Ev ve AileAksesuarlar

Çocuk Saç Kesme: seçmeye yönelik ipuçları

kuaför ziyaret genç çocuğun saç kesimi gerekirse değil çok iyi bir seçenek duruyor. çocuk, yabancı bir odada olmak, çok sinirli yabancılara korkar davranabilirler. Bu nedenle, bu durumda en iyi seçenek çocuk benziyor saç kesme makinesi, evde işi gerçekleştirmek için kullanılabilir.

Yetişkinler ve çocuklar kesicilerden arasındaki farklar

Farklı nelerdir makası saç bebek? Bu cihazların Yorumlar Kullanıcılar şu farklılıkları ayırmaya olanak sağlar:

  1. Gürültü Seviyesi - Bu gösterge çocuk modellerinde önemli ölçüde düşüktür.
  2. kanadın dişler arası mesafe - bebekler kesmek için amaçlanan ürünler olarak, ve şekilde iş yerine daha az hassastır.
  3. Boyutlar - bebek saç kesme, kural olarak, kompakt, küçük boyutudur.
  4. Tasarım - cihazların bu kategori çocuklarla kadar popüler resim ve canlı baskılar her türlü çiçekli tasarım yapılmaktadır.

ses düzeyi

Çocuk saç kesme oldukça sessizce çalışmalıdır. Çocuklar yüksek sesle elektrikli ev aletleri korkar. Bir çocuğun bir saç kesimi söz değil, makinede açık huzursuzca bile davranmaya başladığında Oldukça sık durumlar vardır. bir kez daha bir çocukta strese neden vermemek için tercih en sessiz cihazlara verilmelidir.

Kesme için profesyonel makineler çocukların daha yüksek sesle çalışacak saçını. Bu nedenle, bu modeller büyük çocuklar için uygundur. Ne olursa olsun her zaman sakin cihazla çalışmak keyifli oldu.

Gıda türü

makinelerinin çoğu standart bir elektrik prizine tarafından desteklenmektedir. Ancak, çocuklara pil gücüyle çalışır yeterli modelleri kesmek için kullanılan aletlerin kategorisinde. Uygulamada görüldüğü gibi, tam bir pil şarjı çalışmalarının 30 dakika yeterlidir. Bu süre zarfında bile en zor kesim gerçekleştirmek için yönetebilirsiniz. Çok kullanışlı bir seçenek görünmüyor tel sarkan ile Bebek Saç Kesme.

Bıçak üretim malzemeleri

Bebek ekipman cihazı kullanılması önerilir seramik bıçaklar. Büyük bir çözüm marka cihazı Ramili etmektir. adı geçen üreticiden Clipper çocuklar BHC300 saç en hassas, yumuşak doku farklılık saçlı narin çalışma için bir fırsat sunar.

Seramik bıçaklar çeliğe kıyasla çocuk saçlarını kesmek için güvenlidir. bebek işlemi sırasında rahatsızlık yaşayacak olursa, o anne saç kesimi dahaki sefere yapmak sağlayacak olası değildir.

boyutlar

Büyüklüğü lehine makası seçtiğiniz için önemli bir kriterdir. Hacimli cihaz, küçük bir çocuğun kafasına çalışmalarını gerçekleştirmek için sakıncalı. İkinci durumda, nihai sonuç oldukça dağınık alabilirsiniz.

memeler

Bebeğin yeterince birkaç uyarlamalar kesmek için, memeleri konuşursak. Sen kısa ya da uzun saçları yürütmek için izin üç eklerin seçimini sınırlandırmak olabilir. Bunun için iyi bir seçim memeleri 6, 12 ve 18 mm gibi olduğu.

üreticileri

Şu anda aşağıdaki markaların büyük bir talep çocuk saç kesme içinde:

  1. BabyTreem - Böyle cihazlar çekici dış tasarımı, küçük boyutlara sahiptir. Belirtilen marka cihazların ana avantajları makul bir fiyat ve sessiz çalışmasını savunmaktadırlar.
  2. Çocuklar saç kesme "Philips". üretici tarafından orijinal ürünler farklı yeterli bütçe fiyatıdır. Narin saçlarını otlayan, sessizce tür cihazları çalıştırın size sade ve temiz saç kesimi oluşturmasını sağlar.
  3. Moser - güzellik salonları çalışmak için profesyonel ekipman geliştirilmesinde uzmanlaşmış saygın Alman üretici,. Bu markanın ürünlerinin temel avantajı kalitesi ve işlevsellik inşa konuşur. eksiklikleri arasında ortalama tüketici için nispeten yüksek maliyet tespit edilebilir.

sorun fiyat

Saç bebekler çok hızlı büyür. Bu nedenle, ebeveynler ayda birkaç kez bir saç kesimi üretmek zorunda. kuaförlük çocuk saç kesimi maliyeti yaklaşık 200 ruble olduğunu. Yıl boyunca prosedüre harcamak ne kadar hesaplamak kolaydır.

Şu anda, en basit, en az işlevsel çocukların fiyat Çinli üretim kapasitesi yaklaşık 1.100 ruble olduğunu clippers. daha pratik modellerin maliyeti 1550 ruble başlar. çocuk saç kesimi gerçekleştirmek için tasarlanmış profesyonel araçlara ilişkin olarak, yaklaşık 3.000 ruble ödemek orada olacaktır.

Sonuç olarak

çocuk makası seçerken yetkili ekonomiye başvurmak önerilir. körü körüne bilinmeyen üreticilerin ucuz modelini satın olmamalı. Bu çözüm biriminin uzun vadeli operasyon saymak izin vermez. Düşük seviye modelleri düşük kaliteli bıçaklar ile donatılmıştır. Bu kategorideki cihazların Kararsız operasyonu genellikle saç kesimi arasında eşitsiz uygulamasına yol açar ve sürecin kendisi çocuklara rahatsızlık bir çok verir.

Aynı zamanda maksimum işlevsellik için takip etmeyin bir makine seçerken. Orta mesafeli cihazlar tercih vermek arzu edilir. tanınmış üreticilerin Makineleri güvenlik gereksinimleri, farklı kalite montaj uymak ve kaliteli kesintileri uygulanmasını sağlamak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.