Ev ve AileÇocuklar

Çocuk St. Petersburg eğlence merkezleri: yorumlar, açıklamalar, liste ve yorumlar

Petersburg iyi bir neden kültür başkenti için bir üne sahiptir. Muhteşem saraylar ve parklar, müzeler ve çok sayıda kanal şehre benzersiz bir yol verir. Ve o yetişkinler hem de çocuklar sadece ilginizi çekebilir. Petersburg Çocuk eğlence merkezleri çok sayıda ve çeşitlidir. Ve onlar, sadece turistler için ilginç çocuklu seyahat, aynı zamanda yerli.

Neskuchniy Petersburg

Çocuklar - huzursuz bilinen, onlar, yeni her şeye ilgi parlak ve sıradışı. Her iki ebeveyn de kendi doğal ihtiyaç olan, yeterli sormak tatmin edebilir çocuklar için etkinlikler Saint-Petersburg.

eğlence merkezleri, kulüpler, tiyatrolar ve interaktif oyun alanları, spor tesisleri ve çok daha fazlası vardır. Çocuklar deneyimli öğretmenler gözetiminde eğitici oyunlar meşgul olabilir, ancak büyük çocuklar için spor ve eğlence kompleksleri ya da yaratıcı geliştirme merkezleri vardır.

En azından St. Petersburg çocuk eğlence merkezleri listelemek çalışırsanız, listesi etkileyici dışarı dönecek. Sonuçta, burada onları daha yüz daha. Her zevke ve yaşa merkezleri ve kulüpleri bulabilirsiniz. örneğin, okula yaratıcılık ve eğitim gelişiminde, bilim kurgu ve fantezi yer almak gençler için vardır, orada tasarlanmış özel edilir ve çocukların oyun ve açık hava oyunları ve yararlı bir şeyler öğrenebilecekleri, karmaşık vardır.

mobil oyun dünyasında

çocuklara, motor becerileri geliştirmeye etkinliklerini ifade etme fırsatı sunan mobil oyunlar üzerinde odak olan sayısız spor ve eğlence merkezleri, maharet ve çeviklik göstermektedir.

Örneğin, "City Mall" alışveriş merkezinde bir spor ve oyun merkezi "Bumers" hava hokeyi, havuz langırt, darbeleri ve kayak aerovatrushkah oyunu için çeşitli oyun alanları bulunmaktadır. Genç bir taraftar fantezi labirent ilgilenen tabii Garri Potera,.

Genç ziyaretçiler kulübü "Git" nin hava hokeyi ve mini bisiklet bekliyor yumuşak ve biraz büyük çocuklar bir labirent içine köpük havuzu veya taranmasında çamaşır mümkün olacak. club çok adlandırılmasının nedeni Ve tabii ki, büyük bir trambolin, bu.

tırmanma duvarı, yüksek halatlar kursu, trambolin ve köpük çukurun Rock İlçe Tırmanma benzersiz kulübü tarafından desteklenen 2013 yılında St. Petersburg spor çocuk eğlence merkezleri, konusunda uzmanlaşmış.

okçuluk, tatar yayı çekim - tarihin düşkün adamlar için, bu ilginç, "Sherwood" olacaktır. Ve bilim kurgu ve geleceğin teknolojisiyle ilgilenen kişiler, eğlence "KiberFoks" kulübü tarafından mutluluk olacaktır. Onlar uzay arenasında mücadele katılmak ve lazer silahları ile ateş AutoTrack binmek ve hatta Transformers sergisini ziyaret etmek mümkün olacak.

Eğlenceli ve eğitici

Petersburg Çocuk eğlence merkezleri sadece değil, aynı zamanda çocukların kapsamlı gelişimine, mobil oyun odaklı değildir. spor tesislerine ek olarak çocuklar arasında çok popüler ve yetişkinler yaratıcılık, stüdyoları geliştirilmesi ve zeka, yetenek ve çocukların iş becerilerinin geliştirilmesine yönelik projeler çeşitli kulüpleri keyfini çıkarın.

Çocukların zihinsel ve diğer oyunlar oynayabilirsiniz merkezi, - Bunlar arasında yıldırım gösterisi TCR "Piterlend" nde "Teslatorium" merkez "Akıllı Petersburg", robotik ve tasarım merkezi bulunmaktadır İntikamı "Lego-go".

interaktif tiyatro ve gösteri çeşitli fırsatı ilginç performanslar görmek değil, aynı zamanda onlara katılmak için değil, sadece her iki çocuk ve yetişkin ilgi gördü. Örneğin, "Skazkin evi" denilen bir interaktif tiyatro müzede adamlar sadece gösteriyi izlemek olamaz. Aktörler misafirler keyfini hangi ile masal karakterleri ile tanışırız için, destanları ve masalları kökeni hakkında söyleyeceğim.

en canlı ve muhteşem hem yetişkinler hem de çocuklar, katılabilir bilgilendirici gösterileri çeşitli itibaren, belki, bu "Teslatorium" dir. Burada ziyaretçiler seçkin fizikçi Nikola Tesla, Faraday, Edison ve bunların buluşlar ve keşifler hakkında bilgi, hem de yıldırım ile çarpıcı deneyler görebilirsiniz.

Dünyada özel çocuk merkezleri "Kidburg" alır. Daha bize gereken çocuklar için bütün ülkedir.

Şehir işler

Petersburg Çocuk eğlence merkezi Kidburg 2011 yılında ve o zaman halkı ve ziyaretçiler arasında popüler olduğundan açıldı. Bu alışveriş merkezi "Grand Canyon" bir çocuk ülkedir ve büyük bir yer kaplar. merkezin ana hedefi - sadece çocukları eğlendirmek değil, aynı zamanda esnafın dünyaya tanıtmak ve hatta bazı iş zekası dikmek değil.

