isterseniz, o zaman onlar şişe shampusika bir düğün falan greyfurt bir çift gizlice taşıyabilir. Eh, onlarla narenciye - onlara "pomelo" ... Sen, Anka, beni hata bulmak che edilir let? Anlamıyorum ... Onun için ya da benim için mi?

gitmesine izin verme, bulmak, aramak, savaşmak için!

ikinci yarısı için arama sorununa adamış ironik eserlerin Tüm katmanı. yaratıcı problem, bazı bayanlar, seyirci gülümseme uyandırmak için emin kadınlar hakkında komik monologlar çözmeye öğrenmek için.

Temelde minyatürler çoğu insanın özelliği takip: kendileri başkaları tarafından görülmektedir çok farklıdır.

İkinci "hile" - esprili bir monolog kadınlar mükemmel uyum kuvvetli yarısında temsilcileri, bir yansımasıdır. erkekler üzerinde bayanlar durmadan konuşabiliyorum! Onlar sadece geçmişteki iletişim, paylaşım deneyimleri, nasıl onları eğitmek, kocaları "evcilleştirmek" hatırlamak seviyorum. Kadınlar için esprili monologları adanmış ikinci yarısı için arayın, metinleri aşağıda gösterilmiştir.

tanıdık "çorap Kedi" hakkında gazetede ilan

İşte kez yalnız bizim ofis nine söyledi. Eh, Tanrı karahindiba - bir kelime. Ben, onların etek derinliklerinde bir yerlerden ücretsiz reklamların ceketler dolu formunu çıkardı ve masaya düzenlendiği.

Okumayı, elinde bir kağıt parçası aldı. Ve sadece hayret Dayus! babulechki içinde Fantezi, bu unutulmamalıdır, hatta bazı ... tükenmez! İlk ifade mest götürdü. Şunu dinleyin: "Benim Kitty! Sevgi ve sevecen kedi aksi yerinizi farklı olacaktır, aynı Çabuk ... yumuşak küçük yatakta onun rahat dairede sizi bekliyor! "

" "Babulechka ve neden bunu ihtiyacım var" kedi: Biz değil, kendi fikirleri ve ipuçları ile müşterilere gitmek için bir göstergesi daha olmasına rağmen, ben sormamın Dayanamadım? tamam - Onların rahat dairede barış içinde yaşamak. Ve bazı kötü niyetli, Nakuru, çorap ... etrafında dağılım "Ve bana cevap olarak babulechka:" olacak Docha, nereye onun çorap, o zaman, bir "kedileri gördünüz?

Anneanne-olsa kedi benim kedi arıyordu ve düşündüm, bu yüzden kim bilir ne.

Erkekler hakkında Mizahi monolog kadınlara "Ölümcül seksi yarım görünümlü"

eylem tüm reklamlar kabul edilir aynı baskısında, gerçekleşir, çünkü bu metin, ilk minyatür bir uzantısı olabilir. Ama bu kez bayan mor kat, yeşil şapka ve turuncu atkı çok muhteşem formları geldi. duyuru yılında ölümcül seksi bir ruh eşini arayan söylenir. seksi çok seksi, herkesin kelimenin bir anlayış vardır: Tamam, sıktı dişleri ve hiçbir şey söyledi.

İlk eşi ve reçel lahana monolog

Genç bir kadın bir sandalyeye oturdu ve bizimle kocalarının geçmişte anılarınızı paylaşmaya karar verdik.

- İlk kocam iyi bir adam, prensip olarak, oldu. Sadece çok gıda üzerine kapattı. Ne olursa olsun hazırladığım - Hep annemin pişirme ile karşılaştırır. "Salatalık kızarmış değil!" Neden? Eh bu sadece olgunlaşmamış aynı kabak vardır. Neden bunları kızartın? "! Lahana reçel pişirmek değil itibaren" Garip ... domatesler pişirilir, haşlanmış kabak ve lahana - hayır?

Ben doğanın hayal gücü ile bir adamım. Ve ben dayak yolları yürümeye sevmiyorum. Genel olarak, benim ilk karakterlerle kabul etmedi.

İkinci kocası hakkında hikaye ve yatağın altından bir takım elbise

Lady - seksi kaya - esprili monolog devam ediyor. Erkekler ve kadınlar onun hikayesi sanki yerleri değişti. Bu görünüm böyle bir düğüm ekler: yine de güçlü seks bazen "shofe üzerinde" kendini Sabah eve gelmesini sağlar ve onun güzel eşi kötüye için sabah shames Aslında alışık olduğumuz. Klişe kırık. Burada, çift karışık rolü.

- İkinci eşim bir Alman oldu. O düpedüz çileden çıkardı beni onun dakiklik verdi! "Geceleri Sarhoş ev artık gel!". Eh, bu deyimi budur? Ve ben hala geceleri gitmek için bir şey var nerede? çözüm için - erken ve onun arkadaşlarına - geç ... uyanmak nasıl beynin çıkarılması ikinci turda başlar: şeker kase külleri sallamak değil, yatağın altında, bir takım için görünmüyor. Daha onu arayabilirsiniz nereden ona oldu ve kapattı eğer ... Ben koymak demek. Eh, kısacası, o uzandı zorunda kaldı! Çap, daha kısa bir kelime. Ve bununla birlikte biz anlaşamıyoruz.

Üçüncü eşi monolog ve onun ayak parmakları kaybetti

Üçüncüsü, kocam Estonyalı oldu. Onunla biz noktayı yapışmasını çorap haline gelmiştir. Evet, düzenli çorap gibi basit şeyler boşanma neden olabilir! Truk arasında kamochek Trushkov haddelenmiş "Ben ne-el-Tal chotnoe cal-Do-Biz-onur Skoff TEP, kazhtaya buhar. Bu çoraplar her zaman kaybolur neden Pa-tep Achim Ani-Cu Sa teryayuts-ca? "Ben ne bileyim? Bir çamaşır makinesinde sıkıştı götürü ittirmek yüzden de onların haklıydı. Yine memnun değil! değişti rengini kazak benim Bayan gibi hala yoktur. böylece sıradan bazı serovatenky oldu. akıllara durgunluk renkleri - Ve oldu! Aslında, bütün bir kombinasyon gökkuşağı renklerine söylenebilir geldi. Tasarım, diğer şeylerin yanı sıra, bulur ... Ama - kocamı, fantazi uçuşumu takdir etmedi. Biz onunla birlikte alamadım. Bakın, şimdi sizin için son umudumuz.

Ve "femme seksi" tesadüfen onun omuz mor kat atma, onun portakal eşarbı düzeltti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.