FormasyonOrtaöğretim ve okullar

"Çocuklar fırtınadan Running" - bir kompozisyon okul için film üzerine

Resimdeki duygu ve ruh hali olarak içi boş iletmek için, gerçek bir profesyonel olmak zorunda. Bu, bir bütün parça yazabilir desen temelinde, sanatçı KEMakovsky adıdır. Genellikle de okul programı yer almaktadır görev ait görünümlü en çalışma sanatıdır "Çocuk koşu uzak fırtına" yazma bir makale üzerinde filmi. Burada açıkça bir plan sunumu yoluyla düşünmek gerekir, bu daha kolay olacaktır. ana düşünceye vurgu yerleştirmek ve önündeki gördüğü güzel ve doğru bir şekilde ifade etmek Çocuğunuza öğretin.

Çocuklar için boyama bir kompozisyon "Çocuklar, kasırgadan Running"

aşağıdaki gibi bir plan olabilir:

  1. sanatçının eserlerini anlatan bilgiler.
  2. Gibi resmin ön planda görülebilir.
  3. Gibi resmin arka planda görülebilir.
  4. Herhangi bir zamanda bir olay, tuval üzerine resim bulunmamaktadır.
  5. Sonuç.

***

Sanatçı Makovsky Konstantin kağıda düşüncelerini ve duygularını ifade etmek çok yetkin mümkün. boya tüm insanlar, canlı bir şekilde etkileyici ve doğru duyguları ve bunların resimde neler olduğunu ruh yakalayabilir değil çünkü bu, büyük bir artı.

sanatsal yaratma "Uzak fırtına kaçan Çocuklar" ön planda ortalama hatta düşük gelir, kız ve kardeşi göstermektedir. Aynı zamanda eylem şehirden uzak bir alanda gerçekleştiğini göstermektedir. Büyük olasılıkla, bu marj ya da bazı köy. Barefoot kız hangi zayıf ve titrek köprü inşa edilmiştir, nehir üzerinde kardeşi taşır ve belki de o havuza düşmemeye sırayla koydu vardı ahşap sadece bir parça, bu.

Çeşitli bitki ve ağaçların görünür çalılar civarında. Kız ve kardeşi korkuyor ve ıslanmasına etmemek için hızla eve almak istiyorum, ve felaket kurbanı olmazlar olduğu aşikardır. Ve konvolüsyon, karnının üzerinde asılı kız tarafından görülür, bundan önce onlar ormanda olmuştur olasılığı daha yüksektir ve akşam yemeği için mantar toplamak.

Arka planda yakında güçlü bir yağmur başlayacak sertçe diyor orman kendisi alanını ve gökyüzü görülebilir.

İnsanların eşit iken olay yerine fakir zamanlarda gerçekleştiğine dair ortada. Bu bile giyim üzerine belirgindir.

Ben Makovsky çok net iletti ve resimde gösterilen düzgün olay inanıyoruz. Şahsen ben gerçekten bu işi zevk, bir ev alırdım.

***

Bunun çok güzel olduğunu düşünüyorum ve duygu dolu Makovsky resim "fırtınadan Running Çocukları." hatta çocukları benim yaş anlaşılabilir olan tüm önemli ayrıntıları aktarıyor için yazıyorum filmin üzerine bir deneme, zor değildir.

Ön planda, resim Ben ebeveynleri fakir veya zengin olmayan çocukları görmek. Oldukça iyi bir kız ve onun küçük kardeşi giymiş, ablam bile kolye var. insanların refah ilgili şüpheler uyandırmaktadır tek şey çocukların yalınayak olduğu bir gerçektir. belki sağlığınız için iyidir, birlikte, ayakkabısız yürümek. karnındaki kız biri mantar görebileceğiniz cebi, bağladım çünkü Görünüşe göre, onlar, Mantar arayan.

O sıkıca o düşmemesi, kardeşimi tutan, kırık köprü üzerinde küçük bir dere geçiyor. Çocukların görünümlerinde onlar korkunç bir şey yaklaşan gibi hissediyorum korku görülebilir. Ve böylece bütün acele ile yağmur önlemek için, ev koştu.

Arka planda bir aksiyon kırsal yerlerde gerçekleştiğini görebiliriz. Tarla, orman, nehir ve bitki örtüsü bir sürü bunu belirtin.

Büyük olasılıkla, filmde yakalanan bir an, devrim öncesi çağlarda olduğu o dönemde yaşayan insanlara kız ve erkek görünüşü tamamen benzer çünkü.

Mürekkep notları ve aksan tamamen çocukların duyguları iletmek için sanatçı yardımcı düşünün, ben temizim ben bu resme bakarak, korkularını düşünün.

Resmin KE Duygusal kompozisyon Makovsky yönettiği "fırtınadan Running Çocuklar"

Tabii ki, bu başparmak şemasıyla ama duygular ve akıl ile değil, sadece yazılır çok daha parlak ve daha etkilenebilen duyduğumuz hikayeler. Sonuçta, o iş ve algılanan bilgi aktarımı değil. , Resme bir deneme çocuk çizim sanatçı "fırtınadan Running Çocukları" tarif etmek sorulduğunda Ve daha iyi gizli ifadeler ve ifadeler olmadan, kendi kelimelerinizle açıklar.

Ayetler oluşturmak için

İsterseniz, birkaç şiir kendi açıklamasında ekleyebilirsiniz. Örneğin:

Çocuklar huzursuzluk kaçan,

pis darbeler itibaren.

Çok acele onları Gökgürültülü,

Home run dedi.

***

korkutucu ve tehlikeli olarak

Orada bir şiddetli yağmur altında ormanda.

Çok acele onları Gökgürültülü,

Ana arka kapı.

Ne do aksan bu deneme.

Tabii ki, Konstantin Makovsky tasvir sanat konusunu, ifşa etmemeyi kuru ve ilginç yapmak. "Çocuklar fırtınadan Running", film üzerine bir deneme sen duygu ve duyguların bir aydınlık tam yazmasına olanak tanır. Sonuçta, bu eserdeki baktığı şeyler, o sulu renk ve tonlamalar tarif edilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.