Gümrük adamlar aracılığıyla Kidburg Bir kez özel belge ve para almak. Eğlence için .. ya da her meslek için örnek, kuaför, doktor, polis memuru ve benzeri, herhangi bir uzmanlık çalışma ve fazla elli onların "şehir", kendi alanı ve renkli dekorasyon yarattı - Onlar kendi takdirine bağlı geçirebilirsiniz.

favori özel adamlar daha yapmak "para birimi" harcanan dönmek için değil aynı zamanda kendi başlarına sadece bir fırsat hakim olması.

Eğitim yarım saatten az sürer ve çocuklar bir dakika, gerçek tutkulu inandırıcı oyun için bıkmak yok. Şehirde bir çocuk hastanesi, fırın, polis, kuaför, mağazalar, bankalar, havaalanları ve orada bile kitle iletişim araçları, çocukların, işe bir yetişkin gibi hissediyorum ve faaliyetin belirli bir türdeki özelliklerine ve nüansları anlamak için hangi.

şehir işlemler tek tek veya grup olarak ziyaret edilebilir ve bu arada, çocuklar takım çalışmasının becerilerini öğrenmelerini sağlar.

Kidburge İzlenimleri

Eğlence Merkezi "Çocuk ülke" incelemeleri, tabii ki, onları terk Hotya, ebeveynler genellikle hevesli. Fakat onlar çocuk mutlu ve tekrar sıradışı şehir esnaf ziyaret etmek istiyorum olduğunu işaret etmektedir. Yorum notları ve çocuğa sunulan ilginç etkinlikler bir sürü ve (çocuk bakım merkezlerinde önemlidir) iyi organizasyon ve öğretmen ve lider atölyeler profesyonellik.

kırıntılarla 2-3 yıl - - Çocuklar hevesle farklı sosyal roller denemek kim yaşlı kadar eğlenceli olmadığı Ancak, "Kidburg" yetişkinler çok genç olduğunu söylemek ziyaret etmek.

çocuklar için

birinden üçe çocuklar da eğlence eksikliği yok. büyük oyun merkezlerde yumuşak döşeme, sayısız oyuncaklar ve sevecen öğretmenleri ile özel odalar ile donatılmıştır. Örneğin, "Generation SONRAKİ» orada 8 ay arası çocuklar için sınıflar geliştiriyoruz, merkezinde ve üstü olanlar için - okul için hazırlık programında.

çocuklar için heyecan verici eğitsel oyunlar "Karapuziki", "Semitsvetik", "Begamik" yaratıcı stüdyo "Kedi" ve diğerleri gibi merkezler sunuyoruz.

"Şehir" kulüp

Sadece çocuklar üzerinde odaklanan "Kidburg" biraz benzer. Ve yine ülkenin daha ciddi bir çocuk "Grand Canyon" ile vadesi gelmemiş kırıntısı, trafik polisi müfettişleri "çalışmak" Yolun kuralları ile tanışmalarının aynı anda minyatür demiryolu lokomotif mühendisi ve arabada bir yolculuk, dönüşebilir.

Ve "kasaba" öğretmenler grubu anaokulu ve okul, sanat stüdyosu, çocuklarla anneler için ortak tatbikatlar ve daha fazlası için hazırlık vardır.

Tüm çocukların trambolin, slaytlar ve köpük topları ile bir havuzda tarafından sevilen - eğlenceli de bulunmaktadır.

Oyun odaları

Oldukça sık, ebeveynler çocukları için alışveriş merkezine getirmek. Ancak, alışveriş ilginç biraz Fidgets çelme ve onlar memnuniyetle yetişkinler güvenli ve yavaş bir satın alma yapabilir oynamak için bir yere kalmış. Bunu yapmak için, çocuk oyun odası vardır. Petersburg, herhangi bir büyük şehir gibi, veliler alışveriş zamanında çocukları almak için fırsat dev alışveriş merkezleri, ünlüdür. Peki nereden öncelikle bakmak gerekir mi?

Petersburg Çocuk eğlence merkezleri hemen hemen tüm büyük perakende satış ile donatılmıştır. Ve bazıları kadar popüler ve çocuklar tarafından sevilen vardır, veliler özel olarak Çocuğunuza, bir roller coaster binmek, heyecan verici oyun oynamak tramplen atlama ve merdiven tırmanmak için fırsat vermek alışveriş geliyor.

Bunlar, örneğin, ESWL veya Çocuk Topraklar'da alanı "Smeshariki" oynamak sayılabilir.

Nerede çocuklar için eğlence bulmak için

Çocuk merkezlerinin çeşitli şehrin tüm bölgelerine mevcut, onlar hakkında bilgisi web sitelerinin alakalı konu bulunabilir. Ama anlatılan eğlence mekanlarında ilgilenenler için St. Petersburg, adresleri , şunları belirtebilirsiniz:

  • "Kidburg" - st. Engels, d. 154 A.
  • "Bumers" - Kolomyazhsky Ave., 17.
  • Kulübü "Jump" - Chelieva şeritli, 17 ..
  • Merkezi Kaya İlçe - Str. Novolitovskaya, d. 15 D.
  • "KiberFoks" Merkezi - "Grand Canyon".
  • "Akıllı Petersburg" - st. Deniz AB, d. 53.
  • İntikam Kulübü - Fontanka, d 87 ..
  • Kulübü "kasaba" - Bering Caddesi, 27 Bina Bina 4.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.